Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Luty 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2023

Energie emanujące z Wodnika, Bliźniąt i Barana nadal sprzyjają i zachęcają do rozwoju. Jowisz stwarza szczęśliwe okoliczności, dzięki którym poznajesz odpowiednich ludzi. Mars daje witalną i radosną siłę. Jeśli chodzi o Słońce, Merkurego i Saturna, stawiają twoją osobowość, pomysły i doświadczenia w centrum uwagi. W tym wyjątkowo przyjemnym klimacie jesteś pewny siebie na wszystkich frontach. Masz pomysły na projekty! Wszystkie światła są zielone, więc wszystko musi być konkretne. Jednak około 5. będziesz musiał walczyć z pełnią księżyca, która formuje się w Lwie. Popycha cię do działań, które zagrażałyby twojemu ideałowi. Aby uniknąć tych niedogodności, bądź skromny.

Miłość

Mars, który czuwa nad obszarem twoich miłości, daje z siebie wszystko, abyś miał idealne życie. Związany z Jowiszem tworzy szczęśliwe okoliczności, które odsuwają rutynę na bok. Wszystko jest w porządku, pod warunkiem, że pozostajesz pragmatyczny w odniesieniu do pewnych ograniczeń.

Nasza rada dla Ciebie

Księżyc w pełni, który tworzy się w Lwie, powoduje, że pochylasz się nad ciemną stroną duszy. Aby tego uniknąć, spójrz na uczucia i pomysły innych.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko