Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Rak Rak: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoja kondycja nie może być już lepsza; uderzasz w sedno i zaczniesz dzielić się tą energią z osobami, które napotkasz na swojej drodze. Zbyt dużo napięcia oraz stresu jest wokół Ciebie i poważnie zaczynasz osiągasz swoje granice. Postaraj się odnaleźć spokój, aby w pełni wyciszyć swój umysł.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Jesteś bardzo podejrzliwy. Podjęcie działań pozwoli Ci odrzucić wszelkie wątpliwości.

Pieniądze

Nie będziesz dzisiaj musiał poświęcać zbyt wiele czasu na Twoje finansowe sprawy.

Praca

Będziesz musiał dokonać ważnego wyboru i być może wydasz się innym bardziej zasadniczy niż w rzeczywistości jesteś.

Miłość

Wznawiasz swoje plany, które odłożyłeś na później, a które dopasowują się idealnie do Twojej obecnej sytuacji. Czas, by wdrożyć je w życie, tak długo czekałeś na ten moment.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Będzie to doskonały dzień na opiekę nad dziećmi, twoich lub cudzych. Będziesz miał wielką przyjemność z ich opieki, karmienia i pielęgnowania… Ale także z ich obserwacji i odtwarzania utraconego dzieciństwa na kilka godzin. Jeśli nie masz dzieci, znajdź psa, którym będziesz się opiekował! 

Drugi dekanat

Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

To będzie wspaniały dzień na zawieranie nowych przyjaźni, ufając wzlotom i upadkom życia. Posiłek na zewnątrz lub wizyta w jakimkolwiek przyjemnym miejscu będzie tym, czego potrzebujesz dla równowagi. Poszerzysz swoje horyzonty dzięki doświadczeniu i odkryciu nowych miejsc. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

Jeśli jesteś zakochany, będzie to idealny dzień na zadeklarowanie swoich uczuć lub, dla niektórych, na wzięcie ślubu. Na szerszą skalę twoje przywiązania emocjonalne, czy to w życiu miłosnym, czy w przyjaźni, przyniosą ci dzisiaj wszelkiego rodzaju satysfakcję i namacalny dowód docenienia ciebie przez innych.

Udostępnij na Facebook
RakiPhone / iPad Android