Dzisiaj, Środa 21 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Maj 2019

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 21/10/2020

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Dzięki Marsowi w gwiazdozbiorze Raka od 15 maja, Twoja energia skupi się przede wszystkim na działalności w grupie. Odkryjesz, jak ważni są inni, aby doszło do sukcesu w Twoich projektach. Merkury w Byku 5 maja, a następnie Wenus w Byku 14 maja stworzą atmosferę pełną komfortu, poczucia bezpieczeństwa, ale to nie czas, aby spocząć na laurach. Nie pozwól, aby lenistwo przejęło kontrolę nad Twoim życiem. Jeśli chcesz rozwinąć relację z najbliższą Ci osobę, zapamiętaj datę 18 maja, kiedy pełnia księżyca stworzy magiczną atmosferę. Warto wtedy podjąć ważną decyzję lub zrobić krok do przodu w relacji. Wenus w gwiazdozbiorze barana do 14 maja sprawi, że pierwsza połowa pełna będzie napiętej atmosfery, pełnej niespełnionych pragnień i nieporozumień z partnerem. Nie pozwól się zdestabilizować i poczekaj spokojnie na drugą połowę miesiąca. Od 20 maja niebo porusza się zbyt szybko na Twój gust, więc prawdopodobnie będziesz chciał tylko schować się w swoich czterech ścianach. Pytanie tylko, sam czy w duecie?

Miłość

Poczekaj na drugą połowę miesiąca, aby zacząć działać. Możesz jednak rozpocząć dialog już po 5 maja, aby przygotować solidny teren na odpowiedni czas. Niebo przejdzie w ciągu tego miesiąca w kierunku coraz większej stabilności, zaufania i konkretnych postępów. Czeka Cię pod koniec atmosfera obietnicy i zobowiązania.

Nasza rada dla Ciebie

Nie pozwól, aby napięta atmosfera na początku miesiąca Tobą kierowała. Skieruj całą swoją energię na drugą połowę miesiąca, która okaże się bardzo satysfakcjonująca, warto więc uzbroić się w cierpliwość. Twoje nagłębsze pragnienia mogą się spełnić. Aby jeszcze bardziej wszystko udoskonalić, zadziałaj jeszcze przed 20 maja (a najlepiej przed 18!).

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko