Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Waga: Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Waga

Pewne intensywne rozmowy otworzą przed Tobą interesujące możliwości; nawiązane kontakty w dniu dzisiejszym okażą się bardzo korzystne. Jesteś w dobrej formie! Robisz zbyt wiele dla innych,a niewystarczająco dla siebie... Uważaj, żebyś się nie przepracował!
★★★★★

Nastrój

Przechodzić przez fazę dogłębnych przemyśleń ; dzięki wykonanym analizom możesz ponownie skupić się na swoich potrzebach.

★★★★

Miłość

Granice społeczne nie są aż tak negatywne, jak Ci się wydaje. Nie zniechęcaj się odmową, wątpliwościami czy opóźnieniem. Odrzuć wszystkie wątpliwości w sferze uczuciowej.

★★★★★

Pieniądze

Porzucisz dawne wątpliwości i skoncentrujesz swoje działania na finansowych sprawach.

★★★★★

Praca

Wspólne zajęcia, projekty związane z prawem i regulaminami wpłyną pozytywnie na dzisiejszy porządek dnia.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Jeśli masz jakąś prośbę, na przykład o przysługę, ofertę pracy, podwyżkę lub oświadczenie do złożenia, pośpiesz się i wyrażaj swoje argumenty za pomocą charakterystycznej dyplomacji. Będziesz mieć wszelkie szanse, że zostaniesz wysłuchany, zrozumiany, a twoje życzenia zostaną spełnione...

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoje mocne strony zostaną wyróżnione. Będziesz atrakcyjny i w dobrej formie, ale musisz dopilnować, aby unikać pochlebców, obłudników i kłamców. Zawsze czujesz się zbyt zależny od szacunku innych ludzi. Wzmocnij swoje poczucie własnej wartości, aby uniknąć zabrania na przymusową przejażdżkę!

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

W twoim życiu miłosnym księżyc będzie dążył do harmonii, zrozumienia i… Miłości o dużej perspektywie. Nie będzie jednak gwarancji, że olśniewające spotkania będą długotrwałe. Zachowaj spokój i zdrowy rozsądek, abyś nie spadł z wysokości, gdy ten czas minie (jutro!)

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko