Dzisiaj, Piątek 25 Wrzesień 2020
Horoskop

Rak: horoskop dla ciebie na pojutrze, 27/09/2020

Isabelle Fortes | 27/09/2020

Klimat astralny Rak

Będziesz mniej cierpliwy wobec pewnych osób, musisz zmienić tor postępowania, a z pewnością osiągniecie pewien kompromis. Zaczniesz również widzieć pewne sprawy z bardziej realistycznej perspektywy niż wcześniej.
★★★★★

Nastrój

Będziesz wiedział, jak być taktownym i stanowczym w bronieniu swojej pozycji. Będziesz w stanie przekonać innych oraz wynegocjować odpowiednie korzyści.

★★★★

Miłość

Twoje czułe słowa załagodzą pewną sytuację. Z łatwością zrozumiesz pewne dyskusje połączone z życiem miłosnym bądź z drugą połówką. Zaakceptuj fakty.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz skłonny do bezczynności i przekonany, że wszystko idzie po Twojej myśli ; zapominasz jednak o pewnych kwestiach, które należy wziąć pod uwagę.

★★★★★

Praca

Czas na ustalenie Twojego kierunku działania - wiesz, że nie może zostać to zignorowane.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Wodnik, w pozycji 14 stopnie, 44 minuty: Humanitarna atmosfera, braterstwo, kontrolowane emocje, nagłe i błyskotliwe pomysły, upór.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Dzisiaj księżyc będzie dumny i rozważny. Nie zdziw się, jeśli twoje dzieci bawią się w kowbojów i Indian, robiąc piekielną wrzawę… Jednak nie staraj się konfrontować z nimi ani z nikim innym. Twój autorytet spotka się z buntem, jeśli urazisz czyjąś wrażliwość. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

To będzie dobry dzień, aby zainteresować się swoimi finansami i zarządzać wszystkimi ważnymi zakupami w szerszym aspekcie. Spłać swoje długi, zaciągnij pożyczkę lub odzyskaj rzeczy, które pożyczyłeś innym, w zależności od sytuacji. Twoje decyzje będą dobre i opłacalne w dłuższej perspektywie. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Twoja intuicja cię nie zawiedzie. Będzie szeptać właściwą postawę, aby w pełni wykorzystać obecną atmosferę. Bądź uważny, pełen szacunku, dynamiczny i optymistyczny. Będzie to doskonały sposób na pokazanie się. Poezja i nadwrażliwość nie będą już właściwym podejściem. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko