Odkryj Horoskop na dzisiaj Waga
Idź do

  Posiadasz skłonność do idealizowania przeszłości. Nie wpadnij w ślepy zaułek. Uważaj, Twoja skłonność do przedobrzenia pewnych sytuacji może bardzo niekorzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie oraz relacje z innymi. Za bardzo popychasz sprawy w przód.

  Mars w Sekstyl do Neptun

  The skills of each person can be evaluated in order to divide the tasks.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★
  Praca
  ★★★★
  Waga / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Bycie impulsywnym może postawić Cię w niewygodnej sytuacji, w której powiesz o jedno słowo za dużo... Są inne sposoby na wyjście z sytuacji, więc poczekaj na odpowiednią chwilę.

  Waga / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Uważasz, że Twoja wiara jest wystarczająca do przeskoczenia wszystkich przeszkód. Same nadzieje nie wystarczą, potrzebne są wysiłki, by ulepszyć swoją sferę uczuć.

  Waga / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★

  Nie zamartwiaj się niepotrzebnie. Pozbądź się wątpliwości i zorganizuj odpowiedni plan działania.

  Waga / Praca

  Praca

  ★★★★

  Z trudnością przyjdzie Ci w pełni skoncentrować się na swojej pracy. Musisz przestać śnić na jawie.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 14 stopnie, 53 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Waga / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

  Wrazliwosc jest wewnetrznie przyswojona i powoduje emocjonalne frustracje. Zadaj sobie trud, aby uspokoic i przekonac swojego partnera. Czas przejsc na kolejny poziom, aby rozwijac swoje projekty i szukac odpowiednich kontaktów bez dalszego opóznienia.

  Waga / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

  Atmosfera jest akademicka. To nie jest czas na odchodzenie od tematu i robienie czegokolwiek. Nikt nie bedzie po Twojej stronie. Pomiedzy zbyt duza powaga a zbyt duza lekkomyslnoscia, bedziesz musial znalezc równowage...

  Waga / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

  Potrzeba poglebienia swojego zrozumienia zmieni bieg twojego zycia milosnego. Zachowaj dyplomacje. Pomiedzy zbytnia zaborczoscia a zbytnia chlodnoscia, bedziesz musial znalezc równowage... Bez niepotrzebnych nadmiarów. Nie idz pod prad temu klimatowi trzezwosci i dyscypliny.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Sekstyl: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.