Dzisiaj, Czwartek 09 Kwiecień 2020


Baran: horoskop na jutrzejszy dzień

10
Piątek Kwiecień

Klimat astralny Baran

Czas na zastanowienie się nad swoimi planami i marzeniami, nie zwlekaj ! Czujesz się dobrze we własnej skórze, w harmonii z samym sobą. Dzięki temu łatwiej jest Ci wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu.
★★★★

Nastrój

Nie będziesz owijać w bawełnę, aby przedstawić swoje plany na przyszłość. Robisz porządki w swojej głowie, czas na zmiany !

★★★★★

Miłość

Powinieneś zrozumieć emocjonalne zawirowania Twojego partnera. Niekoniecznie musi być to spowodowane Tobą, więc nie stresuj się na zapas. Polegaj na swoich umiejętnościach i zachowaj zimną krew.

★★★★

Pieniądze

Będziesz wystarczająco odważny, aby przekonać ludzi do Twoich planów. Obrana przez Ciebie ścieżka będzie bardziej wyrazista.

★★★★★

Praca

Nie będziesz miał czasu na zachowanie dystansu w pracy. Za dużo dzieje się w wokół. Musisz skupić się na pewnych niecierpiących zwłoki sprawach.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 33 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Księżyc zachęci cię, byś zajął się swoimi sprawami. W zależności od sytuacji będziesz mógł pożyczać, oddawać lub inwestować kapitał w korzystny sposób. Twoja intuicja poprze twoją determinację, a unikniesz błędnych rozwiązań.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Namiętny, zmysłowy klimat będzie szczególnie ostry i zanurzysz się z rozkoszą w przyjemnościach, które w niektórych przypadkach będą bardzo zmysłowe. Ci, którzy są samotni, mogą mieć bardzo gorący związek… chyba że się nie zakochają… Poczekaj kilka dni, aby być pewnym!

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Zostaniesz poprowadzony, aby poradzić sobie z twoimi najbardziej intymnymi obawami dzięki jasności i odwadze, zaczniesz rozumować w praktyczny sposób, podejmować właściwe decyzje i takie, które będą przydatne, ale w niektórych przypadkach trudne do zrealizowania. To będzie dzień spojrzenia w głąb siebie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko