Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Bliźnięta Bliźnięta: Horoskop na dzień 20 Luty 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Posiadanie racji za każdym razem nie jest najważniejszą rzeczą na świecie. Poświęć więcej czasu na przemyślenia, zanim cokolwiek powiesz. Uważaj, byś nie wydawał się zbyt bezkompromisowy dla innych tylko dlatego, że chcesz przyspieszyć bieg spraw. Oddalasz się od właściwych poziomów energii, a to z pewnością nie wpłynie dobrze na stan Twoich nerwów.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie pozwól, aby inni Cię wykorzystywali. Przyciągniesz niestety osoby, które będą chciały zrzucić na Ciebie wszelkie obowiązki – nie pozwól na to !

Pieniądze

Z trudnością przychodzi Ci skierowanie uwagi na kwestie finansowe. Nic Cię nie powstrzyma! Odłóż pewne sprawy do jutra.

Praca

Nie będziesz miał zbyt wiele czasu, aby poświęcić się pracy. Zejdzie więc ona na drugi plan w Twoim życiu.

Miłość

Prawda nie jest zawsze najlepszym sposobem na rozwiązanie danej sytuacji... Nie zapomnij dzisiaj o tym. Postaraj się nie sprzeczać z partnerem i uważaj na to, co mówisz. Niestety, nie pozbędziesz się tak łatwo tego problemu.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
BliźniętaiPhone / iPad Android