Dzisiaj, Czwartek 16 Lipiec 2020
Horoskop

Waga: horoskop na jutrzejszy dzień, 17/07/2020

Isabelle Fortes | 17/07/2020

Klimat astralny Waga

Wyjdziesz dziś z cienia za wszelką cenę, jednak uważaj, abyś nie został sprowokowany. Na horyzoncie nowe znajomości, odczuWasz przyrost sił witalnych. Jedyne co musisz zrobić, to zająć się kumulującym stresem i zmęczeniem ; zregeneruj swoje siły.
★★★★★

Nastrój

Życie towarzyskie zajmie Ci dużo czasu. Powinieneś być bardziej wyrozumiały wobec innych.

★★★★★

Miłość

Wpływ zmysłów staje się najważnieszy w Twoich oczach dzisiaj. Twoja potrzeba intymności oraz bliskości może sprawić, że będziesz czuć się samotnie, jeśli jesteś singlem. Nie gódź się na to, wyjdź i poznaj nowych ludzi.

★★★★★

Pieniądze

Posiadasz skłonność do zbyt dużej koncentracji na głównych aspektach działań i jesteś narażony na utratę ważnych szczegółów.

★★★★★

Praca

Bądź dyskretny, jeśli inni będą chcieli się Tobie zwierzyć. Zachowaj te informacje dla siebie. Unikniesz dzięki temu problemów.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 14 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Jesteś kuszony pragnieniem podróży? To zrozumiałe, ponieważ czuć to w powietrzu, a także z powodu siły księżyca! Jeśli nie możesz natychmiast wyruszyć w drogę, otrzymasz wielką przyjemność z rozmyślania o swoich marzeniach, wzbogacania relacji z innymi i zdobywania wiedzy dotyczącej lokalnej kultury... 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Niespodziewane spotkania w codziennym życiu przewrócą niektóre z twoich opinii do góry nogami, poszerzając rutynę o barwne lub niezwykłe elementy. Będzie to świetny dzień na edukację, rozpoczęcie programu nauki lub zapisanie się do klubu sportowego. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będzie to doskonały dzień na różnorodne przyjemności z sąsiadami, kolegami i przyjaciółmi. Będziesz się poruszał w przyjemnym otoczeniu, a twoje zwykłe relacje przyniosą ci pewne uderzenia szczęścia, wielkie wydarzenia i okazje w niektórych przypadkach. Bądź otwarty i gotowy do działania!  

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko