Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Panna Panna, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Otrzymasz wiele wspaniałych możliwości... pod jednym warunkiem: musisz przestać się nad sobą użalać! Jeżeli jesteś w momencie utraty pewności siebie, nie przejmuj się. Pewna interesująca okoliczność obudzi do tej pory drzemiącą w Tobie energię. Zastanawiasz się nad nowymi planami i ciekawymi możliwościami na przyszłość: otwórz szeroko oczy! W okolicach 13 października pozbędziesz się wszelkich obaw, a Twoją codzienność będzie napędzało pragnienie życia w spokoju. Może warto więc skupić się na swoich pragnieniach? Może warto czasem zignorować pewne przeszkody, nawet jeśli tylko na krótką chwilę? Gwiazdy postanowiły podzielić się właśnie z Tobą nowymi możliwościami, które nie przestaną przybywać w ciągu całego miesiąca. Spróbuj pozbyć się jak najszybciej niepotrzebnego stresu, pożegnaj się ze skrupółami i poczuciem winy: przyjmij te nowe okazje z pozytywnym nastawieniem!

Miłość
Melancholia może dopaść Cię na początku października, ale powinna stosunkowo szybko minąć. Już w okolicach 10 października, Twój punkt widzenia na jedną sytuację zmieni się. Aż do końca miesiąca zrobisz wszystko, aby Twoje relacje były bardziej satysfakcjonujące, co obdarzy Twoje życie uczuciowe dynamizmem.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Na początku października możesz odczuć delikatny spadek formy, co spowoduje dziwne wrażenie bezsilności. Pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie! Spróbuj przybrać optymistyczną postawę, a wtedy ten nieprzyjemny okres szybko minie.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android