Horoskop na Jutro dla Wodnik : Przewidywania dotyczące Miłości, Pieniędzy, Pracy...
Idź do

  Odnajdziesz równowagę i harmonię ze swoim wewnętrznym « ja ». Pewne dyskusje zostaną przeprowadzone od punktu, w którym je zostawiłeś. Uważaj na nadużycia, szczególnie w sferze żywieniowej i seksualnej. Twoje zasoby sił witalnych wzrastają korzystnie, zachowaj je, gdyż będą Ci później potrzebne.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Wodnik / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Uciekasz przed papierkową robotą i przed kwestiami materialnymi. Powinieneś zdecydowanie się tym zająć – wyjdzie Ci to na dobre.

  Wodnik / Miłość

  Miłość

  ★★★★★

  Instynktownie skupisz się na samym sobie, by przeanalizować swoje zachowanie. Tak długo, jak nie zaczniesz próbować za wszelką cenę kontrolować sytuacji, będziesz w stanie delektować się najbardziej rozkosznymi chwilami.

  Wodnik / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Robisz za dużo rzeczy na raz w tym samym czasie, przez co możesz zostać zasypany trudnymi pytaniami.

  Wodnik / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Poświęcisz się dzisiaj bardzo wybrednej pracy. Dokończ wszelkie sprawy, zanim rozpoczniesz nowe przedsięwzięcie.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 20 stopnie, 00 minuta: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Wodnik / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

  Ten dzien przyniesie ze soba kilka przemian w Twoim zyciu emocjonalnym. Jedyna rzecza, która mozesz zrobic, to stawic czola tym niekontrolowanym zmianom. Skorzystaj z odpowiedniej pomocy z góry. Nawet nie zastanawiaj sie nad tym dwa razy, bo w przeciwnym razie mozesz tego zalowac.

  Wodnik / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 1 Luty a 10 Luty

  Przez caly dzien Ksiezyc stawi cie w obliczu twoich obowiazków. Omów swoje oczekiwania dotyczace pracy. Wydaje sie, ze bedziesz miec duza swobode manewru. Swobodnie omów, jakie masz plany: to ulatwi sprawy.

  Wodnik / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 11 Luty a 18 Luty

  W swoim zyciu romantycznym mozesz zostac poproszony o wyjasnienie siebie. Ale czy bedziesz w stanie to zrobic, zwlaszcza dla kogos, kogo kochasz? Podjales swoje decyzje: teraz musisz wziac za nie odpowiedzialnosc!

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.