Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Bliźnięta: horoskop dla ciebie na pojutrze, 11/08/2020

Isabelle Fortes | 11/08/2020

Klimat astralny Bliźnięta

Będziesz zbyt wrażliwy, aby dokonać obiektywnej oceny dziejących się wydarzeń. Nie zmuszaj się do sprawiania wrażenia twardziela. Z łatwością przyjdzie Ci działać w racjonalny sposób. Idealny czas, by zacząć dietę lub odgonić od siebie złe nawyki.
★★★★★

Nastrój

Osoby znajdujące się w Twoim otoczeniu czują niepokój, jednak Ty będziesz wiedział, jak czerpać radość z niesienia pomocy bliskim.

★★★★★

Miłość

Jesteś gotów na metamorfozę, przeanalizuj krytyczne opinie, które zostały Ci przedstawione. Jeśli będziesz mniej drażliwy, dużo na tym zyskasz. Dawne wspomnienia mogą być Ci w tym pomocne.

★★★★★

Pieniądze

Dzisiejszy dzień sprzyja ogólnym analizom oraz nawiązywaniu nowych kontaktów. Niech one stanowią dzisiaj Twój cel.

★★★★

Praca

Twoja kreatywność odnotuje dziś hossę. Zupełnie samodzielnie znajdziesz korzystne rozwiązania, które przysłużą się Twojej wygodzie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 16 stopnie, 11 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Będzie to dzień, w którym najlepiej strzeżone tajemnice zostaną ujawnione, ponieważ twoja pewność siebie będzie bardzo potężna. Twoje procesy myślowe zostaną wzbogacone wrażeniami, które dodane do twojego błyskotliwego intelektu popchną cię do uczciwych wniosków i zdrowych decyzji, zwłaszcza w codziennym życiu.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Będzie to świetny dzień na sortowanie, porównywanie, analizowanie i porządkowanie rzeczy, z inspiracją, doskonałą intuicją i wspaniałą zdolnością do skupienia się na codziennych zadaniach. Atmosfera będzie spokojna, pełna zmysłowych wrażeń dla innych.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Będziesz bardziej sprawny umysłowo, próbując poszerzyć swoją wiedzę, a w niektórych przypadkach rozwiązać pewne sytuacje z wielkim poczuciem strategii, a nawet manipulacji, jeśli sytuacja tego wymaga. Dzisiaj zrozumiesz, czego nie wiesz, a to będzie twoja główna siła.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko