Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Rak: horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Rak

Na horyzoncie dziś interesujące rozmowy! Pewna porada z dziedziny prawa może okazać się bardzo przydatna. Nie pozwól, aby potrzeby innych zżerały Cię od środka; mogłoby to być dla Ciebie szkodliwe, nie możesz do tego dopuścić.Aspekt dnia
Ziemia Wenus Jowisz 180°
Wenus w Opozycja do Jowisz

Musisz wycofać się z frustrujących sytuacji poprzez bycie bardziej przejrzystym.

Opozycja, w szczegółach: Aspekt ten rozdziela dwie planety o 180°, a więc są one w dwóch uzupełniających się znakach. Obie planety starają się mieć pierwszeństwo przed drugą, co skutkuje przeciąganiem się wojny. Tradycyjnie jest to negatywny aspekt, ponieważ tworzy napięcie, ale pozwala na rozwój, jeśli starasz się kontrolować te efekty.

Nastrój

★★★★★

OdczuWasz kuszącą potrzebę dolania oliwy do ognia. Bądź ostrożny i znaj swój umiar. Twoje słowa są bardziej cięte niż Ci się to wydaje.

Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela

Miłość

★★★★★

Uda Ci się przekonać swojego partnera do Twoich planów - wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie nadużywaj tej mocy! Niezależnie od Twojej sytuacji, jesteś skazany na sukces. Nie ukrywaj się po kątach.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

Pieniądze

★★★★★

W dniu dzisiejszym spontaniczne kontakty nie będą sukcesem finansowym dla Ciebie. Czas na przywrócenie swojego tempa i na zachowanie odpowiedniego dystansu.

Jutro: 3/5 Jutro Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela

Praca

★★★★★

Pokaż, że liczysz się w zespole. Bez wahania wyraź swoją opinię.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 16 stopnie, 47 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Niebo lagodzi relacje rodzinne i subtelnie podkresla ciepla atmosfere bezpieczenstwa. Czas spojrzec jasno na swoje emocje i sluchac intuicji.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

To dosc tajemnicze, ale pelne pasji niebo zaprasza cie do twojej prywatnosci, w glebi twoich pasji lub w sercu zamieszania, w zaleznosci od twojej sytuacji.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Twoje dzialania, bardziej intuicja niz zdrowy rozsadek, podkreslaja radosc zycia, optymizm, inicjatywe i kolezenstwo.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko