Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Bliźnięta Bliźnięta: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoje pomysły nabierają kształtów, otrzymasz za nie uznanie, co korzystnie wpłynie na Twoją pewność siebie. Będziesz niepohamowany w działaniach, które pozostawią Cię całkowicie bez sił. Nie jesteś w stanie obiektywnie ocenić zapasów swoich sił.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zwolnisz tempo swojego życia i poświęcisz więcej czasu na przeanalizowanie pewnych spraw.

Pieniądze

Powodzenie przejdzie obok Ciebie. Twoje obecne zmartwienia muszą zostać odłożone na bok, aby wykorzystać jak najlepiej dobrą okazję.

Praca

Szczególnie ważne będą dziś działania biznesowe bądź zawodowe. Nie zwlekaj z odbieraniem telefonu.

Miłość

Sytuacja może przedstawiać się troszkę chłodna, jednak mógłbyś obrócić ją na swoją korzyść, by dojść do porozumienia ze swoim partnerem.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

 Determinacja, energia i spojrzenie w głąb siebie mogą prowadzić do momentów okrucieństwa psychicznego i dobrze wycelowanych ostrych słów… zazdrość może łatwo przerodzić się w urazę… Będziesz musiał być tego świadomy, zanim zrobisz sobie trwałych wrogów z powodu sarkastycznej uwagi lub obraźliwego żartu…

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

Będziesz miał przede wszystkim tendencję do ufania w swój własny osąd, jeśli chodzi o twoje postrzeganie świata. Twoje poczucie własnej wartości jest użyteczne, ale nie będzie to lek na wszystko. Dziś księżyc zachęci cię do słuchania swojej intuicji i dostosowania emocji do codziennej rutyny.

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

Księżycowa atmosfera zamieni twój dzień w przyjemność, zanim zaczniesz nowe przygody. To będzie dobry dzień, aby uporządkować swoje sprawy, zanim wydarzenia przyspieszą, a ty nie będziesz miał na nic czasu. To rozliczenie może obejmować zarówno obiekty, jak i ludzi i sytuacje...

Udostępnij na Facebook
BliźniętaiPhone / iPad Android