Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Baran: Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Baran

Wielka okazja do dokonania zmian pojawi się na horyzoncie. Nabierz do niektórych spraw dystansu. Aby zregenerować siły, powinieneś poświęcić dużo czasu na odpoczynek w samotności. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia!
★★★★★

Nastrój

Otrzymasz szansę na naprawienie popełnionego błędu. Jesteś na dobrej drodze.

★★★★★

Miłość

Twój związek jest pasjonujący. Bardzo wyczerpujący, ale jakże ekscytujący. Nie zadręczaj się zbędnymi pytaniami, po prostu rzuć się w wir przyjemności.

★★★★★

Pieniądze

To jest niesamowicie dobry czas na podpisanie długoterminowych umów. Szczęście nadal będzie Cię dziś wspierać.

★★★★

Praca

Osoby z Twojego otoczenia biorą Cię na poważnie, co niezmiernie Cię cieszy. Przyznaj, że korzystasz z tego, by lepiej podkreślić swoją pozycję.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

To będzie wspaniały dzień na spędzenie go w dobrym towarzystwie. Wyjście z przyjaciółmi, improwizowane mecze, zakupy ze znajomymi, gra w kręgle… Wybór będzie ogromny, ale cokolwiek zdecydujesz, na pewno będziesz się dobrze bawić… a co więcej, może znajdziesz kogoś, z kim poczujesz pokrewieństwo!

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

To będzie miesiąc, aby wziąć ślub, stworzyć związek, podpisać umowę lub zawrzeć porozumienie z dobrymi partnerami. Będzie to bardzo konstruktywny dzień, kiedy relacja z innymi będzie prosta, a twoje inicjatywy zostaną uwieńczone sukcesem. Klimat będzie bardzo korzystny.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Ruszysz się w kierunku innych, zanim wycofasz się ze sceny na kilka dni. Dzisiaj powinieneś zawrzeć pewne umowy i zdecydować o następnej akcji: co, gdzie i jak? Ale w szczególności z kim? Twoje partnerstwa będą w centrum wpływów księżyca. Dla najlepszych nastąpi harmonia i małżeństwo, a dla najgorszych, rozpady i konflikty...

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko