Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Horoskop na Maj 2024 Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Mars jest w Baranie do 31., a Merkury do 15. Energia, która łączy je z twoim Słońcem, może wywołać w każdej chwili dziwne reakcje. W tym miesiącu możesz szybko niecierpliwić się bez powodu. Również twoi bliscy mogą okazywać irytację. W tym okresie sprzyjającym sporom i nieporozumieniom zaleca się, aby pomyśleć przed zareagowaniem na słowa lub zachowanie innych. Czyniąc to, emocje się uspokoją. Rozmowy i decyzje będą oparte na dobrych intencjach. Od 21. Słońce, Wenus i Jowisz przybywają na przemian do Bliźniąt. Dzięki tym pozytywnym energiom umysły uspokoją się i nie spróbują już wywoływać konfliktów ani narzucać swoich pomysłów.

Miłość

W tym miesiącu zadajesz pytania dotyczące swoich uczuć, co czasami prowadzi do wielu rozczarowań lub nieporozumień. Możesz również ulec pokusie zakwestionowania swoich dotychczasowych wyborów. Na szczęście 24. Wenus pojawia się w Bliźniętach i rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Nasza rada dla Ciebie

Zanim podejmiesz decyzję lub kogoś osądzisz, poświęć trochę czasu na przemyślenia. Zapobiegnie to znalezieniu się w niezręcznej sytuacji.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko