Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 15 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Twoje przedsięwzięcia nabiorą dzisiaj szybszego tempa, upewnij się, że zostaną one zakończone na czas. Twój ogólny entuzjazm może zaprowadzić Cię za daleko, zwróć uwagę na swoją kondycję fizyczną.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz miał dzisiaj okazję do zamienienia teoretycznych prawd w czyn.

Pieniądze

Nowa możliwość nabiera odpowiednich kształtów. Poświęć czas na dokonanie odpowiedniej decyzji i ostrożnie przeanalizuj nowy kierunek działań.

Praca

W pracy nad pewnym projektem inni mocno liczą na Ciebie. To dobra okazja, aby pokazać, na co Cię stać.

Miłość

Twoje ideały pozwolą Ci powrócić do pewnej rozmowy ; teraz możesz ją zakończyć. Jeśli jesteś w związku, będziesz w stanie lepiej zrozumieć swojego partnera, a jeśli jesteś singlem, czeka na Ciebie wielka przyjaźń.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Bliźnięta, w pozycji 27 stopnie, 13 minuty: Wiele rzeczy dzieje się naraz, konflikt między uczuciami a rozumem, zaangażowanie społeczne, rozmowy telefoniczne, niepokój.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Sytuacja będzie bardzo szybko ewoluować, ale później nadrobisz zaległości! Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka godzin szczęścia, zbiegów okoliczności i powodzenia z nowymi przyjaciółmi, a także niespodziewanej ochrony i więcej wspaniałych planów, niż przewidywałeś. Co za niesamowity dzień! 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Luty a 10 Luty

Kolejny wspaniały dzień koleżeństwa, meczów towarzyskich lub pracy zespołowej, który będzie zarówno satysfakcjonujący, jak i opłacalny. Świat będzie tętnił życiem, kolorami i zmianami. Przejdziesz od doświadczeń do odkryć, od dobrych wiadomości po dowody przywiązania i od odnowionych ideałów do bycia lojalnym powiernikiem. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Luty a 18 Luty

Jeśli potrzebowałeś pomocy swoich przyjaciół, aby przejść do przodu, to najpóźniej dzisiaj będziesz musiał się z nimi skontaktować. Księżyc doda kilka godzin komunikatywnego entuzjazmu, dobrej woli i otwartego umysłu. Twoje relacje będą powiększać się o nowych ludzi, czasem niespodziewanie. 

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android