Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Bliźnięta: horoskop na jutrzejszy dzień

9
Czwartek Kwiecień

Klimat astralny Bliźnięta

Względny spokój pozwoli Ci na przemyślenia. Skup się na niezbędnych kwestiach. Twoje zobowiązania wyczerpują Twój organizm, więc poproś o pomoc innych. Odpocznij w domowym zaciszu.
★★★★

Nastrój

Będziesz zmotywowany do zwolnienia tempa życia i poświęcenia czasu na przeanalizowanie pewnych spraw.

★★★★

Miłość

Będziesz miał szczęście, w szczególności jeśli jesteś urodzony w pierwszej dekadzie. Teraz jest czas na spojrzenie w przyszłość oraz na nowe znajomości. W życiu miłosnym zagości harmonia.

★★★★★

Pieniądze

Z trudnością przyjdzie Ci dzisiaj być rozsądnym... Wystawy sklepowe będą zdecydowanie Cię kusić!

★★★★

Praca

Z łatwością przyjdzie Ci dzisiaj zrobić jakiekolwiek postępy. Czas zacząć działać, za dużo poświęciłeś czasu na przemyślenia.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 08 stopnie, 42 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Wszystko, co wymaga cierpliwości i zdrowego rozsądku, będzie dobrze rozwiązane, więc zajmij się tu i tam szafkami, szufladami, nabazgranymi książkami adresowymi i projektami, innymi słowy, wszystkim, co skorzystałoby na organizacji lub zabezpieczeniu na przyszłość ... 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Będziesz miał okazję wyrazić swoje upodobaniami do rozmowy i kontaktu z innymi wraz ze zmysłowym, poszukującym przyjemności księżycem. Będzie to doskonały dzień na rozrywkę przy przyjemnym posiłku. Przyjemności życia zostaną docenione i zwiększą radość z życia towarzyskiego. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Atmosfera będzie spokojna, może zbyt powolna w twoich niecierpliwych oczach. Jednak ludzie będą spokojni i realistyczni, a to będzie doskonała okazja, by wspólnie podjąć rozsądne decyzje. Twoje decyzje będą racjonalne. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko