Dzisiaj, Środa 08 Lipiec 2020
Horoskop

Waga: horoskop dla ciebie na pojutrze, 10/07/2020

Isabelle Fortes | 10/07/2020

Klimat astralny Waga

Twój zdrowy rozsądek umożliwi Ci na wyjście z bardzo trudnej sytuacji. Podejdź łagodnie do wykonywania ruchów fizycznych, uważaj, by się nie zranić. Odstresuj się w wodzie.
★★★★★

Nastrój

Działasz w szybki i efektywny sposób, dzięki swojej kreatywności. Nie potrzebujesz porównywać się do innych.

★★★★★

Miłość

Twój partner przechodzi przez fazę udoskonalania poczucia własnej wartości. Nie czuj się zagrożony tą zmianą. Dzięki Twojej szczerości przechylisz szalę na swoją korzyść.

★★★★★

Pieniądze

Nie pozwól być pochłonięty przez mało znaczące prośby; posiadasz inne priorytety, na których musisz bardziej się skupić.

★★★★★

Praca

Z cierpliwością stopniowo czujesz się bardziej zaakceptowany w swojej grupie, pomimo wrażenia posuwania się do tyłu.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 20 stopnie, 27 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

W taki sam sposób, w jaki należy unikać uzależnienia, zarówno emocjonalnego, jak i związanego z jedzeniem, należy także uważać na zatrucie, niestrawność lub alergie. Bądź rozsądny w swoich odkryciach i nie podejmuj żadnego ryzyka. 

Drugi dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoja codzienność będzie stabilna i bezpieczna. Będziesz miał mnóstwo pracy do wykonania, ale spokojnie ją wykonasz w towarzystwie i przy pomocy innych. Twoje intencje się liczą, a zamiary są czyste! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 23 Wrzesień a 3 Październik

Twoje codzienne życie będzie zabarwione poezją i romansem. Wygląda na to, że światło księżyca, tęcze, szczęście i zbiegi okoliczności przesyłają tajne wiadomości, które skierują cię ku miłości innych, harmonijnym związkom i równowadze w życiu miłosnym, czy to w rodzinie, czy w emocjonalnych sprawach. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko