Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Wodnik Wodnik: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Czas sprostować nieporozumienia. Odnajdziesz dziś właściwe słowa, bez niezbędnych deformacji. Nie dostarczasz sobie wystarczającej ilości witamin oraz minerałów, powinieneś zastanowić się nad tym.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz miał mnóstwo okazji, by być w centrum uwagi. Wykorzystaj je jako szansę do wyjścia z cienia.

Pieniądze

Będziesz musiał działać w sposób tradycyjny, aby nie zbliżyć się zbytnio do jakichkolwiek kłopotliwych kwestii w przyszłości. Nie igraj z ogniem.

Praca

Trudne negocjacje są w dzisiejszych planach. Szczęście jest po Twojej stronie, aby obrócić wszystko na Twoją korzyść.

Miłość

Twoje lenistwo może uchodzić za obojętność... Upewnij się, że nie jesteś zbyt stanowczy. Twój partner nie ma tego samego punktu widzenia, co Ty, więc bądź tolerancyjny. Unikaj nieporozumień.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 21 Styczeń a 31 Styczeń

Niektórzy będą zachowywać się w wyczerpująco wymagający sposób. Bądź ostrożny! Zmęczysz nawet najbardziej lojalnych przyjaciół. Pamiętaj, że zbyt łatwo jest zachowywać się z arogancją i pogardą, w momencie, gdy pojawi się jakiś opór. Twoja intuicja nie pomoże ci przeciwko świadomym działaniom twoich rywali.

Drugi dekanat

Urodzony między 1 Luty a 10 Luty

Związki i rozstania będą musiały zostać odroczone, podobnie jak sprawy sądowe i procedury administracyjne, ponieważ klimat będzie skomplikowany. Sytuacja będzie się wydawać pełna urazy i podstępnych manewrów, które ogromnie cię zdenerwują. Będzie to bardzo naładowany, pełen pasji dzień.

Trzeci dekanat

Urodzony między 11 Luty a 18 Luty

Koncentruj się na własnych działaniach bez szukania konfrontacji lub partnerstwa. Osiągniesz najlepszy postęp, jeśli zadziałasz sam, nie będziesz narażony na wyzwania i na gry siłowe, które będą równie szkodliwe, jak bezcelowe. Twój dzień będzie bardziej satysfakcjonujący, jeśli ograniczysz się do dbania o własne interesy.

Udostępnij na Facebook
WodnikiPhone / iPad Android