Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Horoskop dla Ryby na Lipiec 2018

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2018

Potężna i dziwna siła Neptuna wpływa na Ciebie w tym miesiącu - czujesz, że jesteś kowalem swojego losu. Potrafisz świetnie zrozumieć, co dzieje się wokół Ciebie, bez większych wysiłków. Widzisz wszystko tak, jak byś czytał z otwartej książki, nikt i nic się przed Tobą nie skryje. Twoje analityczne umiejętności sprawią, że zrozumiesz ukryte zamiary pewnych osób. Nie zdadzą sobie one nawet z tego sprawy. Jowisz wzmacnia Twoje przekonania, co stworzy w Tobie dziwną mieszankę intuicji i zdrowego rozsądku. W najgorszym wypadku inni wezmą Cię za stworzenie z innej planety, co nawet nie będzie Ci szczególnie przeszkadzać. Masz więc wszystkie szanse po Twojej stronie, aby zwyciężyć, zwłaszcza, że jesteś o jeden krok bliżej niż inni. Kluczem do sukcesu będzie kontrola swoich własnych reakcji na informacje z zewnątrz: jeśli będziesz potrafił je wykorzystać, nigdy tego nie pożałujesz.


Miłość


jest w tym miesiącu bardziej pełna poezji niż zmysłów, co nie znaczy, że szukasz eterycznego związku. W mgnieniu oka wiesz, w jaki sposób działa osoba, którą pragniesz oczarować, więc niczego się nie boisz. Lepsze zrozumienie pomaga Ci w zrobieniu dużego kroku do przodu.

Nasza rada dla Ciebie

Nie czuj się źle, jeśli widzisz rzeczy, których inni nie zauważają. Planety bawią się z Tobą, ale ta gra warta jest świeczki, więc zaakceptuj ten stan rzeczy.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko