Dzisiaj, Wtorek 24 Listopad 2020
Horoskop

Rak: horoskop dla ciebie na pojutrze, 26/11/2020

Isabelle Fortes | 26/11/2020

Klimat astralny Rak

Nie wymuszaj akceptacji na bliskich Ci osobach. Możesz znaleźć inne uzasadnienia, po prostu pozostań sobą. Powinieneś również uważać na Twój poziom energii. Jeśli czeka Cię ambitne zadanie, bądź ostrożny i nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów.
★★★★★

Nastrój

Będziesz dzisiaj beztroski i radosny, co zostanie bardzo docenione przez innych.

★★★★★

Miłość

Rytm Twojego życia miłosnego płynie powoli i z opanowaniem. To umożliwi Ci na skupienie się na sobie od nowa oraz na skoncentrowaniu się na swoich planach. Skup się na praktycznych kwestiach.

★★★★★

Pieniądze

Bycie porywczym może odbić się srodze na Twoim portfelu. Trzymaj rękę na pulsie odnośnie wydatków.

★★★★

Praca

Twoja praca jest utrudniona przez zawodowe możliwości, które będziesz musiał rozpatrzyć, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 21 stopnie, 50 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Zamiast pozwolić się wciągnąć przez nerwowe sytuacje, okaż emocje w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli szukasz pracy lub masz nadzieję na awans, nadejdzie czas, aby wysunąć się naprzód, argumentować swoją sprawę lub uzasadnić swoje roszczenie! 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Twoje reakcje emocjonalne będą jeszcze bardziej wyraziste niż zwykle. Wszystko dotrze bezpośrednio do ciebie. Będziesz nadmiernie wrażliwy i lepiej cię dzisiaj nie zdenerwować, bo może to aktywować twój ponury nastrój lub sprowokować scenę… 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Dzień pełen napięcia, które będzie wymagało filozoficznego podejścia z twojej strony, dużo tolerancji i budowania ochronnej skóry, by chronić cię przed szorstką stroną świata zewnętrznego. To minie, więc nie dręcz się. Naucz się wprowadzać różne rzeczy do nowej perspektywy. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko