Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Bliźnięta: horoskop na jutrzejszy dzień, 25/11/2020

Isabelle Fortes | 25/11/2020

Klimat astralny Bliźnięta

Żyjesz pełnią życia. Nie przejmuj się niepotrzebnymi szczegółami. Weź głęboki wdech, to pomoże Ci odnaleźć spokój, którego potrzebujesz do wprowadzenia niezbędnych zmian w życie.
★★★★★

Nastrój

Przejęcie inicjatywy umożliwi Ci dzisiaj rozwikłać pewien problem, blisko związany ze sprawami domowymi.

★★★★★

Miłość

Jesteś kierowany przez swoje libido, co prowadzi Cię do zmysłowych rozkoszy. Odłóż dalekosiężnie idące decyzje na później.

★★★★★

Pieniądze

Z łatwością komunikujesz się z innymi. Czas, by popracować nad umocnieniem więzi w nowo nawiązanej relacji z kimś związanym z Twoimi finansami.

★★★★

Praca

Jesteś w trakcie procesu, który wymaga zbliżającego się zakończenia. Relacje pomiędzy Twoimi współpracownikami będą dominować w pracy.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 09 stopnie, 59 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Wielu używa pustych słów, ponieważ lubią dźwięk własnego głosu... Jesteś zbyt subtelny, by popełnić ten absurdalny rodzaj błędu, ale czasami bierzesz ironię trochę za mocno do siebie i ważne byś sobie poradził, z wrażliwością tych, z którymi masz do czynienia. Będą szczególnie zwracać uwagę na dobre maniery. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

To będzie świetny dzień na skuteczną komunikację z ludźmi wokół ciebie i poruszanie niektórych spraw. Twoje umiejętności pozwolą ci znaleźć właściwie wyważone słowa, aby poradzić sobie z trudnymi tematami w rozmowie z bliskimi ci osobami... Będą cię słuchać od początku do końca i będą bardzo uważni na twoje nadzieje i oczekiwania. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Sytuacja będzie sprzyjać przyjemności, którą będziesz się cieszyć w dobrym towarzystwie. Będzie to idealny dzień na poczęcie dziecka lub zrobienie czegoś kreatywnego. Nie polegaj na swoim logicznym rozumowaniu, które będzie raczej chłodne. Śledź swoje emocje i emocje innych. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko