Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Rak: Horoskop dzienny dla ciebie, 28/10/2020

Isabelle Fortes | 28/10/2020

Klimat astralny Rak

Będziesz mieć okazję do tego, by zdobyć ważne kontakty – skup całą swoją uwagę w tym kierunku. Coraz mocniej odczuWasz zmęczenie psychiczne – uważaj, by nie obciążyć zbytnio organizmu obowiązkami.
★★★★

Nastrój

Staniesz się dzisiaj prawdziwym dyplomatą, pójdziesz na kompromisy, nie czując przy tym frustracji. Nie bój się przedstawić swoich planów na przyszłość !

★★★★

Miłość

W pełni opanowałeś sztukę perswazji. Nie zwlekaj z przeanalizowaniem nowych znajomości oraz z dołożeniem większych starań, aby uciec od codzienności.

★★★★

Pieniądze

Ambicje innych nie będą żadnym zagrożeniem dla Ciebie; będziesz podążał swoją własną ścieżką.

★★★★

Praca

Ludzie wokół działają na Ciebie destruktywnie. Trudno Ci być wydajnym w tak rozchwianym stanie. Popracuj w samotności, jeśli chcesz być nadal w formie.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 01 stopień, 11 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Księżyc podstępnie stworzy atmosferę, która będzie stresująca i nie pozwoli ci zachowywać się spokojnie. Nie będziesz w stanie tolerować niecierpliwości innych i chciałbyś spokojnie się nad wszystkim zastanowić. Idealną rzeczą byłoby znalezienie absorbującej, ale spokojnej rozrywki. 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Niezależne przejawy buntu będą miały dziś wpływ na stosunki rodzinne, a wokół ciebie mogą pojawić się napięcia. To będzie dzień zachęcający do wyrażania siebie. Wyraź to, co wszyscy czują, ale postaraj się pozostać taktownym. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Nie złość się dzisiaj, ponieważ może to szybko osiągnąć niespodziewane i całkowicie nadmierne proporcje! Zwykle masz silne wahania nastroju, ale dzisiaj twój układ nerwowy może być poddany poważnym obciążeniom i będziesz musiał spojrzeć na pewne rzeczy z nowej perspektywy. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko