Dzisiaj, Sobota 18 Styczeń 2020


Wodnik: horoskop na jutrzejszy dzień

19
Niedziela Styczeń

Klimat astralny Wodnik

Udowodnisz dzisiaj, że jesteś pełen pożytecznych porad, przez co poczujesz się dojrzalszy. Dobrze maskujesz przemęczenie, jednak powinieneś znaleźć czas na porządny sen.

Gwiazdy dnia Wodnik

Nastrój :
★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★

Nastrój

Twoje wypowiedzi zostaną poddane próbie. Trzymaj się swoich zobowiązań ponad wszystko i nie zbaczaj z wytyczonego kursu.

★★★★★

Miłość

Daj sobie szansę na szczęście – zaakceptuj w pełni swoje potrzeby. Będzie dla Ciebie bardzo korzystnie, jeśli wyrazisz je w pełni oraz ujawnisz swoje prawdziwe oblicze Twojej drugiej połówce lub bliskiej osobie.

★★★★★

Pieniądze

Zdecyduj się pójść na kompromis, aby wydostać się z kłopotliwej sytuacji ze współpracownikiem.

★★★★★

Praca

Współpracownicy przedstawią Ci nowe możliwości. Rozpatrz je z opanowaniem, nie daj się ponieść emocjom.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 23 stopnie, 27 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Atmosfera dnia zależeć będzie po prostu od twojej zdolności przystosowania się do okoliczności. Będziesz musiał pójść na ustępstwa z bliskimi i dojść do porozumienia z rodziną… Ale nie pożałujesz, ponieważ w rezultacie wszystko będzie łatwiejsze! 

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Nie reaguj z tak wyniosłą arogancją, bo możesz ryzykować stworzenie sobie wrogów. Możesz być bogaty pod względem przyjaciół w życiu. Nie można budować trwałej przyjaźni bez tolerancji i ustępstw. Wyprostuj swoje sprawy, a wszystko będzie lepiej. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Rzeczy nie pójdą tak dobrze, jak byś chciał. Ludzie będą uparci i będą przychylali się do pomysłów, które będą ci się wydawać mało perspektywiczne. Twoja ironia lub pogarda mogą na dłuższą metę odciągnąć cię od innych. Zostań w domu i znajdź coś praktycznego do zrobienia lub rozpocznij aktywność fizyczną. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko