Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Bliźnięta: horoskop dla ciebie na pojutrze

25
Wtorek Luty

Klimat astralny Bliźnięta

Czeka Cię długa droga, zanim odnajdziesz kompromis z bliskimi odnośnie Twoich planów. Nawet jeśli jesteś skłonny do zbytniego analizowania, wszystko pójdzie po Twojej myśli, jeśli tylko zaczerpniesz trochę świeżego powietrza.
★★★★★

Nastrój

Nie będziesz mógł się powstrzymać od użycia mocnych słów, by zazczaczyć swój teren. Bądź bardziej powściągliwy.

★★★★★

Miłość

Świadomość Twoich uczuć pomoże Ci dzisiaj stworzyć prawdziwą pasję w najczystszej formie. Co do ustabilizowania pewnej sytuacji, nie będzie to łatwym zadaniem. Powinieneś najpierw wszystko zaplanować.

★★★★

Pieniądze

Brakuje Ci czasu, by skupić się na działaniu, chyba, że całkowicie odizolujesz się od świata.

★★★★

Praca

Twoje emocje będą natężone. Dobrym pomysłem byłoby zbadanie ich przyczyn, zanim zaczną wpływać na Twoje decyzje.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 26 stopnie, 11 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Podczas gdy księżyc da ci intelektualne wsparcie, pobudzając twoje myśli i wyostrzając krytyczne, ale precyzyjne postrzeganie sytuacji, sprawi to, że będziesz nerwowy, by nie powiedzieć gniewny i drażliwy. Staniesz się niepopularny, jeśli nie będziesz zachowywać się uprzejmie i z większym ciepłem. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Refleksja jest dobrą rzeczą, ale zużywanie rzeczy jest mało praktyczne. Staraj się unikać skupiania pod koniec dnia na szczegółach, które są banalne. Będziesz narażony na niebezpieczeństwo marnowania czasu, albo co gorsze, tracąc zaufanie do siebie i swoich środków. Spróbuj spojrzeć szerzej na rzeczy, aby uzyskać pełniejszy obraz. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Maj a 31 Maj

Atmosfera będzie ci odpowiadać, ale sama w sobie nie podtrzyma twoich więzi emocjonalnych z innymi. Ryzykujesz sprzeczkami z bliskimi, zwłaszcza z rodziną, a liczba różnych komentarzy może wywołać negatywne wrażenie na wszystkich osobach. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko