Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Waga: horoskop dla ciebie na pojutrze

29
Środa Styczeń

Klimat astralny Waga

Otrzymasz okazję do podsumowania pewnych wydarzeń z przeszłości. Twoje siły witalne będą na najwyższym poziomie, szczególnie odczujesz je w mięśniach, co umożliwi Ci wyładować się psychicznie w konstruktywny sposób.

Gwiazdy dnia Waga

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

To jest odpowiedni dzień na zrelaksowanie się. Potrzebowałeś tego, więc wykorzystaj obecne chwile, by odpocząć !

★★★★★

Miłość

Nie obwiniaj się za swoje błędy. Czujesz się nieszczęśliwy, gdyż stałeś się przewrażliwiony. Pamiętaj, że nikt nie jest idealny, więc to uczucie jest tylko przejściowe.

★★★★★

Pieniądze

Widzisz Twoje rachunki i wydatki w negatywnym świetle, zachowaj spokój mimo wszystko.

★★★★★

Praca

Czas odpoczynku nadchodzi wielkimi krokami. Warto przeanalizować trzy ostatnie tygodnie, przede wszystkim na tle finansowym.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 29 stopnie, 37 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Księżyc wpłynie na twoje refleksje i zachęci cię do rozważenia twojej sytuacji. Nie powinieneś też przesadzać, naciskać na introspekcję i prowadzić do ogólnej izolacji. Relacje z innymi nie są teoretyczne. Musisz utrzymywać przyjaźnie za pomocą wiadomości e-mail lub rozmów telefonicznych... 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Klimat nie będzie zbyt towarzyski i będziesz się czuł raczej odizolowany. Zamiast utrzymywać zależność od firmy, zadbaj o siebie i swój poziom sprawności. Umów się na spotkania, które odkładasz, zdecyduj się na regularne ćwiczenia, policz swoje kalorie... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będziesz przygotowywał się do poradzenia sobie z potencjalną samotnością, która może cię spotkać w nadchodzących dniach. Ta krótka przerwa pozwoli ci zaplanować strategie w atmosferze spokoju i zdrowego rozsądku. Nie wahaj się poprosić o radę bliskich, którzy będą bardziej niż szczęśliwi mogąc ci doradzić. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko