Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na na Październik 2025 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

Miłosć niesie ze sobą kilka wyzwań. Energie w Wadze do 23. (Słońce i Merkury od 1. do 6.) pobudzają Twoją kreatywność, ożywiają Twoje relacje z dziećmi, jeśli jesteś rodzicem oraz z najbliższym otoczeniem. Jesteś bardzo aktywny w sferze zawodowej dzięki Marsowi w Skorpionie i Słońcu, które dołącza 24. Możesz wiele osiągnąć w pracy, zwłaszcza że Merkury, również obecny w tym znaku od 7. do 29., ułatwia strategiczne negocjacje. Nowe siły pojawiają się dla Twojego znaku pod napływem Jowisza. Prawdopodobnie wzrosną Twoje dochody. Uran wzmacnia Twoją samoocenę. Może się jednak zdarzyć, że będziesz się czuć odrobinę nieswojo. W tym miesiącu mogą wydarzyć się cuda! Saturn powraca w Rybach: czy jest coś, co musisz wiedzieć o swoim przeznaczeniu?

Miłość

13. Wenus zacznie szaleć w Twoim życiu rodzinnym, a więc zastosowanie odpowiedniej dyplomacji może pozytywnie wpłynąć na panującą atmosferę. Następnie Wenus zbliży się do Wagi i ułatwi Ci zaznanie prawdziwej miłości. To zrównoważy działanie Marsa, zmieniając Twoje dotychczasowe pragnienia. Zachowuj się na tyle taktownie, na ile to możliwe.

Nasza rada dla Ciebie

Skoncentruj swoje wysiłki na sferze zawodowej, a ten miesiąc przyniesie Ci zamierzony sukces. Będzie pora na pracę, a także na zabawę, więc pamiętaj, aby działać we właściwym czasie.

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko