Dzisiaj, Poniedziałek 01 Czerwiec 2020
Horoskop

Waga: Horoskop dzienny dla ciebie, 01/06/2020

Isabelle Fortes | 01/06/2020

Klimat astralny Waga

Twój niefrasobliwy nastrój sprawia, że jesteś bardziej popularny w otoczeniu i wpłynie to korzystnie na Twoje relacje z innymi. Weź głęboki wdech, to pomoże Ci odnaleźć spokój, którego potrzebujesz do wprowadzenia niezbędnych zmian w życie.
★★★★★

Nastrój

Będziesz wyluzowany i towarzyski ; będziesz również w stanie zrobić wszystko, co w Twojej mocy, jeśli ktoś poprosi Cię o pomoc.

★★★★

Miłość

Szansa na zmianę w sferze emocjonalnej zaskoczy Cię. Weź się w garść i nie spiesz się z podjęciem radykalnych decyzji. Będzie to miało długoterminowe skutki.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz miał problemy ze skoncentrowaniem się nad sprawami dotyczącymi Twojego związku. Nadszedł czas na zajęcie się bardziej realnymi sprawami.

★★★★★

Praca

Powinieneś wykorzystać dzisiejszy dzień na poprawę kontaktów towarzyskich. Nie przeocz tej okazji.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 11 stopnie, 44 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Wyjdź, przedyskutuj różne rzeczy i wyrażaj swoje opinie! Będzie to dzień, w którym wszystko będzie zależało od ciebie, od konkretnych spotkań, czy to w życiu miłosnym, przyjaźniach czy w pracy. Przejmij inicjatywę i spotkaj się z innymi w połowie drogi. Otrzymasz ogromny zwrot! 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Czas dokonywania wyborów! Atmosfera indywidualizmu zachęci cię do wyróżnienia się z reszty, wyrażenia swojej determinacji, a nawet zażądania należnego ci szacunku. Atmosfera będzie raczej elektryczna, ale bardzo korzystna dla dotarcia tam, gdzie chcesz, o ile będziesz umiarkowany i dyplomatyczny. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Ci, którzy są w związku, będą mogli dzisiaj zawrzeć dodatkowe porozumienie, podjąć wspólną ważną decyzję, wziąć ślub… W innych obszarach wpływ będzie podobny… czas na umowy, plany i inne formy współpracy. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko