Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Bliźnięta: horoskop dla ciebie na pojutrze

29
Środa Styczeń

Klimat astralny Bliźnięta

Będziesz miał okazję na zademonstrowanie swoich możliwości mediatora w pewnym konflikcie między osobami z Twojego otoczenia. Jesteś pełen energii, w świetnej formie, ale efekty tłumienia pewnych potrzeb dają Ci się we znaki. Znajdź czas tylko dla siebie.

Gwiazdy dnia Bliźnięta

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

Będziesz całkowicie nastawionyna odbiór – z łatwością wysłuchasz innych ; będziesz również gotowy na współpracę z nimi.

★★★★★

Miłość

Chwytasz wiele srok za ogon i dopasowujesz się do każdej sytuacji. Jeśli jesteś w związku, przyznaj, że potrzebujesz oderwać się od rutyny, nie przyjdzie to jednak od Twojego partnera.

★★★★★

Pieniądze

Nie będziesz miał za dużo cierpliwości w słuchaniu innych. To nie jest zbyt dobry czas na negocjacje.

★★★★★

Praca

Nie próbuj za wszelką cenę, nadążać za tempem swoich współpracowników. To, że są oni zabiegani nie oznacza, że są bardziej wydajni w pracy.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 29 stopnie, 37 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Podczas gdy księżyc da ci intelektualne wsparcie, pobudzając twoje myśli i wyostrzając krytyczne, ale precyzyjne postrzeganie sytuacji, sprawi to, że będziesz nerwowy, by nie powiedzieć gniewny i drażliwy. Staniesz się niepopularny, jeśli nie będziesz zachowywać się uprzejmie i z większym ciepłem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Refleksja jest dobrą rzeczą, ale zużywanie rzeczy jest mało praktyczne. Staraj się unikać skupiania pod koniec dnia na szczegółach, które są banalne. Będziesz narażony na niebezpieczeństwo marnowania czasu, albo co gorsze, tracąc zaufanie do siebie i swoich środków. Spróbuj spojrzeć szerzej na rzeczy, aby uzyskać pełniejszy obraz. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Atmosfera będzie ci odpowiadać, ale sama w sobie nie podtrzyma twoich więzi emocjonalnych z innymi. Ryzykujesz sprzeczkami z bliskimi, zwłaszcza z rodziną, a liczba różnych komentarzy może wywołać negatywne wrażenie na wszystkich osobach. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko