Dzisiaj, Niedziela 20 Wrzesień 2020
Horoskop

Baran: horoskop dla ciebie na pojutrze, 22/09/2020

Isabelle Fortes | 22/09/2020

Klimat astralny Baran

Będziesz musiał być kreatywny, aby odnaleźć rozwiązanie dla dręczącego Cię problemu. Podążaj za swoją intuicją. Nie pozwól, aby potrzeby innych zżerały Cię od środka; mogłoby to być dla Ciebie szkodliwe, nie możesz do tego dopuścić.
★★★★

Nastrój

Twój umysł zachęca Cię dziś do podjęcia nieprzemyślanych decyzji, to nie jest odpowiedni na to czas.

★★★★

Miłość

Czeka Cię wiele pozytywnych niespodzianek. Nie musisz zawsze iść zgodnie z ustalonym planem. Pozwól swojemu duchowi przygody na przejęcie sterów, co zaprowadzi Cię do bardzo zadowalających rezultatów, nawet jeśli nie masz kontroli nad sytuacją.

★★★★★

Pieniądze

Nieporozumienie z przełożonymi zainspiruje Cię do bycia dyplomatycznym, jednak przemyśl najpierw strategię, zanim zaczniesz działać.

★★★★

Praca

Nie będziesz miał żadnych obaw ani oporów w podjęciu się ryzyka. Najlepiej załatwiaj sprawy po swojemu.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Strzelec, w pozycji 08 stopnie, 36 minuty: Potrzeba postępu, duch przygody, niecierpliwość i niepokój. Niezbyt wrażliwa, ale spontaniczna postawa.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Dzień zapowiada się doskonale dla twojej witalności. Możesz mieć okazję do podróży, nowych spotkań i poczujesz się zmotywowany, niezależnie od tego, co oferuje los. Wszystko, na co się zdecydowałeś, będzie działało łatwo i bez komplikacji. Pojawią się wspaniałe możliwości. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Powiew świeżego powietrza wesprze twoje cele, dając im zarys i szansę rozwoju. To porządnie cię wzmocni po kilku dniach krytyki i oceniania przez innych. Będziesz entuzjastycznie nastawiony, ale mimo to zapracuj na kolejne dobre ruchy. Przesada i niedbalstwo też będą w powietrzu! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

To będzie doskonały czas, aby pomyśleć o pójściu na uniwersytet, wyruszeniu w długą podróż lub spotkaniu z osobą, o dużym wpływie. Twoje najwyższe aspiracje spełnią się dzisiaj dzięki uznaniu i szacunku dla tych, którzy liczą się w twoich oczach. Będziesz zachęcany do pójścia dalej i wyżej... 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko