Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Marzec 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2024

Słońce, Merkury, Wenus i Mars dołączają do Saturna w Rybach. Energie te, powiązane z Uranem i Jowiszem w Byku, sprzyjają twojemu rozwojowi. Możesz jednak czuć, że wszystko trwa dłużej niż zwykle. Możliwe jest również, że trochę opadłeś z sił. Bądź jednal spokojny. To tylko tymczasowe. W tym miesiącu twoja wrażliwość na wpływy zewnętrzne jest zwiększona. Reagujesz na dobre i złe fale. Kiedy otaczają cię pozytywni ludzie, wszystko jest w porządku. Niestety, często twoje reakcje są nieprzewidywalne i irracjonalne. W tym miesiącu skup się na pozytywnych ludziach i unikaj tych, którzy są mściwi. Czyniąc to, twoje życie będzie pelne komfortu i wygody.

Miłość

Twoje uczucia koncentrują się na rówowadze i stabilności. Mogą jednak zanurzyć się w rutynie dnia codziennego, a następnie na nowo odkryć radość życia. W tym miesiącu twoi bliscy będą szczęśliwi i pełni spokoju. Dlaczego? Ponieważ będziesz działać na nich odprężająco i uspokajająco.

Nasza rada dla Ciebie

Gwiazdy się tobą opiekują, możesz być spokojny. Możesz jednak spotkać ludzi bardziej wrażliwych niż ty. Kiedy poczujesz, że ci przeszkadzają, po prostu odejdź.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko