Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Waga: horoskop dla ciebie na pojutrze, 27/09/2020

Isabelle Fortes | 27/09/2020

Klimat astralny Waga

To jest dobry dzień na delektowanie się obecnymi chwilami. Obudzisz swój talent To jest dobry dzień, by docenić to, co masz. Odkryjesz, w jaki sposób zjednywać sobie ludzi, a Twój urok osobisty otworzy przed Tobą każde drzwi! Bądź cierpliwy, a zwyciężysz. Twój wzrastający optymizm doda Ci sił.
★★★★★

Nastrój

Twój entuzjazm może zostać odebrany jako arogancja, ale nadal będziesz przyciągać korzystne wsparcie. Otwórz się na nie...

★★★★★

Miłość

Zaczynasz żyć w zgodzie z samym sobą, co pomoże Ci konstruktywnie porozmawiać z partnerem. Dołóż starań do bycia bardziej wyrozumiałym, każdy ma swoje słabości.

★★★★★

Pieniądze

Pragniesz działać; Twoja intuicja będzie bardziej wyostrzona niż zwykle. Musisz dokonać kroku w przód!

★★★★★

Praca

Nowe możliwości stoją przed Tobą otworem, jeśli dołożysz więcej starań w poszukiwaniu nowych kontaktów. Pomyśl o swojej karierze w długoterminowej perspektywie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 14 stopnie, 44 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Wszyscy będą dziś gwiazdami, będziesz miał okazję pochwalić się swoją elegancją i uprzejmością. Nie wpadaj jednak w łatwą pułapkę samozadowolenia. Duma to świetna cecha, ale próżność to brzydka przywara. Dowiedz się, jak utrzymać równowagę.

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Dzisiaj będzie świetny dzień na występy, czy to w telewizji, sprzedaży czy w polityce! Jeśli oczekujesz reklamy, przygotowania prezentacji, awanu na stanowisko lub poszukujesz pracy, pokaż swoje możliwości, zgłoś swoje roszczenia i zostaniesz wysłuchany. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Emocje rozwiną się z irracjonalnych elementów w bardziej konkretne wartości, takie jak duma i determinacja. Atmosfera będzie polegać na podejmowaniu decyzji, które będą do ciebie pasować, ponieważ inni będą cieszyć się z odpowiedzialności, którą okazujesz. Pozostanie ci rola dyplomaty. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko