Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Ryby Ryby, Horoskop na miesiąc Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, otworzy przed Tobą nowe możliwości! Merkury w Skorpionie oraz Neptun w Twoim gwiazdozbiorze pomogą Ci skupić się na ważnych dla Ciebie wartościach. Poczujesz się związany z pewnymi sprawami, na które nie zawsze masz wpływ. Uran w gwiazdozbiorze Byka ustabilizuje Twój sposób myślania (pierwsza dekada), a z koleik Mars w Wadze, będący w kwadraturze do Twojego Słońca, obdarzy Cię pokładami energii, które wykorzystasz do stworzenia pewnych zmian. Może to jednak doprowadzić Cię do zniecierpliwienia. Twoje plany są konstruktywne i długotrwałe, dzięki pozytywnym wpływom Saturna i Plutona. Staniesz się również bardziej pragmatyczny. Jowisz w Strzelcu, będący w kwadraturze do Twojego Słońca (ostatnia dekada) może doprowadzić do pewnej przesady w Twoim zachowaniu lub zbyt wielu możliwości.

Miłość
Twoja seksualność może przyjąć ważniejsze miejsce niż zazwyczaj. Jeśli jesteś w związku, czeka Cię miesiąc pełen fizycznej pasji. Uczucia (Wenus) i pragnienia (Mars) przejdą do kwadratury do Twojego Słońca. Nie bądź więc zaskoczony, jeśli Twoje życie miłosne stanie się intensywniejsze. Może to być chwilami trudne dla kogoś tak łagodnego, jak Ty. Bądź sobą!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Odczujesz pozytywne wpływy planet przez dłuższy czas niż ten miesiąc. Spróbuj zobaczyć swoje życie z większej perspektywy. Nie próbuj tworzyć niczego na siłę. Pozwól się nosić przez elementy i sytuacje, które do Ciebie trafią. Będziesz potrafił się do nich dostosować.


Słońce w Skorpionie zwiększy w nas głęboką wrażliwość. Merkury, również w tym gwiazdozbiorze, zachęci nas do refleksji i lepszego zrozumienia każdego z naszych priorytetów. Zadamy sobie wiele egzystencjonalnych pytań. W listopadzie tego roku będziemy mniej kierować się rozumem, a bardziej emocjami. Aż do 19go listopada Mars, będący w gwiazdozbiorze Wagi, nie pozwoli nam na szybkie podejmowanie decyzji. Czeka nas wiele wahań, które mogą szybko nas zniechęcić do jakiegokolwiek działania. Po tej dacie przejdzie on do gwiazdozbioru Skorpiona, wzmacniając przy tym nastrój, w jakim się będziemy w danym momencie znajdować. Saturn i Pluton w Koziorożcu zachęcą nas do naprawienia błędów z przeszłości. Gwiazdy stają na głowie, abyśmy mogli odnaleźć w nas energię do rozwoju. Szalona Wenus w Strzelcu wraz z Jowiszem obudzą w nas idealizm i pasję, co znacznie wpłynie na nasze relacje miłosne! Nie zabraknie nam inspiracji i kreatywności!

iPhone / iPad Android