Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 15 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Mógłbyś rozerwać się z przyjaciółmi. Odłóż poważne rozmowy na inny dzień. Zaczerpnij świeżego powietrza i trzymaj się ustalonych ćwiczeń.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Odnajdziesz ogromne zadowolenie dzisiaj z poświęcenia się innym oraz zapomnisz o swoich problemach.

Pieniądze

Będziesz musiał działać w sposób tradycyjny, aby nie zbliżyć się zbytnio do jakichkolwiek kłopotliwych kwestii w przyszłości. Nie igraj z ogniem.

Praca

Poradzisz sobie świetnie dzisiaj z negocjacjami biznesowymi, które zostaną wprowadzone w życie.

Miłość

Stajesz się coraz bardziej dojrzały emocjonalnie, co może sprawić, że poczujesz się samotny i odrzucony – dzieje się tak jedynie dlatego, że nie podchodzisz do tego w obiektywny sposób. Bądź sobą bez względu na to, co powiedzą inni.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 13 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Mały promyk egzotyki pojawi się w twoim codziennym życiu. Nowi koledzy, otwarci na międzynarodowe wpływy, pierwszorzędni klienci lub ogólnie ludzie: coś pojawi się w twoim świecie i sprawi, że twój dzień będzie ekscytujący i opłacalny, o ile gdy zaświeci słońce będziesz łapał promienie. 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Z pewnością docenisz rekreacyjną, entuzjastyczną i życzliwą stronę tego księżyca, a w mniejszym stopniu swobodę, dobroć lub moralne nauczanie. Pozwól się prowadzić, ale jeśli chcesz uzyskać rezultaty nie wprowadzaj swojego ego w obszary, w których wszystko, co będzie potrzebne, będzie zależne od dobrej woli.

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Będziesz mógł liczyć na bliskich, aby móc w przyjemny sposób iść do przodu. Twoi koledzy będą okazywać solidarność, twoi sąsiedzi będą mili, lubisz swoją okolicę, a twoje podróże będą udane... Coś pojawi się w twojej rutynie, obiecując nowe możliwości, które podsycą twoje aspiracje do lepszych rzeczy. 

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android