Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2024 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Mars i Wenus w Wodniku nadal cię prowokują! Pamietaj jednak, że to nie będzie trwało wiecznie! 12-go, irytujące efekty Wenus znikają z powodu przeniesienia jej do Ryb. Tak samo jest z Marsem 23-go. Chociaż napięcia znikają, to te, które pochodzą od Jowisza i Urana w Byku, utrzymują się. Będą jednak wydawały się mniej uciążliwe. Będziesz mógł nimi łatwiej zarządzać. Przejście z Merkurego do Barana pomoże ci wykonać dobrą pracę. Dzięki temu wsparciu zdajesz sobie sprawę, kim jesteś i z czego jesteś dumny. Widzisz rzeczy takimi, jakimi naprawdę są. Twoja szczerość pokonuje przeszkody. 21, wraz z przybyciem Słońca do Barana, odkryjesz swoją wewnętrzną siłę.

Miłość

Rozstanie i smutek spowodowane przez planety w Wodniku mogą wydawać się trudne. Niemniej jednak ma to tę zaletę, że twoje uczucia przypomną sobie o tym, co najważniejsze. Od 12. zobaczysz, że wszystko wyda się dużo łatwiejsze. Od 21. wszystko wróci do normy.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu planety w Baranie popychają cię do ujawnienia talentów, które zwykle ukrywasz. Zrób to. Będziesz zaskoczony wrażeniem, jaki wywrzesz na innych.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko