Dzisiaj, Środa 05 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Waga na Lipiec 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 05/08/2020

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2018

Po raz pierwszy Twoje lęki lub zmiany nastroju mogą Cię w pewien sposób wyzwolić. Mówiąc wszystko, co leży Ci na sercu, wzmocnisz więzi z innymi. Trudność polega przede wszystkim na zarządzaniu swoimi emocjami, które mogą stać się dość wybuchowe. Możesz jednak liczyć na Księżyc, który 18 lipca doda Ci potrzebnej delikatności. Być może zaczniesz zastanawiać się nad zupełna zmianą w swoim życiu zawodowym. Poczekaj jeszcze trochę, nie wszystko jest jeszcze jasne. Jeśli pojawi się pewna okazja na horyzoncie, przeanalizuj ją dobrze i zastanów się, zanim od razu się na nią rzucisz. Twoim największym atutem w tym miesiącu będzie Twoja reputacja - możesz pozwolić sobie na to, aby powiedzieć, co myślisz. Bardzo często wybacza Ci się wszystko, co robisz.

Miłość

Pewne podsumowania są koniecznością, więc nie walcz z tym. Twoja wielka potrzeba rozpoczęcia od zera może sprowokować kilka konfliktów, nie przeszkadza Ci to jednak i nie wzbudza w Tobie wątpliwości co do Twojej decyzji. Udaje Ci się osiągnąć swoje cele bez większych komplikacji. 10 i 11 lipca rozpoczniesz dialog.

Nasza rada dla Ciebie

Nie odmawiaj potrzebnych zmian. Zobaczysz, że nowe zmiany wpłyną na organizację Twojego życia codziennego, co wyjdzie Ci na dobre. 19 lipca podejmiesz działania.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko