Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Rak: Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Rak

Widzisz pewne sprawy w bardziej pozytywnym świetle i Twoi bliscy to dostrzegają. Będziesz mógł pokazać, na co Cię stać, by pomóc innym. Uważaj na klimatyzację, wiatr oraz przewiania, ochroń się przed przeziębieniem, gdyż jesteś na nie bardziej podatny niż zazwyczaj.
★★★★★

Nastrój

Uciekasz przed papierkową robotą i przed kwestiami materialnymi. Powinieneś zdecydowanie się tym zająć – wyjdzie Ci to na dobre.

★★★★★

Miłość

Chwytasz wiele srok za ogon i dopasowujesz się do każdej sytuacji. Jeśli jesteś w związku, przyznaj, że potrzebujesz oderwać się od rutyny, nie przyjdzie to jednak od Twojego partnera.

★★★★

Pieniądze

Ciążąca nad Tobą sprawa pozostawi Cię w przytłaczającym nastroju, postaraj się jednak zrealizować sprawy priorytetowe.

★★★★★

Praca

Nie wiesz, za co się zabrać, masz niesamowicie dużo pracy, czego zaczniesz żałować. Jesto to jednak tylko przejściowa sytuacja.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Skoncentruj się na życiu rodzinnym, aby uniknąć napięć w pracy. Będziesz zbyt wrażliwy i ryzykujesz, że w jakikolwiek sposób odczujesz brak ciepła… Ludzie będą mili, ale pozostaną daleko, co sprawi, że poczujesz się wyjątkowo nieswojo i popchnie cię to do nieprzewidywalnych ruchów.

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Zamiast niepokoić się frywolną atmosferą, jak najlepiej wykorzystuj nastrój każdego, aby kontynuować swoje plany. Jeśli jesteś beztroski i wesoły, twoje pomysły, wymagania i projekty będą łatwiejsze. Nie wchodź w konflikt z ludźmi!

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Czerwiec a 1 Lipiec

Nie daj się zmanipulować szantażem emocjonalnym. Twoje poszukiwania harmonii mogą doprowadzić niektórych do niedopuszczalnego kompromisu, który wyrządziłby ci w dłuższej perspektywie szkodę. Zachowaj godność we wszystkich okolicznościach. Potrzebujesz szacunku, ale także wykazania pewnej dojrzałości w swoich wymaganiach...

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko