Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 11 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Zdołasz rozwiązać konflikt między osobami blisko związanymi z Twoim życiem i będziesz z tego dumny. Nie oceniaj się zbyt surowo. Musisz odnaleźć równowagę między pracą, a odpoczynkiem oraz przemyśleniami i spokojem umysłu.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie bądź zaskoczony, jeśli inni będą reagować w dziwny sposób na Twoją pesymistyczną postawę.

Pieniądze

Będziesz miał okazję położyć kres wielkiej trosce finansowej. Twoje wysiłki nie pójdą na marne ; otrzymasz pewną zachętę do działania.

Praca

Podnosisz stawkę i potrzebujesz rozszerzyć pole kontaktów. To będzie zadanie na dziś.

Miłość

Z zadowoleniem dolewasz oliwy do ognia. Kieruje Tobą wewnętrzna potrzeba na przeżycie czegoś niecodziennego. To jest ostateczny moment na wyjście z cienia, miej odwagę, by zadeklarować swoje uczucia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 09 stopnie, 58 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Pozytywne i zdrowe relacje będą na porządku dziennym: weź ślub lub zaangażuj się, działaj! Księżyc będzie sprzyjał rutynie i wszystkiemu, co związane z nauką i otwartym umysłem. Będzie to świetny dzień na odświeżenie wystroju wnętrza lub na zajęcia wieczorowe... 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Nie szukaj szczęścia na przeciwnych krańcach ziemi, znajdziesz je na progu swoich drzwi. W twoim codziennym życiu pojawią się różne szanse. Poznasz nowych ludzi i nauczysz się ciekawych rzeczy. Twoja praca będzie przyjemna, a twoi koledzy będą grać uczciwie. To będzie wspaniały dzień, kiedy wszystko się udaje. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Poczujesz się, jakbyś urozmaicał swoje codzienne życie przy pomocy przygody, pewnego rodzaju wyzwania lub doświadczenia. Zrób coś, co lubisz: idź do kina lub kręgielni lub zrób zakupy z przyjaciółmi. To będzie świetny dzień na dodanie czegoś nowego do codziennej rutyny. 

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android