Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Dzięki Twojemu zdrowemu rozsądkowi wyjdziesz z bardzo trudnej sytuacji. Nie zostaniesz dziś zbity z tropu, co podbuduje Twoje morale. W sferze zdrowia wszystko dobrze się układa, pij więcej płynów, aby zadbać o nerki.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Jesteś przepełniony pragnieniem odnalezienia wewnętrzego bezpieczeństwa. Uważaj, abyś nie odizolował się zbytnio od innych.

Pieniądze

Zrobienie sobie przerwy od swoich zadań pomoże Ci ponownie przemyśleć plan działania.

Praca

Nie dawaj z siebie wszystkiego, aby nadążyć za tempem swoich współpracowników. Są oni bardzo zabiegani, co nie oznacza jednak, że są tak samo skuteczni, jak Ty.

Miłość

Jesteś przygotowany na przeanalizowanie spraw bez brania pod uwagę sugestii Twojego otoczenia. Dzięki temu zyskasz wiele w oczach Twojego partnera lub otworzą się przed Tobą większe możliwości na poznanie wartościowej osoby.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

To nie będzie zbyt korzystny dzień na ślub, który wymagałby bardziej świątecznej atmosfery. Jednak więzy miłości będą bardzo widoczne, a ty możesz zadeklarować swoje uczucia. Emocje będą potężne, ale odrobinę skryte. Wszystko zostanie rozegrane w intymnym otoczeniu, aby zapewnić ci jak największą przyjemność.

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

Księżyc będzie dzisiaj dobrze na ciebie działał, dzięki wzniosłym emocjom, pasji i pragnieniu życia. Ten wpływ zachęci cię do nadmiernych i impulsywnych zachowań, ale także pozytywnie wyrazi twoją prawdziwą osobowość. Jesteś bardziej zmysłowy niż ludzie myślą!

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

To będzie wspaniały dzień pełen różnych przyjemności. Będzie to doskonały czas, aby rozpocząć pracę nad dziełem sztuki lub czerpać jak najwięcej przyjemności z życia w intymnej atmosferze, ale z wielką pasją w związkach i intensywnością działań twórczych.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android