Dzisiaj, Sobota 04 Kwiecień 2020


Waga: horoskop dla ciebie na pojutrze

6
Poniedziałek Kwiecień

Klimat astralny Waga

Jesteś dziś pewny siebie, dzięki czemu zmotywujesz grupę ludzi wokół Ciebie. Będziesz obracać się w doborowym towarzystwie. Twój umysł wiruje w przeróżnych kierunkach, co stanie się w pewnym momencie męczące. Zaplanuj wszystko po kolei. Zregeneruj swoje siły w zacisznym otoczeniu.
★★★★★

Nastrój

Czujesz, nie bez podstaw, że ktoś nadwyręża Twoją dobroć. Bądź wybiórczy odnośnie Twoich wyborów.

★★★★

Miłość

Będziesz całkowicie ukierunkowany na usatysfakcjonowanie partnera. Będzie on wielkim szczęściarzem ! Musisz przyznać, że osiągasz największą satysfakcję w dawaniu innym i w magicznych efektach tej postawy.

★★★★★

Pieniądze

Współdziałaj ze zmianami wokół Ciebie, które wyglądają całkiem nieźle. Nie masz absolutnie nic do stracenia.

★★★★★

Praca

Jeśli pracujesz w zespole, będziesz miał trudności z koncentracją. Postaraj się popracować samodzielnie, jeśli chcesz utrzymać kontrolę nad sytuacją.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Panna, w pozycji 22 stopnie, 57 minuty: Wrażliwość zdominowana przez rozum. Skromność, ostrożność, schludnoścć, nerwowość, gadatliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Księżyc wpłynie na twoje refleksje i zachęci cię do rozważenia twojej sytuacji. Nie powinieneś też przesadzać, naciskać na introspekcję i prowadzić do ogólnej izolacji. Relacje z innymi nie są teoretyczne. Musisz utrzymywać przyjaźnie za pomocą wiadomości e-mail lub rozmów telefonicznych... 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Klimat nie będzie zbyt towarzyski i będziesz się czuł raczej odizolowany. Zamiast utrzymywać zależność od firmy, zadbaj o siebie i swój poziom sprawności. Umów się na spotkania, które odkładasz, zdecyduj się na regularne ćwiczenia, policz swoje kalorie... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Będziesz przygotowywał się do poradzenia sobie z potencjalną samotnością, która może cię spotkać w nadchodzących dniach. Ta krótka przerwa pozwoli ci zaplanować strategie w atmosferze spokoju i zdrowego rozsądku. Nie wahaj się poprosić o radę bliskich, którzy będą bardziej niż szczęśliwi mogąc ci doradzić. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko