Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Waga: horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Waga

Twoja pewność siebie wywoła zazdrość u innych, a to może doprowadzić do nieporozumień. Nieznany i szaleńczy impuls zostawi Cię z uczuciem wyczerpania. Nie przemęczaj się fizycznie.Aspekt dnia
Ziemia Merkury Neptun 60°
Merkury w Sekstyl do Neptun

Odkrywamy nowe miejsca, wszystkie wymiany są korzystne.

Sekstyl, w szczegółach: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

Nastrój

★★★★

Twoja popularność przyciągnie osoby, które mogłyby stać się pomocne. Nowe znajomości są widoczne na horyzoncie.

Jutro: 4/5 Jutro Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Miłość

★★★★★

Nie daj się; lepiej będzie postarać się pójść na kompromis niż ryzykować spowodowanie wybuchowej kłótni. Jesteś wystarczająco rozsądny, aby dojść do satysfakcjonujących kompromisów z partnerem.

Jutro: 3/5 Jutro Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Pieniądze

★★★★

Będziesz kreatywny oraz natchniony do odnalezienia sposobów na udoskonalenia swojej finansowej sytuacji. Postaraj się dzisiaj je urzeczywistnić.

Jutro: 4/5 Jutro Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

Praca

★★★★

Nie obawiaj się, że inni nie będą Ci wdzięczni. Bądź altruistyczny, zaoferuj wsparcie bez oczekiwania otrzymania czegoś w zamian. Praca zespołowa jest dzisiaj mile widziana.

Jutro: 4/5 Jutro Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 14 stopnie, 05 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

W taki sam sposób, w jaki należy unikać uzależnienia, zarówno emocjonalnego, jak i związanego z jedzeniem, należy także uważać na zatrucie, niestrawność lub alergie. Bądź rozsądny w swoich odkryciach i nie podejmuj żadnego ryzyka. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoja codzienność będzie stabilna i bezpieczna. Będziesz miał mnóstwo pracy do wykonania, ale spokojnie ją wykonasz w towarzystwie i przy pomocy innych. Twoje intencje się liczą, a zamiary są czyste! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoje codzienne życie będzie zabarwione poezją i romansem. Wygląda na to, że światło księżyca, tęcze, szczęście i zbiegi okoliczności przesyłają tajne wiadomości, które skierują cię ku miłości innych, harmonijnym związkom i równowadze w życiu miłosnym, czy to w rodzinie, czy w emocjonalnych sprawach. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko