Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na jutro dla znaku Baran Horoskop na jutro dla znaku Byk Horoskop na jutro dla znaku Bliźnięta Horoskop na jutro dla znaku Rak Horoskop na jutro dla znaku Lew Horoskop na jutro dla znaku Panna Horoskop na jutro dla znaku Waga Horoskop na jutro dla znaku Skorpion Horoskop na jutro dla znaku Strzelec Horoskop na jutro dla znaku Koziorożec Horoskop na jutro dla znaku Wodnik Horoskop na jutro dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 16 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

OdczuWasz wielką satysfakcję z bycia pożytecznym dla innych. Dzięki temu podkreślisz swoją pozycję w gronie znajomych. Zużyjesz całą swoją energię, będziesz czuć się zestresowany. Zwolnij tempo!

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Szczęście jest po Twojej stronie. Okoliczności sprzyjają Ci, pokazując, że Twoje przeczucia oparte są na faktach.

Pieniądze

Musisz zmienić pewne finansowe przyzwyczajenia, abyś mógł być wydajniejszym w przyszłych planach.

Praca

Będziesz miał okazję współpracować z kimś, kto na pierwszy rzut oka różni się bardzo od Ciebie, ale tak naprawdę uzupełniacie się.

Miłość

Pójdziesz na kompromis w celu osiągnięcia harmonii w związku. Będziesz wiedział, kiedy i jak ustąpić od swojego zdania, aby zyskać w przyszłości... Pewna rozmowa może zmienić kierunek Twojego życia, jeśli jesteś singlem.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 21 stopnie, 29 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Będzie to doskonały dzień na opiekę nad dziećmi, twoich lub cudzych. Będziesz miał wielką przyjemność z ich opieki, karmienia i pielęgnowania… Ale także z ich obserwacji i odtwarzania utraconego dzieciństwa na kilka godzin. Jeśli nie masz dzieci, znajdź psa, którym będziesz się opiekował! 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

To będzie wspaniały dzień na zawieranie nowych przyjaźni, ufając wzlotom i upadkom życia. Posiłek na zewnątrz lub wizyta w jakimkolwiek przyjemnym miejscu będzie tym, czego potrzebujesz dla równowagi. Poszerzysz swoje horyzonty dzięki doświadczeniu i odkryciu nowych miejsc. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Jeśli jesteś zakochany, będzie to idealny dzień na zadeklarowanie swoich uczuć lub, dla niektórych, na wzięcie ślubu. Na szerszą skalę twoje przywiązania emocjonalne, czy to w życiu miłosnym, czy w przyjaźni, przyniosą ci dzisiaj wszelkiego rodzaju satysfakcję i namacalny dowód docenienia ciebie przez innych.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android