Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Horoskop dla Koziorożec for na Styczeń 2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Z koncentracją planet w twoim znaku, drogi Koziorożcu, można powiedzieć, że rok zaczyna się z maksymalną prędkością! Zobacz: Słońce i Merkury do 17-go wzmocnią twoją charyzmę i zdolność rozumowania, podczas gdy Jowisz, Saturn i Pluton wyślą siłę do naprawy i budowy. Uran, w Byku, w pierwszej dekadzie, wskazuje na potrzebę wolności i oryginalności, a jednocześnie większego niż zwykle poczucia więzi z zespołem. Jednak najważniejszy jestes ty sam! Nadal czujesz więcej empatii, Neptun ci w tym pomaga, podczas gdy Mars w Strzelcu ukrywa przed światem sprawy duchowe, związane z tajemnicami. Odizolowanie będzie wskazane, aby naładować baterie.

Miłość

Głęboko i nieuchronnie zmieniasz sposób, w jaki kochasz. Uran, w Byku, w pięknej postaci twojego Słońca, w pierwszej dekadzie, ogłaszi prawdopodobne małżeńskie tsunami. Może się zdarzyć, że spotkasz osobę oryginalną i nowoczesną. Od 14-go Wenus pomoże ci dobierać odpowiednie słowa i wzmocni umiejętność uwodzenia. Mars w Strzelcu da impuls miłości przeżywanej w skrytości serca.

Nasza rada dla Ciebie

Niebiosa dążą do twojej głębokiej reformy. Introspekcja nie przeraża, wręcz przeciwnie, potrzebujesz odrobiny samotności. Wyczekujesz... Zbliża się nieuchronie powiew świeżości.

Bezpośrednie linki według znaku na Luty 2020 r

Bezpośrednie linki według znaku na Styczeń 2020 r

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko