Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Baran Baran: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dzięki młodszym pokoleniom uwolnisz dziś swój wewnętrzny entuzjazm. Pewne drastyczne zmiany w Twojej codziennej rutynie sprawią, że czujesz się niepewnie. Przyznaj, że zbyt kusisz los!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zmysłowość, opanowanie oraz ponętność powinny stać się Twoim idealnym repertuarem. Musisz być bardziej rozważny odnośnie wydatków.

Pieniądze

Patrząc w przyszłość, musisz pamiętać lekcje z przeszłości, która jednak nie może być powodem do biernego zachowania, kiedy stawiasz czoła obecnym możliwościom.

Praca

Rozsądna rada mniej znanej Ci osoby pomoże Ci zmienić swoje podejście - skierujesz się we właściwym kierunku.

Miłość

Twoje uczucia stały się głębsze, a Ty stajesz się bardziej związany intymnie z partnerem. To idealny moment, by spędzić wieczór tylko we dwoje. Wyjdź z cienia i odważ się być romantycznym!

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Twoje poziomy energii będą na miejscu, ale powinieneś zmniejszyć swój entuzjazm, aby przekierować go do czegoś konstruktywnego i trwałego równocześnie! Imponująco uda ci się połączyć motywację ze zmysłowością księżyca. Ziemskie przyjemności wzmocnią twoje poczucie wartości. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Kwiecień a 11 Kwiecień

Będziesz czuł się przedsiębiorczy, spokojny i zdeterminowany, aby dobrze wykorzystać swoje relacje z innymi. Będzie to doskonały dzień na złapanie potencjalnego partnera lub wytropienie nowych klientów. Będziesz miał wolę i zdolność do podejmowania działań, które uderzą we właściwą nutę w dość trudnym klimacie, który cię nie pokona! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Kwiecień a 20 Kwiecień

Księżyc skupi się na wszystkim, co ma związek ze zmysłowością, poszukiwaniem przyjemności, czułością i ciepłem w relacjach z innymi. Będzie to wspaniały dzień na zaproszenie ukochanej osoby na improwizowaną romantyczną kolację we dwoje lub zasypanie jej słodko pachnącymi kwiatami. 

Udostępnij na Facebook
BaraniPhone / iPad Android