Dzisiaj, Czwartek 16 Lipiec 2020
Horoskop

Baran: horoskop dla ciebie na pojutrze, 18/07/2020

Isabelle Fortes | 18/07/2020

Klimat astralny Baran

Jesteś zdeterminowany, nikt Cię dziś nie onieśmieli. Uważaj, byś nie stał się egocentrykiem. Postaraj się odprężyć i zachować odpowiedni dystans do niektórych spraw.
★★★★★

Nastrój

Dzisiejszy dzień jest idealny do przebaczenia i poprawienia relacji z osobą bliską Twojemu sercu.

★★★★★

Miłość

Miłość wydaje Ci się nieustanną wewnętrzną walką. Upewnij się, że zrobiłeś wszystko co w Twojej mocy, zanim ta walka przeobrazi się w wojnę. Musisz coś zrobić z osobistymi wątpliwościami.

★★★★★

Pieniądze

Twoje finansowe działania będą pod wpływem innych jak nigdy dotąd. Będziesz musiał pójść na kompromis.

★★★★★

Praca

Nowe możliwości na przyszłość pojawiają się same na Twojej drodze. Nie pogrążaj się w zbędnych wątpliwościach.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 42 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Będzie to dobry dzień na obronę planów, wyeliminowanie nieporozumień, pokojową i otwartą dyskusję. Ludzie będą uważni, dostępni i przygotowani, bez żadnej agresji, poza słowną, ale w sposób, który będzie raczej zabawny niż naprawdę złośliwy. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Centralnym punktem będzie dziś beztroska dyskusja. Nie jest to pora na poruszanie ważnych tematów lub zakochiwanie się. Wrażenie będzie przyjemne, ale nie będzie to zbyt stabilna sytuacja. Poczekaj dzień lub dwa, zanim się zaangażujesz. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Marzec a 1 Kwiecień

Twoje środowisko będzie w tej chwili bardzo dobrze pasować do twoich planów. Będzie to bardzo dynamiczna atmosfera i nie będziesz mieć trudności z rozwojem zainteresowań lub z ukierunkowaniem działań. Twoje relacje z innymi będą proste i beztroskie. Będziesz w stanie zwiększyć swoje wsparcie i korzystne relacje. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko