Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Wodnik: Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Wodnik

Wolna ręka do działań, w szczególności finansowych, które okażą się bardzo korzystne. Twój umysł jest dziś w najlepszej formie. Obarczysz się wieloma zadaniami. Bądź rozsądny.
★★★★★

Nastrój

Dobrze Ci pójdzie w bronieniu swojego zdania, działaj taktowanie oraz subtelnie... Pewien wyczyn może przeobrazić się w coś bardzo korzystnego dla Ciebie!

★★★★

Miłość

Nie możesz oprzeć się kolejnemu wyzwaniu, uważaj jednak, abyś nie zadziałał zbyt impulsywnie... Kontroluj swoje uczucia! Nie jesteś wystarczająco obiektywny do podjęcia radykalnych decyzji, odnoszących się do bliskich znajomości.

★★★★★

Pieniądze

Z pewnością siebie zapytaj o to, co Ci się należy. Skup się na priorytetach.

★★★★

Praca

Nadrobisz straty w Twoim obecnym przedsięwzięciu. Wszelkie trudne zadania są dziś zalecane.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

 Relacja z innymi będzie prosta i przyjemna, a co do zasady pod koniec dnia bardzo owocna. To ci pasuje. Czujesz się bardzo swobodnie w atmosferze, która pozwala nawiązać interesujące kontakty, zachowując jednocześnie swoją świętą autonomię. Relacje natury intelektualnej z otwartymi ludźmi to: samo szczęście!

Drugi dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Będziesz dziś bardzo atrakcyjny i będzie to doskonała sytuacja dla tych, którzy są samotni i nie mają szczęścia w miłości. Powinni patrzeć dalej lub mierzyć wyżej niż zwykle. Inni wzmocnią swoje sojusze i znajdą niespodziewane projekty lub pozytywnie przejdą do swoich osobistych ideałów.

Trzeci dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Zrób coś, co lubisz w dobrym towarzystwie. Będzie to doskonały dzień na spacer z najlepszym przyjacielem lub jeszcze lepiej, udział w wydarzeniu towarzyskim, które pozwoli ci poznać mnóstwo nowych ludzi, którzy będą przydatni, zadowoleni, zabawni i ... może znajdziesz tu kogoś, z kim jesteś spokrewniony!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko