Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz mógł swobodnie wyrażać swoje opinie, co przyniesie Ci korzystne rezultaty. Powinieneś bardziej zadbać o siebie, brakuje Ci witamin. Umów się na wizytę u lekarza i jedz więcej owoców leśnych.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Nie jesteś w stanie skupić się na problemach finansowych czy na papierkowej robocie. To zdecydowanie nie jest odpowiedni na to czas.

Pieniądze

Drobne kwestie zatrzymują Cię w skupieniu się na Twoich planach osobistych. Codzienne obowiązki są czasochłonne. Zanim zabierzesz się za papierkową robotę, postaraj się ułożyć je w odpowiedniej kolejności.

Praca

Duża ilość rozmów widnieje na horyzoncie. Nie bądź zbyt roztargniony przez innych.

Miłość

Wzmożone uwodzicielskie moce podbudują Twoje ego. Nie bądź towarzystwem dla samego siebie, jeśli jesteś singlem. Daj upust swoim uczuciom namiętności.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Atmosfera dnia zależeć będzie po prostu od twojej zdolności przystosowania się do okoliczności. Będziesz musiał pójść na ustępstwa z bliskimi i dojść do porozumienia z rodziną… Ale nie pożałujesz, ponieważ w rezultacie wszystko będzie łatwiejsze! 

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Luty a 10 Luty

Nie reaguj z tak wyniosłą arogancją, bo możesz ryzykować stworzenie sobie wrogów. Możesz być bogaty pod względem przyjaciół w życiu. Nie można budować trwałej przyjaźni bez tolerancji i ustępstw. Wyprostuj swoje sprawy, a wszystko będzie lepiej. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Luty a 18 Luty

Rzeczy nie pójdą tak dobrze, jak byś chciał. Ludzie będą uparci i będą przychylali się do pomysłów, które będą ci się wydawać mało perspektywiczne. Twoja ironia lub pogarda mogą na dłuższą metę odciągnąć cię od innych. Zostań w domu i znajdź coś praktycznego do zrobienia lub rozpocznij aktywność fizyczną. 

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android