Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Waga Waga: Horoskop na dzień 16 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Otrzymasz korzystne wsparcie, którego konsekwencje będą widoczne w przyszłym miesiącu. Czas na nawiązanie nowych znajomości! Unikaj negatywnych wpływów. Powinieneś zdecydowanie zażywać więcej ruchu i zmniejszyć siedzący tryb życia.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Wszystko nabiera zbyt szybkiego tempa. Zachowaj dystans do spraw i unikaj wszelkich nieporozumień.

Pieniądze

Twoja szczerość może doprowadzić Cię do konfliktów, nie przedstawiaj innym wszystkich swoich planów.

Praca

Interwencja jednego z Twoich współpracowników będzie Ci wielką pomocą. Przyjmij pomoc bez oporów.

Miłość

Gwiazdy sprzyjają Twojemu życiu miłosnemu. Nowe pragnienia wraz ze sprzyjającymi okolicznościami będą w stanie urzeczywistnić się. Nie będziesz musiał mieć się na baczności.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 10 stopnie, 26 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Składaj obietnice tylko, jeśli jesteś pewien, ponieważ szantaż emocjonalny będzie silną bronią w najbliższych dniach. Twoja naturalna empatia popchnie cię do ulegania innym, ale najmniejsze potknięcia z twojej strony będzie karane dziecinnymi dąsami, ekstrawaganckimi kaprysami lub dramatycznymi scenami... 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Październik a 14 Październik

Jeśli miałeś sprawy w rodzinie do omówienia, nie będzie to wspaniały dzień. Poczekaj kilka dni, zanim zareagujesz na potencjalną prowokację, która w wielu przypadkach będzie bardziej dziecinna niż agresywna. Nie bądź zbyt uzależniony, bo możesz paść ofiarą nastrojów innych osób. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 15 Październik a 23 Październik

Księżyc będzie miał wpływ na twoje życie rodzinne i wywoła wstrząsy. Tajemnice zostaną ujawnione, powiernicy powiedzą zbyt wiele, a ty nie będziesz przyzwyczajony do radzenia sobie nadmiernymi emocjami. Wyjaśniaj wszystko dokładnie tym, którzy są blisko ciebie, aby być pewnym, że jesteś dobrze zrozumiany. 

Udostępnij na Facebook
WagaiPhone / iPad Android