Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Bliźnięta: horoskop na jutrzejszy dzień, 26/09/2020

Isabelle Fortes | 26/09/2020

Klimat astralny Bliźnięta

Osoby w Twoim otoczeniu są dziś bardzo troskliwe wobec Ciebie. Otrzymane ciepło będzie wielką przyjemnością dnia dzisiejszego. Pamiętaj, że wszystkie złe przyzwyczajenia mają określone konsekwencje, których nie powinieneś bagatelizować.
★★★★

Nastrój

Samokrytyka oraz obserwacja siebie pomoże Ci w podążaniu w przód, jak również rozwiąże to problem z bliską Ci osobą.

★★★★★

Miłość

Wzmożone uwodzicielskie moce podbudują Twoje ego. Nie bądź towarzystwem dla samego siebie, jeśli jesteś singlem. Daj upust swoim uczuciom namiętności.

★★★★

Pieniądze

W najbliższej przyszłości czeka na Ciebie korzystna zmiana, szansa na awans oraz pewne przedsięwzięcie, jeśli tylko zaakceptujesz to wyzwanie.

★★★★★

Praca

Potrzebujesz ciszy i spokoju, by skupić się na pewnych sprawach prawnych, jeśli musisz to zrobić dzisiaj.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 02 stopnie, 03 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Twoje aspiracje będą miały odcień idealizmu i pozostałości humanizmu. Spojrzysz na swoich rówieśników bardziej życzliwym okiem i będziesz mniej ironiczny, milszy i pełen dobrej woli w odniesieniu do odległych lub wyższych celów. To będzie dobry czas na naukę lub podróż. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

W powietrzu pojawi się coś nieoczekiwanego, a wiatr przygody będzie wiał dla ciebie w przyjemny sposób. Możesz ś dzisiaj mieć jakieś ekscytujące i oryginalne spotkania, poznać nowych przyjaciół, odkryć inne kultury lub mało prawdopodobne hobby... Nie będziesz się nudzić, to na pewno! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Poczujesz potrzebę nadrobienia straconego czasu i realizację coraz bardziej ambitnych planów, co da ci motywację. Klimat będzie swobodny, by nie powiedzieć bezczelny, a to idealnie pasuje do twojego kąsającego dowcipu, ale twoje refleksje nadal będą zabarwione niezwykłą głębią myśli. Niektórzy zadają sobie nawet pytania o sens życia. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko