Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Bliźnięta: Horoskop dzienny dla ciebie, 28/10/2020

Isabelle Fortes | 28/10/2020

Klimat astralny Bliźnięta

Będziesz musiał oderwać się od codzienności i poświęcić czas na swój własny rozwój. Jutro zobaczysz stan spraw bardziej wyraźnie. Ponowna ocena wydarzeń będzie dobrym posunięciem. Jednak uważaj - przemęczasz się bardziej niż zdajesz sobie z tego sprawę.
★★★★★

Nastrój

Nie zmuszaj się do krążenia wokół jednego tematu, musisz skupić się na nowo w spokojnym otoczeniu.

★★★★

Miłość

Dzięki dzisiejszym wysiłkom w dojściu do porozumienia osiągniesz zadowalający poziom harmonii. Przyznaj się, że z trudnością przychodzi Ci zrozumieć poglądy partnera. Poświęć więcej czasu na zrozumienie jej/jego pobudek.

★★★★★

Pieniądze

Nie zadawaj sobie miliona pytań bez celu. Uporządkuj dzisiaj wszystkie szczegóły, a uda Ci się zobaczyć wyraźniejszy obraz spraw.

★★★★★

Praca

Interwencja jednego z Twoich współpracowników będzie Ci wielką pomocą. Przyjmij pomoc bez oporów.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 01 stopień, 11 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Relacje między ludźmi będą płynne i dynamiczne. Będzie to doskonały dzień na rozpoczęcie nowego projektu, który jest bliski Twojemu sercu. Znajdziesz uważnych słuchaczy, mających mnóstwo dobrej woli i przyjaźnie nastawionych. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Wydaje się, że wszyscy chcą mieć efekt od razu, a to rzeczywiście będzie ten dzień, ten lepszy! Będziesz szczególnie dobrze przygotowany do robienia dobrych interesów, podpisywania umów, dokonywania transakcji z innymi na swoją korzyść lub wykorzystywania okazji. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Przekonasz się, że zgadzasz się z tymi, którzy są blisko ciebie, na temat przydatności niektórych inicjatyw. Będzie to dzisiaj dla ciebie sprzyjające środowisko, a okoliczności będą dobrze służyć twoim interesom. Utrzymuj kontakt ze znajomymi, ponieważ będą oni głównym źródłem satysfakcji. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko