Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 20 Marzec 2018
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dobrze poradzisz sobie z zrozumieniem problemów innych. Postaraj się nie dawać zbyt ostrych rad. Lepiej Ci idzie z kontrolowaniem swoich uczuć. Posiadasz również więcej energii, co w rezultacie sprawia, że Twoje zdrowie jest w o wiele lepszej kondycji.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz w stanie ożywić atmosferę i nie dasz się onieśmielić przez osoby nastawione negatywnie. Nie przejmuj się tym na zapas.

Pieniądze

Twój przedsiębiorczy umysł prowadzi Cię do odkrywania nowych dróg. Poświęć czas na analizę spraw.

Praca

Kładziesz pewne fundamenty, które będą Ci pomocne w dalekiej przyszłości. Twoja chęć wyrażania siebie jest niezachwiana.

Miłość

Problemy w Twoim związku zostają opanowane. Wenus przynosi Ci stabilizację oraz umożliwi Ci na jasną analizę sytuacji z Twojej perspektywy. Upewnij się, że umiesz rozróżnić marzenia i rzeczywistość.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android