Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 17 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Masz ochotę przeskoczyć dziś wszelkie granice. Nie rób niczego zbyt szybko i zbyt pochopnie. Zbyt dużo napięcia oraz stresu jest wokół Ciebie i poważnie zaczynasz osiągasz swoje granice. Postaraj się odnaleźć spokój, aby w pełni wyciszyć swój umysł.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Pewien problem dobiega końca. Znajdź w sobie optymizm i oderwij się od codziennych trosk.

Pieniądze

Twoja szansa na powodzenie wzrośnie. Przyznaj, że Twoje obecne troski są naprawdę małym zagrożeniem.

Praca

Podejmując ważną decyzję pozbędziesz się wątpliwości. Nie zwlekaj nawet przez najmniejszą sekundę.

Miłość

Będziesz pracować dwa razy ciężej, aby polepszyć swoje życie miłosne – masz do tego dobry powód. Czas, by odrzucić niepotrzebne, stare przyzwyczajenia.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 04 stopnie, 03 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Pozytywne i zdrowe relacje będą na porządku dziennym: weź ślub lub zaangażuj się, działaj! Księżyc będzie sprzyjał rutynie i wszystkiemu, co związane z nauką i otwartym umysłem. Będzie to świetny dzień na odświeżenie wystroju wnętrza lub na zajęcia wieczorowe... 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Nie szukaj szczęścia na przeciwnych krańcach ziemi, znajdziesz je na progu swoich drzwi. W twoim codziennym życiu pojawią się różne szanse. Poznasz nowych ludzi i nauczysz się ciekawych rzeczy. Twoja praca będzie przyjemna, a twoi koledzy będą grać uczciwie. To będzie wspaniały dzień, kiedy wszystko się udaje. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Poczujesz się, jakbyś urozmaicał swoje codzienne życie przy pomocy przygody, pewnego rodzaju wyzwania lub doświadczenia. Zrób coś, co lubisz: idź do kina lub kręgielni lub zrób zakupy z przyjaciółmi. To będzie świetny dzień na dodanie czegoś nowego do codziennej rutyny. 

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android