Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 21 Kwiecień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Wyciągniesz odpowiednie wnioski z przeszłości. Czas je przeanalizować i działać w odpowiedni sposób. Zalecane jest udoskonalenie pracy mięśni oraz wiązadeł kolanowych. Właściwy moment na rozpoczęcie uprawiania nowego sportu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie będziesz narzekać na brak okazji do wyróżnienia się z tłumu. Nie ma sensu wyolbrzymiać spraw, trzymaj się wyczucia proporcji.

Pieniądze

Będziesz w stanie rozwiązać problem, który był przeszkodą na Twojej drodze, dzięki czemu zbliżysz się do sukcesu.

Praca

Przeanalizowanie sytuacji jest zdecydowanie zalecane... Nie zbaczaj z tematu bez odpowiedniego powodu. Tylko Ty wiesz, co jeszcze musi zostać zrobione.

Miłość

Będziesz wiedział, w jaki sposób poprawić Twoje życie uczuciowe. Emocje popychają Cię w odpowiednim kierunku. Spotkania zapowiadają się bardzo obiecująco.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android