Dzisiaj, Czwartek 09 Kwiecień 2020


Waga: horoskop na jutrzejszy dzień

10
Piątek Kwiecień

Klimat astralny Waga

Wymagania innych przykuwają Twoją uwagę. Broń się przed pewnymi nadużyciami. Jesteś w coraz lepszej formie dzięki optymistycznej postawie. Pamiętaj, że podjęcie decyzji to nie wszystko – trzeba też wprowadzić zmiany w życie !
★★★★★

Nastrój

Możesz dzisiaj w pełni kierować się swoim instynktem, by na nowo wprowadzić równowagę w relacjach z innymi i dojść do odpowiedniego porozumienia.

★★★★★

Miłość

Pamiętaj, świat nie jest idealny i nie czuj się dotknięty wszystkimi zachowaniami innych. Powody, którymi się kierują, nie są aż tak straszne, jak Ci się wydają.

★★★★

Pieniądze

Będziesz działać w taki sposób, że nikt nie zwątpi w Twoje intencje, gdyż zdobędziesz efektywność w kwestiach finansowych.

★★★★★

Praca

Zmiany zachodzące wokół Ciebie nie są groźne. Słońce świeci dla wszystkich.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 33 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Księżyc wesprze twoje finanse. Będzie to dzień pożyczek, spłat i inwestycji. Podobnie będziesz w stanie ocenić swoje inne zyski materialne i podjąć pewne decyzje dotyczące nieruchomości lub poprosić o poradę specjalistów, aby efektywniej zarządzać swoją nieruchomością.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będziesz dość niecierpliwy, aby wyruszyć na spotkanie z przygodą, ale księżyc powstrzyma cię na kilka godzin, zmuszając cię do oceny wszystkich swoich zysków w sposób klarowny i bezwzględny. Niebo nie otworzy się na ciekawe relacje i spotkania, dopóki nie uporządkujesz swoich spraw.

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Dla zakochanych relacje z innymi będą zabarwione pasją, która czasami będzie wszechobecna. Dla innych będą one zabarwione intensywnymi emocjami, które czasami graniczą z obsesją. Niech ta potężna energia służy twoim celom poprzez dokładną analizę wszystkich szczegółów twoich problemów. Będziesz miał dokładne, klarowne spojrzenie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko