Horoskop Tygodniowy dla Znaku Lew
Idź do

  Szczęście, szczęśliwe okoliczności oraz wzrost materialny lub domowy sprawiają, że Twoje otoczenie jest bardzo satysfakcjonujące. Twoja rodzicielska natura lub więzy rodzinne są wywyższone. Twoje życie rozwija się poprzez przeprowadzkę, zmianę nawyków lub stanie się bardziej niezależnym.

  Lew / Nastrój

  Tydzień zakochanych Lew

  Ten niebo gwarantuje Ci piękne spotkania, ale to od Ciebie zależy, czy zamienisz je w idyllę. Musisz jednak powstrzymać swoje nieco agresywne nastroje, które wykorzystują wojenne metody do osiągnięcia celów. Nie warto używać agresji do podboju. Wręcz przeciwnie, Twoje zachowanie zniechęca potencjalnych kochanków.

  Lew / Miłość

  Lew , swoje finanse w tym tygodniu

  Twoje konta nie są ani na minusie, ani na plusie. Twoje finanse nie są ani pozytywne, ani negatywne. Faktycznie, powinieneś być bardziej ostrożny z wydatkami. Zakupy impulsywne nie są zalecane w tym czasie. Nawet jeśli trudno Ci słuchać głosu rozsądku, bądź cierpliwy przed dokonywaniem dużych wydatków. Twoje konta wkrótce się zrównoważą.

  Lew / Pieniądze

  Ten tydzień w formie Lew

  Cierpisz z powodu eksplorowania bolesnych głębi. Jednak jesteś lepiej przygotowany do przeprowadzenia analizy, która ostatecznie doprowadzi cię do odrodzenia. Nie próbuj działać cudów. Niebo osłabia twoją energię i podważa twoje zasoby. Zrób sobie przerwę od społecznych wymagań i poświęć czas dla siebie.

  Lew / Praca

  Lew , ten tydzień w pracy

  Masz głębokie i owocne wymiany z ludźmi wokół ciebie, podejmujesz mądre inwestycje zarówno w pracy, jak i w finansach. Rozmawiasz poważnie z uważnymi ludźmi, a twoja rosnąca jasność umysłu pomaga ci rozwijać się w realizacji twoich pragnień poprzez spotkania. Komunikacja jest na porządku dziennym.

  Lew / Praca

  Lew : cotygodniowe wskazówki

  Jowisz daje przestrzeń twojemu przyjacielskiemu lub towarzyskiemu życiu. Twoje spotkania są ciepłe i konstruktywne. Korzystasz z dobrze umiejscowionej ochrony, życzliwości, słuchania i zrozumienia. Skorzystaj z tej okazji, aby poszerzyć zakres swojej wiedzy i budować nowe i satysfakcjonujące relacje.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.