Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Baran Baran: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz dziś pewien siebie, być może nawet trochę za bardzo, co może doprowadzić Cię do konfliktu. Niepotrzebnie czujesz się nerwowy. Ukierunkuj swoją energię na ruch, dzięki temu odzyskasz swobodę i uregulujesz swój apetyt.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz musiał być kreatywny, aby odnaleźć rozwiązanie problemu, który Cię dręczy. Podążaj za tym, co uważasz za właściwe.  

Pieniądze

Nie dojdziesz do porozumienia z bliskimi. Powinieneś przespać się z tematem i spróbować raz jeszcze w dniu jutrzejszym.

Praca

Będziesz musiał ponownie skonsultować swoje zamiary z wpływową osobą i zebrać więcej informacji przed rozpoczęciem nowego przedsięwzięcia.

Miłość

Twój popęd do płci przeciwnej popycha Cię do osiągnięcia rozkoszy, co będzie niesamowicie kuszące. Osiąganie nowych szczebli intymności umożliwi Ci na odczucie całkowitego zadowolenia z siebie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Księżyc poprowadzi cię w kąt, będziesz dążyć do samotności i spokoju, do niczego innego. Nie będzie więc czasu, aby wyjść i świętować, ale raczej dokonać przeglądu. Dla niektórych będzie to czas na jasne zbadanie sumienia, bez ustępstw.

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Kwiecień a 11 Kwiecień

To będzie dzień wysokiego napięcia. Uczucia będą bardzo intensywne, emocje potężne, a reakcje niezwykle intuicyjne. Pasja może łatwo stanąć na drodze najczulszym uczuciom i konieczne będzie taktyczne podejście. Dyplomacja w działaniu będzie niezbędna.

Trzeci dekanat

Urodzony między 12 Kwiecień a 20 Kwiecień

To będzie doskonały dzień na opiekę nad inwestycjami. Niezależnie od tego, czy dotyczy to miłości, czy finansów, twój instynkt nie zawiedzie cię i przyniesie ci doskonałe zyski. Czas dla zakochanych, aby zadeklarowali swoje uczucia, właściciele nieruchomości zainwestowali, a osoby pracowite wpadły w wir pracy!

Udostępnij na Facebook
BaraniPhone / iPad Android