Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Grudzień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2020

Życiowe ideały i plany będą teraz w centrum uwagi, drogi Baranie! Pod koniec roku zawsze koncentrujesz się na chęci sięgnięcia ideału. Słońce i Merkury w Strzelcu, aż do 21-go, tchną w ciebie marzenia i optymistyczne myśli! Mars, twoja planeta, wniesie niezrównaną energię do domu. Wenus, od 16-go, przywróci ideały i radość życia, a wcześniej - cielesne pragnienia. Jowisz i Saturn, od 19-go pojawią się w Wodniku, co spowoduje realizację planów z pomocą przyjaciół. Doskonale! Z drugiej strony, w trzeciej dekadzie, Pluton wciąż w Koziorożcu, będzie kontynuował odnowę spraw społeczno-zawodowych. Uran prosi, byś zadbał o swój kredyt, w pierwszej dekadzie. Od 22-go do 31-go zrób podsumowanie roku, to idealny moment!

Miłość

Przez cały miesiąc będziesz emanować pozytywnymi i idealistycznymi emocjami! Twoja niewyczerpana energia uwolni Twojej czystą naturę. Aż do 15-go, twoje uczucia będą wyjątkowe, twoje emocje – nadmierne. Od 16-go do 31-go twój sposób okazywania miłości jest pozytywny, pozbawiony małostkowości. Komunikacja będzie łatwa aż do 20-go, więc żyj tymi pięknymi chwilami!

Nasza rada dla Ciebie

Tegoroczne zapowiedzi dla twojego znaku wskazywały na ewolucję, dzięki Jowiszowi i Saturnowi, wpisującymi się w znak Wodnika. To wywołało duże zmiany, korzystne dla życia w dłuższej perspektywie. Miły koniec roku!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko