Dzisiaj, Środa 21 Październik 2020
Horoskop

Bliźnięta: horoskop dla ciebie na pojutrze, 23/10/2020

Isabelle Fortes | 23/10/2020

Klimat astralny Bliźnięta

Nie ufaj ślepo każdej osobie napotkanej na swojej drodze, bądź wybiórczy. Gwiazdy chronią Cię przed nadmiernym zmęczeniem. Kontynuuj swoje starania, jednak postaraj się zwolnić tempo w odpowiednim momencie!
★★★★★

Nastrój

Jesteś pełen beztroski i optymizmu... Bądź cierpliwy, zastanów się, zanim zaczniesz oceniać.

★★★★

Miłość

Wszystko dogłębnie przeanalizujesz, aby lepiej zrozumieć krytyki Twojego partnera wobec Ciebie, na czym ogromnie zyskasz w oczach swojej połówki. Podążaj za głosem serca.

★★★★★

Pieniądze

Szczęście będzie na wyciągnięcie dłoni. Musisz przemyśleć swoją sytuację, będzie to rozsądne posunięcie.

★★★★★

Praca

Będziesz w stanie znaleźc odpowiednie słowa, by przekonać ludzi, z którymi współpracujesz, że Twoje idee i projekty są zasadne.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 28 stopnie, 45 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Często zapominasz i nie dotrzymujesz obietnic... A teraz grozi ci niebezpieczeństwo płacenia za twoje eskapady, brak uwagi, komentarze i krytykę. Mogą cię spotkać postawy wrogości, uparte ściany milczenia i urazy. To będzie dzień, w którym możesz dostać to, na co zasłużyłeś.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Skorzystaj z letargu wokół siebie, aby dbać o to, co twoje. Finanse, emocje, więzi rodzinne i transakcje dotyczące nieruchomości zmniejszą w tej chwili twoje obawy. Będziesz starał się ustabilizować swoje bezpieczeństwo materialne i emocjonalne. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Komunikacja i relacje z innymi przybierają irracjonalny odcień. Ludzie będą bardziej łatwowierni i otwarci na pochlebstwa, coraz bardziej domagają się uwagi. Będziesz na tyle sprytny i oportunistyczny, aby czerpać pewne korzyści z tej sytuacji. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko