Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2025 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2025

Wiele romantycznych uczuć czeka na Ciebie do 22. Znaczne energie w Skorpionie (Słońce od 1. do 22., Mars do 4., Merkury od 19. i Wenus od 6.) tchną w Twoje życie wiatr miłości lub przyjaźni! W Twoim życiu rodzinnym Jowisz, szczególnie w ostatniej części miesiąca, zwiększa Twoją pewność siebie, której ostatnio bardzo Ci brakuje, a która pomaga Ci się nieco uspokoić. Twoje życie rodzinne zapowiada się radośnie do 6. Jednocześnie Mars, od 5. w towarzystwie Merkurego, sprzyja Twoim relacjom z najbliższymi osobami. Będziesz przyciągał wzrok, zachowywał się dynamicznie i bardzo komunikatywnie. Saturn i Neptun w Rybach wpłyną na Twoją wizję życia (pod koniec miesiąca). Możesz zrewidować swoje dotychczasowe ideały lub popracować nad projektem z przeszłości, który od dawna stoi w miejscu. Pluton może przynieść Ci istotną nagrodę finansową (na początku miesiąca), podczas gdy Słońce w Strzelcu od 23. sprzyja Twojej sferze zawodowej.

Miłość

Ten miesiąc zapowiada się bardzo czule, między romantycznymi lub namiętnymi uczuciami a czasami intensywnymi, pragmatycznymi pragnieniami. Emocje sprawią, że Twoje serce zacznie śpiewać! Oczywiście konieczne będą pewne kompromisy, jeśli chodzi o komunikację. Od 9. zacznij planować jak najlepiej wyjaśniać innym swoje myśli.

Nasza rada dla Ciebie

Co do zasady miłosć i uczucia powinny być w tym okresie pod kontrolą, ku radości Twojej bardzo wrażliwej natury. Przeżyj koniec roku tak intensywnie, jak to możliwe i doceń to, co Cię otacza.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko