Odkryj Horoskop na dzisiaj Rak
Idź do

  Powinieneś podążać dziś za swoją intuicją. Nie musisz rozpatrywać wszystkich spraw za wszelką cenę. W połowie dnia znajdź czas na przerwę i na odstresowanie się.

  Mars w Sekstyl do Neptun

  The skills of each person can be evaluated in order to divide the tasks.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Rak / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Twoje nastawienie staje się bardziej optymistyczne, dzięki niemu uda Ci się poradzić z kłopotliwymi sprawami. Będziesz z siebie dumny.

  Rak / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Uważaj na swoje słowa podczas rozmowy z Twoją połówką – najpierw zastanów się, zanim powiesz. Bądź sobą i uważaj, abyś nie popełnił żadnej gafy, która mogłaby spowodować konflikt.

  Rak / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Jesteś w centrum wszystkich spraw. Będziesz mydlić oczy innym wokół i uda Ci się wydostać z tego bez szwanku, dzięki sprzyjającym okolicznościom.

  Rak / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Wiatr wieje Ci w plecy, Twoja kreatywność jest na wysokim poziomie. Bez wahania wyraź głośno i stanowczo swoje poglądy.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 14 stopnie, 53 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Rak / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

  Jestes pchany do dzialania. Musisz przejac inicjatywe. Im bardziej opierasz sie poprzez przeciwstawianie sie sile bezwladnosci, tym bardziej jestes popychany. Musisz szczerze rozwazyc swoje dzialania i trzymac sie ich. Szczescie przychodzi do ciebie. Pociagasz innych za soba, jak tylko podejmiesz dzialanie.

  Rak / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 2 Lipiec a 12 Lipiec

  Niebo wywoluje odwrót, powrót do autentycznych i sprawdzonych wartosci. Twoje dlugoterminowe przedsiewziecia, trwale osiagniecia oraz mierzone i kontrolowane wymiany sa wszystkim, czym mozesz sie pochwalic. To pozytywne ustawienie, jesli masz ambicje i jesli popierasz samodyscypline i powage w swoich przedsiewzieciach.

  Rak / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 13 Lipiec a 22 Lipiec

  Nie unikaj juz swoich niedoskonalosci, slabosci i ignoruj frustracje. Wyraz swoje emocje lub oddziel sie od relacji, w których juz sie nie czujesz zaangazowany. Ta refleksja pozwoli ci wyjasnic czasami niezglebione tajemnice relacji miedzy dwoma istotami.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Sekstyl: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.