Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 19 Marzec 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Ludzie w Twoim otoczeniu są dziś bardzo aktywni, będziesz więc musiał zwiększyć swoje wysiłki, aby podkreślić swoją osobę, pomoże Ci w tym Twoje łagodne usposobienie. Czujesz się dobrze w swojej skórze, jesteś w harmonii ze swoim organizmem. Tak trzymać.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz musiał być kreatywny, aby odnaleźć rozwiązanie problemu, który Cię dręczy. Podążaj za tym, co uważasz za właściwe.  

Pieniądze

Będziesz całkowicie pochłonięty sprawami innych. Jesteś zmuszony do pójścia na kompromis.

Praca

Walka o władzę nie jest Twoją mocną stroną. Postaraj się odnaleźć wspólny język z innymi i nie zadzieraj nosa.

Miłość

Twoja huśtawka nastrojów może destabilizować Twojego partnera. Popraw atmosferę w swoim związku, rozmawiając o Waszych zamiłowaniach, preferencjach oraz opiniach. Skup się również na wspólnym spędzaniu czasu.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android