Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Rak: horoskop na jutrzejszy dzień

9
Czwartek Kwiecień

Klimat astralny Rak

Twoje praktyczne działania odniosą sukces. Czas na skierowanie się w stronę formalności. Twoja ogólna kondycja ma się dobrze i łatwiej przyjdzie Ci porzucić złe przyzwyczajenia.
★★★★★

Nastrój

Będziesz czuł się bardziej beztroski, co pozwoli Ci uzyskać dystans wobec ważnej i odłożonej na później sprawy.

★★★★

Miłość

Nie jesteś wystarczająco dostępny dla swojego partnera ; powinieneś zmienić swoją postawę poprzez aktywne działania. Tajemniczość wisząca w powietrzu nad Tobą może stać się problemem. Bądź ostrożny.

★★★★★

Pieniądze

Twoje obecne działania stopniowo budują stabilizację finansową. Nie zapominaj o tym.

★★★★★

Praca

Z trudnością przyjdzie Ci dzisiaj być w centrum wydarzeń. Popracuj nad zakończeniem swoich przedsięwzięć z miesięcznym wyprzedzeniem.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 08 stopnie, 42 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Atmosfera będzie zmysłowa, a przyjemność i komfort zostaną docenione. To będzie dobry dzień na odprężenie się i odrobinę dodatkowej dawki codziennego dobrego samopoczucia. Wycieczka do łaźni parowej z przyjaciółmi lub dzień w spa, kilka długości na basenie... 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Po małej dawce stresu w ciągu ostatnich dni, będzie czas na miłość i zmysłowość. Ci, którzy są samotni, powinni być uważni i i czujni, ponieważ w ich kręgach przyjaciół mogą się kryć wspaniałe możliwości! Będzie to dobry dzień na wyjście i spotkanie z innymi! 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Wielu z was kocha zwierzęta. Jeśli chcesz kota lub psa, będzie to idealny dzień na dokonanie wyboru bez ryzyka popełnienia błędu. Będzie to również doskonały dzień na opiekę nad małymi dziećmi lub po prostu cieszenie się światem przyrody… 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko