Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Październik 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2025

Słońce w Twoim znaku od 1. do 23., Merkury do 6. i Wenus od 15., stawiają Cię w centrum uwagi. Ten miesiąc jest stworzony dla Ciebie! Dzięki Marsowi będziesz dynamiczny, zdeterminowany i zmysłowy. W sferze zawodowej (szczególnie w drugiej połowie miesiąca) czekają Cię ogromne możliwości, warto wykorzystać nadarzające się okazje. Zbliża się fala korzyści, przygotuj się do podjęcia ważnych decyzji. Życie codzienne zapowiada się spokojne i bez trudności, a Twoje cele stają się coraz bardziej klarowne. Marzysz o istotnych zmianach, które na razie powoli kiełkują w Twojej głowie. Sfera małżeńska lub finansowa zasługuje na Twoją uwagę. Nie wszystko złoto, co się świeci! Z drugiej strony dzięki Plutonowi pokażesz swoją autentyczność w relacjach zawodowych lub towarzyskich. Od 24. skup się na swoich mocnych stronach.

Miłość

Do 13-tego będziesz trochę powściągliwy i skromny, nie odważysz się wyrazić swoich uczuć najbliższej osobie. Jednak Mars zaszczepi w Tobie chęć działania. Użyj odpowiednich słów, aby zrekompensować tę nieśmiałość. Z pewnością po 15-tym Twoje serce będzie odważne, a Twoje uczucia zostaną pod kontrolą. Szykuje się bardzo przyjemny koniec miesiąca!

Nasza rada dla Ciebie

Zapowiada się okres wypełniony energiami, które wpłyną na kilka ważnych dziedzin życia. Trzymaj się swoich pragnień i marzeń, a ten miesiąc spełni Twoje oczekiwania.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko