select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '4' and week = '2023-09-18'
♌ Horoskop tygodniowy dla Lew od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Lew : Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Dążysz do wyższych ideałów i łatwo znajdujesz czas na przemyślenie swojej przyszłości, a zwłaszcza na dopracowanie swojego sposobu działania. Zauważysz większą pewność siebie, przekonanie i łatwość w wyrażaniu siebie i tworzeniu. Możesz dopracować szczegóły, które będą miały znaczenie w dłuższej perspektywie.

Tydzień zakochanych Lew

Nadszedł czas, aby oddać się zawrotnemu uczuciu miłości i zmysłom. Niebo pobudzi twoje apetyty, obudzi libido i obdarzy cię nieodpartą magnetycznością. Czas skierować się w stronę swojego partnera i otworzyć konstruktywny dialog - nie ma mowy o samotnym działaniu, ale o słuchaniu siebie i mobilizacji do zmiany swoich relacji emocjonalnych.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Lew , swoje finanse w tym tygodniu

W chwili obecnej jest wiele wydatków. Aby zaradzić możliwym trudnościom, będziesz na bieżąco prowadzić swoje rachunki, sprawdzając każde wypływające pieniądze. Nie jesteś skąpy. Po prostu potrzebujesz się uspokoić i zachować kontrolę nad każdym wydatkiem. Bez stawania się obsesyjnym, ten nawyk należy traktować bardzo poważnie. Uniknie się w ten sposób niektórych niepowodzeń, a tym samym osiągnie się satysfakcję.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Lew

Fizycznie jesteś w dobrej formie, a moralnie wszystko jest w porządku. Uważaj, ponieważ z powodu przeciążenia aktywnością, możesz głupio się zmęczyć. Jeśli możesz, zrób krok do tyłu, unikaj stresujących sytuacji, pozytywne myśli mogą tylko przynieść korzyści dla Twojego spełnienia w dłuższej perspektywie. Nawet jeśli Twoje ciało jest odporne, nie zapomnij o kuracji witaminowej. W tym tygodniu pozwól sobie na odprężenie.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Lew , ten tydzień w pracy

Nie ważne, jakim biznesem się zajmujesz, musisz poprawić swoją wydajność. Masz okazję udowodnić swoją wartość, więc nie musisz długo zastanawiać się przed podjęciem decyzji. Dobra okazja rzadko się powtarza, jesteś tego świadomy. Jak mogłabyś odmówić tak kuszącej oferty? Wygląda na to, że w tym tygodniu szczęście postanowiło zapukać do twoich drzwi, nie masz wątpliwości, żeby je otworzyć.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Lew : cotygodniowe wskazówki

Nie będziesz brakować intuicji i kreatywności. Twoje myśli będą wzbogacone, a Ty lepiej zrozumiesz przekazy ludzi wokół Ciebie. Kontynuujesz swoją konstruktywną dynamikę i robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby osiągnąć swoje cele w najkrótszym czasie dla maksymalnej satysfakcji!

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko