Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz dziś pewien siebie, być może nawet trochę za bardzo, co może doprowadzić Cię do konfliktu. Niepotrzebnie czujesz się nerwowy. Ukierunkuj swoją energię na ruch, dzięki temu odzyskasz swobodę i uregulujesz swój apetyt.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nastrój, w którym się dzisiaj znajdujesz pomoże Ci uniknąć pewnych przeszkód. Bez obaw możesz przyjąć beztroską postawę, to przyniesie Ci szczęście.

Pieniądze

Relacje zawodowe są dzisiaj w centrum Twojej uwagi, dzięki temu uda Ci się popchnąć sprawy do przodu.

Praca

Spokojna atmosfera zagości w sferze zawodowej ; będziesz mógł dokonać kilku ważnych końcowych poprawek.

Miłość

Będziesz zrelaksowany, pogodny oraz bardziej dobroduszny. Czas rozejrzeć się wokół i pójść za tym, co sprawia Ci najwięcej radości. Zacznij bardziej polegać na Twoim partnerze i naładuj swoje baterie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będziesz miał okazję pokazać, że możesz przejść przez trudności z odrobiną subtelności! Twój takt i pragnienie równowagi zapewnią Ci idealną pozycję do osiągnięcia sukcesu. Wszystko, co musisz zrobić, to podjąć inicjatywę, aby z tego skorzystać, a to nie jest twoja mocna strona ... 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Twoje emocje mogą niekiedy wykraczać poza to, co jest rozsądne... nie reagować na entuzjazm, prośby i zaproszenia w umiarkowany sposób, bez podejmowania ryzyka emocjonalnego lub finansowego. Atmosfera będzie spokojna, ale nadmierne emocje zawsze kończą się zniszczeniem zarówno zdrowia, jak i poczucia wartości. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

Będzie to wspaniały dzień na połączenie twoich tendencji, pragnień i entuzjazmu w życzliwej atmosferze, opartej na luksusie, spokoju i zmysłowości. Ci, którzy są singlami, będą silni w atrakcjach, a zakochani będą się czuli bardzo kochani. Będzie to również dobra okazja do nawiązania lub zbudowania relacji społecznych lub rodzinnych i pielęgnowania przyjaźni. 

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android