Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Koziorożec Koziorożec, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Próbujesz ukryć swoje uczucia przed daną osobą? Pamiętaj, że wpakujesz się przez to w sytuację pełną problemów. Według Ciebie, inni powinni czytać Ci w myślach. Takie zachowanie może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji w życiu uczuciowym. Skoncentruj się więc na komunikacji, nie zamykaj się w swoim własnym świecie. Osoby z Twojego otoczenia nie mogą cały czas rozszyfrowywać znaków, które im wysyłasz. Stabilność i trwałość w przyjaźni dodadzą Ci odwagi do wzmocnienia Twojego życia uczuciowego, więc odważ się pójść do przodu! Pamiętaj, że zasługujesz na to, aby być kochanym za to, kim naprawdę jesteś. Znajdź również trochę czasu na odpoczynek i swoje pasje. Październik tego roku jest dla Ciebie miesiącem nowych okazji, skorzystaj z nich.

Miłość
Na początku miesiąca kieruje Tobą bardzo wysoka wrażliwość, dawne napięcia mogą wypłynąć na powierzchnię. Mars w Wadze pomoże Ci jednak we wprowadzeniu pewnych zmian lub w rozpoczęciu pięknej historii miłosnej. Mars sprawi jednak, że będziesz musiał również pokazać ukochanej osobie, na co Cię stać.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Czasami warto sprowokować swoją szansę. Jest to zdecydowanie lepsza alternatywa do Twojego aktualnego zachowania – grania strusia. Skup się na sobie, zamiast myśleć tylko o problemach innych. Czasami dobrze rozważyć dany problem z innego punktu widzenia.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android