Dzisiaj, Środa 08 Lipiec 2020
Horoskop

Bliźnięta: horoskop na jutrzejszy dzień, 09/07/2020

Isabelle Fortes | 09/07/2020

Klimat astralny Bliźnięta

Twoja pewność siebie sprawia, że osoby wokół lubią Cię i chcą Ci się zwierzyć. Wzrost sił witalnych pomoże Ci w konstruktywnej ocenie sytuacji. De facto nie będziesz musiał łapać na próżno zbyt wiele srok za ogon.
★★★★★

Nastrój

Przez poczucie humoru zadecydujesz, z kim tak naprawdę chcesz spędzić towarzysko czas. Jednakże postaraj się unikać popełnienia gafy.

★★★★★

Miłość

Wznawiasz swoje plany, które odłożyłeś na później, a które dopasowują się idealnie do Twojej obecnej sytuacji. Czas, by wdrożyć je w życie, tak długo czekałeś na ten moment.

★★★★★

Pieniądze

W jasny sposób widzisz, jak zabrać się za nowe przedsięwzięcia finansowe.

★★★★★

Praca

Z trudnością przyjdzie Ci posunąć się w przód. Nie jest to dobry dzień na błądzenie po nowym terytorium.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 08 stopnie, 11 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Nerwowe napięcie i chęć bycia doskonałym, kiedy mają miejsce w trudnej sytuacji, mogą prowadzić do choroby psychosomatycznej, więc zrelaksuj się! Będziesz reagować stresem z bezcelowych powodów i kierować do innych sarkastyczne uwagi, które przyniosą ci jedynie negatywne nastawienie lub wymuszone uśmiechy. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Chęć czynienia dobra, nie może przerodzić się w zbytnie zamieszanie, bo inaczej możesz stracić korzyści z tego postanowienia… Postępuj dobrze, ale nie krytykuj innych zbyt często! Będzie to przynosiło efekt przeciwny do zamierzonego, zniechęcająco i prawdopodobnie wywoła sprzeczki i konflikty. Użyj swojej głowy! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Będziesz tupać nogami w pracy lub w domu z nieprzyjemnym wrażeniem, że wszystko zwalnia z trywialnych powodów, co sprawia, że jeszcze bardziej się denerwujesz. Uspokój się, to stan tymczasowy. Najlepszą rzeczą byłoby zaczerpnięcie trochę świeżego powietrza i zrelaksowanie się, idąc na spacer lub wypoczywając. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko