Dzisiaj, Czwartek 09 Lipiec 2020
Horoskop

Baran: horoskop na jutrzejszy dzień, 10/07/2020

Isabelle Fortes | 10/07/2020

Klimat astralny Baran

Odzyskasz swój optymizm, gdy tylko dokonasz ostatecznego wyboru, nie odkładaj tego na później. Na fizycznym froncie przechodzisz w tym momencie przez fazę wzlotów i upadków, gdyż Twoje ciało nie jest przyzwyczajone do wielkich zmian. Nie przemęczaj się!
★★★★★

Nastrój

Nie zdołasz powstrzymać się od bycia całkowicie szczerym. Pomyśl o konsekwencjach.

★★★★★

Miłość

Z trudnością przyjdzie Ci dopasować się do potrzeb Twojego partnera i do zrozumienia jego oczekiwań. Twój sposób wyrażania się jest głównym problemem, a nie żadne inne przyczyny.

★★★★

Pieniądze

Współpraca z kimś nowym może umożliwić Ci sfinalizowanie korzystnego przedsięwzięcia. Ta osoba jest tuż obok Ciebie.

★★★★★

Praca

Będziesz pełen energii do podjęcia się ważnych zadań, które doprowadzisz do zakończenia.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 20 stopnie, 27 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

To nie będzie dobry dzień na stawienia czoła swoim uczuciom lub na zdominowanie twojej osoby. Ludzie niekoniecznie będą szczerzy, a sytuacje nie zawsze będą jasne. Niektóre relacje z innymi mogą być zniekształcone przez niejasne wrażenia, zmieniające się nastroje i dziecięce kaprysy... 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Otrzymać odpowiedzi na nowe, motywujące cele… Czego więcej można chcieć? Wszystko, co musisz zrobić, to podjąć działania… za kilka dni… Dziś lepiej odpocząć w intymnej atmosferze. Atmosfera będzie niejasna, nic nie będzie proste i wszystko będzie zdezorganizowane, oczywiście w dobrym humorze... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Zmiany mogą być wyraźne i będzie to czas, aby wspomnieć o tym rodzinie, przyjaciołom lub kolegom, ale dobrze wykazać się pewną elastycznością, ponieważ ludzie będą w tej chwili nadwrażliwi i będą bardziej skłonni do współpracy, jeśli będziesz uprzejmy i taktowny. Czas na zmianę! 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko