Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Lipiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2019

Lipiec to okres pięknych widoków i ciekawych spotkań. Gdzieś w środku jesteś szczęśliwy, że przypadek za Ciebie decyduje. Tak bardzo na tym polegasz, że nic już Cię nie zaskoczy. Jeśli tylko zostawisz za sobą swój strach, odkryjesz magiczne chwile. Możliwość spełnienia swoich marzeń i stworzenia nowej przyszłości nie jest złudzeniem. Coś więcej niż Twoja intuicja kieruje Twoimi działaniami. Możesz więc skakać z radości! Koniec miesiąca będzie idealnym czasem, jeśli zamierzasz powiększyć rodzinę.

Miłość

Czeka Cię ogromna ilość różnych wydarzeń. Nie narzekasz, ale nie masz czasu na złapanie oddechu. Będziesz mógł jednocześnie działać na kilku frontach, zachowując jednak delikatność. Doskonale zarządzasz sytuacją, niezależnie od tego, czy historia miłosna trwa, kończy się lub zaczyna. 17 i 18 lipca kierujesz się przede wszystkim swoim sercem.

Nasza rada dla Ciebie

Unikaj rozmów z osobami, których działań nie akceptujesz, a poczujesz się wolny. Nic nie może pokrzyżować Twoich długoterminowych planów! Ten miesiąc jest Twój.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko