Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Bliźnięta Bliźnięta: Horoskop na dzień 15 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Jesteś w centrum uwagi i nie będziesz mieć żadnych problemów z nakłonieniem innych do pracy z Tobą. Unikaj burzliwych kłótni, co może Cię osłabić. Z pewnością będziesz dziś górą!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Chcesz dzisiaj podjąć się kwestii, które wiszą nad Tobą przed jakiś czas, powinieneś teraz je rozwiązać! Działaj stopniowo.

Pieniądze

Zostaniesz doceniony za swoje działania i zdolności. Nie wątp w siebie !

Praca

Będziesz miał dobre stosunki z przełożonymi. Teraz jest czas na zamienienie słów w czyn.

Miłość

Jesteś bardziej uczuciowy niż zazwyczaj. W zasadzie Twoje kontrastowe zachowanie może doprowadzić Cię do wzlotów, jak i do upadków. Przemyśl najpierw, jak skontrolujesz te skłonności, decyzja należy do Ciebie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 13 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Jeśli masz nadzieję na awans, pozytywną reakcję na swoje uczucia lub pewnego rodzaju uznanie, teraz będzie czas, aby zwrócić uwagę na swoje talenty, urok i beztroskie podejście. Wszystkie twoje relacje zostaną wyróżnione, ale szczególnie te, które są oficjalne lub mają związek z umowami... 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Czerwiec a 10 Czerwiec

Rozległy księżyc wyprowadzi cię z twojej skorupy, zabierze daleko od twojej okolicy, może nawet do dalekiego kraju. Będziesz dążył do tego, aby spędzić miło czas z innymi i być gotowym do ustępstw i wykazania całej swojej dobrej woli. Będzie to idealny dzień na zawarcie umowy z kimkolwiek. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Czerwiec a 20 Czerwiec

Będzie to wspaniały dzień dla każdego, kto jest samotny i chce poszerzyć swoje kontakty, relacje z innymi i partnerstwa. Ludzie będą szczególnie gotowi do pomocy i entuzjazmu. Będziesz przepełniony wdziękiem i dobrym humorem. Dogadasz się ze wszystkimi, nawet w dużych projektach! 

Udostępnij na Facebook
BliźniętaiPhone / iPad Android