Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Ryby Ryby, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

W tym miesiącu planety sprzyjają zmianom w życiu uczuciowym. Otrzymasz dużą dawkę adrenaliny, co wesprze Twoje ambitne plany. Jeśli jeszcze szukasz miłości, czeka Cię wiele niespodzianek! Może ona być tuż za rogiem... Wszystkie elementy w Twoim życiu pomogą Ci w obraniu dobrej drogi. Relacje z innymi przechodzą przez piękny czas, również w przyjaźni. Warto więc może jeszcze bardziej je zgłębić i wzmocnić więzi z ukochanymi osobami. Panuje dobra energia, z łatwością zapomnisz o wszelkich drobnych nieprzyjemnościach życia codziennego. Od drugiej połowy października pragnienia stworzą świetny duet z rzeczywistością. Być może odczujesz zwolnienie tempa w okolicach 25 października, ale szybko sobie z tym poradzisz.

Miłość
Wenus w dużym stopniu wpłynie na Twoje życie uczuciowe. Żyjesz w zgodzie ze swoim wewnętrznym „ja”. Październik sprzyja relacjom w miłości, w takim stopniu, że prawie nie musisz się starać! Wraca stabilność, wzmacniają się więzi z ukochanymi osobami. Bogactwo uczuć dodaje Ci pewności siebie, wszystko idzie w świetnym kierunku.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wystarczy otworzyć się na innych. Wysłuchaj ich potrzeb, a zrozumiesz, że niezwykle się dla nich liczysz. Październik tego roku będzie więc miesiącem pełnym pięknych relacji!


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android