Dzisiaj, Sobota 18 Styczeń 2020


Waga: horoskop na jutrzejszy dzień

19
Niedziela Styczeń

Klimat astralny Waga

Zasiejesz dziś ziarna, których efekty będą bardzo pozytywne w Twoim życiu. Podążaj za swoimi pomysłami. Czas na porządny odpoczynek! Pozwól swojemu organizmowi na całkowity relaks.

Gwiazdy dnia Waga

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

Jesteś skłonny do pełnej krytyki, tyle że powinieneś użyć jej w stosunku do siebie, a nie do innych.

★★★★★

Miłość

Prowokacyjne zachowanie Twojego partnera pozwala Ci zobaczyć jego osobowość z innego położenia. Nie zwracaj uwagi na pozory i postaraj się zrozumieć powody ukryte za tą postawą.

★★★★★

Pieniądze

Odłożenie pewnej sprawy na kilka miesięcy będzie konieczne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów, bądź cierpliwy.

★★★★★

Praca

Upewnij się, że jesteś otwarty, na ile jest to możliwe, na relacje z innymi. Przyda Ci się to jeśli chcesz przyciągnąć do siebie okazje, szczególnie te z zagranicy.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 27 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będziesz miał okazję pokazać, że możesz przejść przez trudności z odrobiną subtelności! Twój takt i pragnienie równowagi zapewnią Ci idealną pozycję do osiągnięcia sukcesu. Wszystko, co musisz zrobić, to podjąć inicjatywę, aby z tego skorzystać, a to nie jest twoja mocna strona ... 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoje emocje mogą niekiedy wykraczać poza to, co jest rozsądne... nie reagować na entuzjazm, prośby i zaproszenia w umiarkowany sposób, bez podejmowania ryzyka emocjonalnego lub finansowego. Atmosfera będzie spokojna, ale nadmierne emocje zawsze kończą się zniszczeniem zarówno zdrowia, jak i poczucia wartości. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będzie to wspaniały dzień na połączenie twoich tendencji, pragnień i entuzjazmu w życzliwej atmosferze, opartej na luksusie, spokoju i zmysłowości. Ci, którzy są singlami, będą silni w atrakcjach, a zakochani będą się czuli bardzo kochani. Będzie to również dobra okazja do nawiązania lub zbudowania relacji społecznych lub rodzinnych i pielęgnowania przyjaźni. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko