Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 12 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Ludzie w Twoim otoczeniu są dziś bardzo aktywni, będziesz więc musiał zwiększyć swoje wysiłki, aby podkreślić swoją osobę, pomoże Ci w tym Twoje łagodne usposobienie. Czujesz się dobrze w swojej skórze, jesteś w harmonii ze swoim organizmem. Tak trzymać.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Bycie impulsywnym może postawić Cię w niewygodnej sytuacji, w której powiesz o jedno słowo za dużo... Znajdź inne sposoby na wyróżnienie się z tłumu.

Pieniądze

Atmosfera w sferze finansowej będzie napięta. Skoncentrowanie się na swoich celach będzie jedyną realistyczną opcją.

Praca

Dobrowolnie zamierzasz ulepszyć postrzeganie swojej osoby przez innych.

Miłość

Będziesz bezpośredni, co sprowadzi Twój związek do pełnej harmonii. Dasz szansę swojemu partnerowi na stanie się bardziej asertywnym człowiekiem - możesz przygotować się na otrzymanie dobrych wieści.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 23 stopnie, 11 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

To będzie dobry dzień na domaganie się swoich praw lub rozpoczęcie jakiejkolwiek działalności wymagającej talentu jako mówcy. Jednak, aby osiągnąć sukces, musisz otrząsnąć się z nieśmałości i kontaktować się z rówieśnikami. Ogólnie rzecz biorąc, szczęście nie pojawia się znikąd! 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Niebiosa dodadzą logiki refleksjom i uda się przeprowadzić analizy pełne zdrowego rozsądku, naładować baterie przed ponownym rozpoczęciem nowych przygód. Nie daj się wciągnąć w gorączkową atmosferę panującą wokół ciebie. Zachowaj spokój i skupienie. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Księżyc podkreśli fakty, a nie wrażenia. Będzie to szansa na powrót do rzeczywistości bez robienia dramatu w zwykłych sytuacjach. Komunikacja, dyskusje i wymiana opinii z innymi pozwoli ci odzyskać spokój ducha 

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android