Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Wrzesień 2025 dla Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2025

Twoje relacje i Twoje projekty będą głównym tematem tego miesiąca! Energie Panny (Słońce i Merkury w duecie od 2. do 18.) motywują Cię do dokładnego i skrupulatnego postępowania. Będziesz działać energicznie i aktywnie. Mars w Wadze do 21. osłabia Twoją pewność siebie. Możesz czuć się tak, jakbyś nie mógł swobodnie działać, 22. Mars wpływa na Twoje życie rodzinne, a Twoje dotychczasowe zachowanie radykalnie się zmienia! Rodzina może wymagać Twojej uwagi. Nie gniewaj się na nich, lepiej współpracuj. W sferze zawodowej obecny będzie Neptun w Baranie. Odnajdź właściwe miejsce między przeszłością a teraźniejszością. Twój urok, dzięki Wenus, ułatwi Ci do 18. nawiązywanie nowych relacji zawodowych, wtedy planety wyjątkowo wpływają na Twoje więzi społeczne. Ostatni tydzień przyniesie trochę ciszy i melancholii.

Miłość

Marzysz o stabilnym, niemal idealnym związku emocjonalnym. Miłosć będzie wypełniała Twoją pracę i Twoje myśli. Twoje pragnienia są głęboko ukryte do 18. i ułatwiają realizowanie wcześniej zaplanowanych działań. Od 22. odzyskasz władzę nad swoim życiem!

Nasza rada dla Ciebie

Pozwól się trochę ponieść energiom planetarnym. Przestań robić kilka rzeczy naraz i zaakceptuj pomoc otrzymywaną od innych. Najbliżsi Cię kochają i starają się to okazywać!

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko