Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Horoskop dla Panna for na Styczeń 2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

To będzie miesiąc, w którym twoja praktyczna natura i traktujący wszystko z rezerwą charakter powinien koncentrować się na uczuciach lub kwestiach związanych z twoimi dziećmi, jeśli jesteś rodzicem. Aż do 21-go, Słońce w Koziorożcu będzie rozgrzewać twoje serce. Obudzisz moc miłości, którą wzmocni Jowisz, nadając jej wyjątkowe znaczenie. Twój mistrz, Merkury, korzystnie oddziaływujący razem z Uranem w Byku, podpowie, byś poszukał czegoś nowego w swoim życiu, przemyślanego, ale dopuszczającego innowacyjne rozwiązania. Chociaż tego nie widać, to jednak Neptun w Rybach, szczególnie w pierwszej dekadzie, zwraca uwagę na duchowy aspekt, budząc w tobie więcej współczucia, mniej logiki. Twój dom jest pełen energii przez cały miesiąc, pojednanie rodzinne?

Miłość

Stabilność, powaga, transformacja, odświeżenie, legalizacja, zobacz, co niebo wymyśliło dla ciebie! Wszystko, co kochasz, koncentruje się w miłosnym sektorze. Wenus w Wodniku do 13-go polepszy twoje codzienne życie oraz twoje zdrowie, tak istotne dla ciebie, hipochondryka. Od 14-go planeta zwrócona twarzą do twojego słońca spowoduje, że twój partner będzie dla ciebie najważniejszy.

Nasza rada dla Ciebie

Dzięki skoncentrowanej energii ziemi i wody, jesteś jednym ze szczęśliwców tego znaku. Nie czeka cię nic podejrzanego, tylko przyjemny miesiąc życia. Bądź częściej z rodziną lub w domu i wszystko będzie dobrze!

Bezpośrednie linki według znaku na Luty 2020 r

Bezpośrednie linki według znaku na Styczeń 2020 r

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko