Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 22 Sierpień 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Sposób, w jaki wyrażasz siebie może być zbyt zuchwały, ale z drugiej strony powinieneś przezwyciężyć pewne przeszkody. Twoja śmiałość ma swoje zalety. Twój organizm ma się doskonale, ponieważ jesteś radosny, ale mimo to pamiętaj o porządnym odpoczynku.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twój optymizm będzie niezniszczalny i odnajdziesz ogromnie interesujące przyjemności pod każdą postacią.

Pieniądze

Będziesz działać w taki sposób, że nikt nie zwątpi w Twoje intencje, gdyż zdobędziesz efektywność w kwestiach finansowych.

Praca

Posiadasz idealną szansę na udowodnienie swoich umiejętności Twoim przełożonym.

Miłość

Pójdziesz na kompromis w celu osiągnięcia harmonii w związku. Będziesz wiedział, kiedy i jak ustąpić od swojego zdania, aby zyskać w przyszłości... Pewna rozmowa może zmienić kierunek Twojego życia, jeśli jesteś singlem.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android