Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Powinieneś oderwać się od codziennej rutyny, zanim poczujesz się w pełni przepracowany. Uczucie wewnętrznej równowagi umożliwi Ci na uporządkowanie swoich planów ; spokojna atmosfera doda Ci energii.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz bardziej porywczy niż zwykle... więc unikaj sportów ekstremalnych oraz burzliwych dyskusji!

Pieniądze

Zostanie Ci zaproponowana okazja do udoskonalenia swoich umiejętności. Nie przeocz tej okazji.

Praca

Wpływ Wenus przyniesie Ci dzisiaj łut szczęścia. Ta droga doprowadzi Cię prosto do sukcesu.

Miłość

Wymiana zdań z Twoimi bliskimi stanie się bardziej jasna. Teraz jest czas, aby porozmawiać z partnerem o Waszych pragnieniach i celach.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Jeśli coś zgubiłeś, zamiast spalić świecę dla św. Antoniego, odpuść to napięcie psychiczne i słuchaj swojej intuicji. Zapomnij o wszystkim, zrób coś innego, a znajdziesz to ponownie. Twoje zyski będą chronione w ten sam sposób, zarówno w finansach, jak i w życiu miłosnym.

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Dobra wola jest pozbawiona granic i barier, a twoje upodobanie do pomagania innym jest dość powszechne... Ale są granice finansowe, których nie powinieneś przekraczać, więc nie bądź zbyt hojny ani zbyt słaby, albo będziesz miał problem, a to może wpłynąć na relacje z innymi.

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

Księżyc uspokoi wszystko, podkreślając istotę twoich finansów. Będzie to dobry dzień na inwestycje, pożyczki, odzyskanie należnych kwot, otwarcie konta oszczędnościowego lub sporządzenie jasnego, realistycznego budżetu. Jeśli możesz uzyskać poradę od osoby, której ufasz, możesz podjąć wspaniałe decyzje.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android