Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Bliźnięta: Horoskop dzienny dla ciebie

27
Poniedziałek Styczeń

Klimat astralny Bliźnięta

Nie masz czasu na nabranie odpowiedniego dystansu. Musisz działać szybko. Unikaj gwałtownych zmian temperatur. Potrzebujesz więcej snu, aby znów czuć się wypoczętym.

Gwiazdy dnia Bliźnięta

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

Pragniesz więcej niezależności, co sprawia, że jesteś nieosiągalny dla innych. Wyraź w jasny sposób to, co masz na myśli.

★★★★★

Miłość

Twoje tendencje do przesadnych fantazji nabierają tempa ; niespodziewane spotkanie może Cię zdestabilizować. Nie decyduj dzisiaj o niczym, nie oceniasz spraw obiektywnie. Wykorzystaj jak najlepiej obecne chwile.

★★★★★

Pieniądze

Wygląda na to, że nadszedł odpowiedni czas na rozejrzenie się za lepszą pracą lub staranie się o podwyżkę, bądź zmianę stanowiska. Musisz zacząć działać.

★★★★★

Praca

Czas odpoczynku nadchodzi wielkimi krokami. Warto przeanalizować trzy ostatnie tygodnie, przede wszystkim na tle finansowym.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 05 stopnie, 42 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Nerwowe napięcie i chęć bycia doskonałym, kiedy mają miejsce w trudnej sytuacji, mogą prowadzić do choroby psychosomatycznej, więc zrelaksuj się! Będziesz reagować stresem z bezcelowych powodów i kierować do innych sarkastyczne uwagi, które przyniosą ci jedynie negatywne nastawienie lub wymuszone uśmiechy. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Chęć czynienia dobra, nie może przerodzić się w zbytnie zamieszanie, bo inaczej możesz stracić korzyści z tego postanowienia… Postępuj dobrze, ale nie krytykuj innych zbyt często! Będzie to przynosiło efekt przeciwny do zamierzonego, zniechęcająco i prawdopodobnie wywoła sprzeczki i konflikty. Użyj swojej głowy! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Będziesz tupać nogami w pracy lub w domu z nieprzyjemnym wrażeniem, że wszystko zwalnia z trywialnych powodów, co sprawia, że jeszcze bardziej się denerwujesz. Uspokój się, to stan tymczasowy. Najlepszą rzeczą byłoby zaczerpnięcie trochę świeżego powietrza i zrelaksowanie się, idąc na spacer lub wypoczywając. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko