Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Bliźnięta: Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Bliźnięta

Atmosfera jest pogodna i pełna harmonii. Nie zawiedziesz się na innych, co sprawi, że życie towarzyskie zakwitnie w nadchodzących dniach. Będziesz zadowolony z włożonych wysiłków, by zachować formę. Uważaj, słodkości nie są najlepszym sposobem na nagrodzenie się za to.
★★★★★

Nastrój

Zaczniesz patrzeć na życie z nowej perspektywy i pewne sprawy zostaną nareszcie zakończone.

★★★★★

Miłość

Będziesz bardziej kierował się intuicją, co pozwoli Ci na lepsze zrozumienie swojego partnera. To do Ciebie należy rozpoczęcie rozmowy i wyrażenie swojej opinii bez żadnych zastrzeżeń.

★★★★

Pieniądze

Pewne materialne ograniczenia staną się mniej dręczące, jednak postaraj się uregulować swoją sytuację.

★★★★★

Praca

Twoja silna wola pomoże Ci w pójściu w przód z karierą zawodową; wszystko idzie po Twojej myśli.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Dzisiejszy dzień to dzień przepychu, z możliwością ucieczki od codzienności. Będziesz korzystał ze zmysłowej przyjemności jedzenia oraz artystycznej i zawodowej kreatywności. Będzie to bardzo dobry czas na poczęcie dziecka lub rozpoczęcie działalności.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Wykorzystaj ostatnie promienie towarzyskiego i eleganckiego księżyca, zanim klimat zacznie zmierzać w kierunku introspekcji. Umawiaj się na spotkania, wysyłaj e-maile i nawiązuj połączenia telefoniczne. A jeśli wszystko jest w porządku, skorzystaj z tej przyjemnej przerwy, aby cieszyć się osobistą przyjemnością, zgodnie ze swoimi upodobaniami i pragnieniami.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Odkryjesz świat sztuki lub kultury, chyba że poznałeś go już w dzieciństwie… Będziesz zainteresowany nowymi smakami i będziesz czerpać przyjemność z wymiany przepisów i dobrych planów. Relacje i przyjemność będą się harmonijnie mieszać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko