Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Bliźnięta Bliźnięta: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dzisiejszy dzień będzie sprzyjać umocnieniu znajomości oraz bliższych przyjaźni. Czas zorganizować wspólny wypad. Powinieneś zrobić coś, co naprawdę sprawia Ci przyjemność i to jest to, czego najbardziej potrzebujesz, aby zregenerować siły.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Pewne miłe okazje zagoszczą dzisiaj na Twojej drodze. Nie odrzucaj ich, w przeciwnym razie będziesz tego żałować!

Pieniądze

Twój doskonały nastrój będzie dzisiaj wpływać pozytywnie na innych. Będziesz wspierany przez bliskie Ci osoby, jak również nawiążesz dobre kontakty zawodowe.

Praca

Nie bądź za bardzo ostry dla Twoich współpracowników. Są pewne rzeczy, które musisz wykonać samodzielne.

Miłość

Otacza Cię atmosfera pełna uczuć i czułości. Zrozumiesz, że zachowanie odpowiedniego dystansu może okazać się bardzo konstruktywne. Popracuj nad zaufaniem do Twojego partnera.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Twoje logiczne podejście zdziała cuda w klimacie, który będzie bardzo przyziemny i prozaiczny. Musisz przyznać, że nadal masz wiele do zrobienia, aby osiągnąć swoje cele, a zatem będziesz tworzył przemyślane projekty ze zdrowym rozsądkiem i obiektywizmem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

Będziesz postępował żywiołowo i wymownie, w spokojnej i życzliwej atmosferze. Jeśli jesteś sprytny i taktowny, twoje poczucie włąsnej wartości będzie kluczem do sukcesu. Twój humor i światopogląd zyskają czas na dyskusje i pozwolą ci rozwinąć skrzydła.

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

Czas na dzień odpoczynku przed rozpoczęciem nowych przygód. Będziesz musiał przygotować się do czerpania radości z prostych przyjemności w życiu bez skargi i napięcia oraz bez zmartwień. Poświęć sobie trochę czasu, a uzyskasz wspaniałe korzyści. 

Udostępnij na Facebook
BliźniętaiPhone / iPad Android