Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Lipiec 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2018

Zaczynasz nowe życie i rozpoczynasz działania szybciej niż zdążysz o nich opowiedzieć. Masz w sobie pokłady motywacji podczas trwania całego miesiąca. Na szczęście Neptun, będący w znaku Ryb, powiększa Twoje limity wyobraźni - nic już nie może stanąć Ci na drodze. Nie wiadomo, jak daleko zajdziesz i kim się jutro staniesz, tak bardzo wszystko jest możliwe. Przyszłość jest na wyciągnięcie ręki. Możesz spotkać kilka niedogodności jedynie podczas pierwszego tygodnia lipca. Niemiła rozmowa z osobą, którą kochasz lub wizyta kogoś, kogo się nie spodziewałeś. Niezależnie od jego natury, ten problem szybko zniknie, gdyż Jowisz zachęci Cię do zaakceptowania pewnych kwestii, na które nie masz wpływu.

Miłość

Czułość, bliskość, zmysłowość to hasła tego miesiąca. Macie te same marzenia z partnerem, więc chętnie wprowadzicie je w życie. Możesz popuścić wodze wyobraźni bez namysłu, pamiętaj jednak, że niektóre kwestie powinny zostać tajemnicą. 10 lipca będziesz mówić zagadkami.

Nasza rada dla Ciebie

Zdecydowanie nie masz ochoty na jakiekolwiek usprawiedliwianie swoich czynów. Masz rację, nie czuj się w obowiązku tego robić. Nie bój się mówić o swoich pragnieniach.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko