Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Maj 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2021

Praca i relacje są w centrum uwagi! Do 20 siła energii w Byku zaprasza cię do dbania o siebie w twoim codziennym życiu, ale także w biznesie. Będziesz zajęty, ale pozostaniesz czuły. Mars w Raku przez cały miesiąc wspiera twój dynamizm, który koncentruje się na twoich wewnętrznych rozterkach i twojej zmysłowości. Saturn towarzyszy Jowiszowi do 13, zapewnia ci żywy, konstruktywny związek i poczucie własnej wartości! Jowisz już 14 może zwrócić uwagę na twoje potrzeby w domu lub w rodzinie. Od 21, wkroczą energie Bliźniąt, otwórz drzwi swojemu partnerowi i innym bliskim osobom, twoja komunikacja, gesty lub słowa zajmuje należne im miejsce. Czy zdecydujesz się podpisać jakąś umowę w tym okresie?

Miłość

Twoje życie emocjonalne może się rozwinąć, zwłaszcza jeśli masz u swego boku ukochaną osobę. Aż do 20 niebiańskie energie sprzyjają ci w twoim codziennym życiu, a od 21 twoja prywatna sfera jest wspierana przez pozytywne wibracje! Słońce, Wenus i Merkury, wszystkie harmonijnie przywiązane do twojego znaku, ogłaszają miłośc w tym miesiącu!

Nasza rada dla Ciebie

Oprócz drobnych kłopotów w domu lub rodzinie, miesięczne energie towarzyszą ci z radością przez cały ten miesiąc. Możesz nawet docenić swój związek i jego stabilność. Twoja żywa natura trochę się uspokoi!

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko