Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Waga Waga, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Dzięki gwiazdom, Twoje życie uczuciowe wejdzie w tym miesiącu w inny wymiar. Jeśli do tej pory chciałeś przetestować reakcje pewnych osób, w październiku nie tracisz już czasu na obserwację. Decydujesz się więc na konkretne działania, nie zamierzasz już walczyć z wiatrakami. Bierzesz byka za rogi, stajesz więc czoło w czoło z osobą, która najbardziej Ci przeszkadza. Masz pozytywny wpływ na swoje otoczenie, a Twoja charyzma idzie w tym miesiącu w parze z pewną elegancją. Zyskujesz sympatię innych poprzez ciekawe i niespodziewane decyzje, które podejmujesz. W ciągu całego miesiąca czekają Cię piękne relacje, potrafisz wyrazić swoje potrzeby z gracją. Nie pozwalasz, aby negatywne wpływy wykluczyły Cię z działania. Jesteś tak zdeterminowany w odnalezieniu szczęścia, że mógłbyś za to dostać medal! Twoje zaangażowanie może jednak obudzić zazdrość u pewnych osób.

Miłość
Wenus wpłynie w tym miesiącu przede wszystkim na Twoje życie towarzyskie! Już od samego początku miesiąca tworzysz piękne relacje z innymi. Ukazujesz się w swoim najlepszym świetle, a Twoi najbliżsi cieszą się na widok Twojego dobrego humoru. mi iłośćma się dobrze, a od 14 października będzie jeszcze lepiej!

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Wsłuchaj się w swoje własne potrzeby, ale również potrzeby swojego najbliższego otoczenia. Jeśli mi iłość się do Ciebie uśmiecha, to dlatego, że na to zasługujesz, więc bądź otwarty na pozytywne wpływy! Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, znajdź trochę czasu na refleksję.


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android