Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 20 Marzec 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dzięki Twojej szczerości i prawości unikniesz pewnych pułapek. Cokolwiek się zdarzy, bądź sobą. Będziesz dziś bardziej podatny na wpływy innych niż zwykle, co przysporzy Ci stresu. Poświęć trochę czasu w samotności, abyś mógł skupić się ponownie na sobie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Problematyczna sprawa prawna, którą odłożyłeś na bok przez długi czas powraca na pierwszy plan. Uporaj się z nią jak najszybciej!

Pieniądze

Pewna zmiana jest w zasięgu ręki, nowe możliwości szeroko otworzą się przed Tobą. Bądź otwarty na nowe propozycje, ale zachowaj spokój.

Praca

Posiadasz okazję pokazania swojej kreatywnej strony. Teraz jest czas na podkreślenie w pełni Twoich zdolności.

Miłość

Wenus przyniesie Ci opanowaną atmosferę w Twoim życiu miłosnym, dzięki czemu będziesz w stanie osiągnąć wewnętrzny spokój. Wykorzystaj to jak najlepiej, aby rozwiązać spory i dojść do pewnego konsensusu. Jeśli jesteś singlem, korzystna znajomość jest widoczna na horyzoncie.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android