Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Strzelec Strzelec, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Od samego początku miesiąca musisz wziąć na siebie pewne odpowiedzialności. Nie powinno to Cię jednak przytłoczyć. Wenus ułatwi Ci relacje z innymi, wprowadzając stabilność i trwałość w miłości. Doprowadzi to do idealnej okazji na podbicie czyjegoś serca. Osiągasz wszystko z lekkością, ale pamiętaj, że może to być przelotny okres. Relacje z innymi są pełne ciepła, najbliżsi akceptują Twoje decyzje. Z łatwością przekonasz niejednego, przede wszystkim dzięki Twojej charyzmatycznej postawie. Tydzień 15 października przyniesie ze sobą zwolnienie tempa, zrozumiesz, że warto słuchać swojego organizmu i oznak zmęczenia. Nie szukasz dla siebie wymówek. W okolicach 21 października gwiazdy na nowo obdarzą Cię pozytywną energią, która przyniesie efekty w życiu uczuciowym na dłuższą metę. W programie pasja i namiętność!

Miłość
Merkury doprowadzi do kilku zmian w życiu uczuciowym. Komunikacja będzie na wysokim poziomie. W okolicach 17 października gwiazdy przyniosą Ci jeszcze więcej satysfakcji w tej dziedzinie. Udaje Ci się zmniejszyć wszelkie problemy, m iłość jest dla Ciebie priorytetem. Wyrażenie swoich własnych uczuć stanie się łatwiejsze.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wsłuchaj się w swoją intuicję. Nie rób niczego wbrew samemu sobie. W tym miesiącu gwiazdy Cię kochają, wykorzystaj więc w pełni możliwości, które pojawią się w Twoim życiu. Możesz sobie nawet pozwolić na trochę kaprysów.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android