select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '4' and week = '2024-02-26'
♌ Horoskop tygodniowy dla Lew od 26 Luty 2024
Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Lew : Horoskop tygodniowy na 26 Luty 2024

Isabelle Fortes

Mars przynosi korzystny klimat dla wszystkich twoich biznesów i możesz z tego skorzystać, aby zreorganizować swoje codzienne życie, styl życia i pracę. Twoje entuzjazm popycha cię do przekraczania samego siebie, skupienia się na swoich osobistych projektach i dlaczego nie, na zróżnicowaniu i poszerzeniu swoich celów.

Tydzień zakochanych Lew

Dostosowujesz swoje utopie do rzeczywistości, nie zawsze wyraźnie oddzielając jedno od drugiego. Ta żywa atmosfera sprawia, że jesteś atrakcyjny, ale nie zawsze skuteczny. Aby nie zgubić się po drodze, spróbuj trzymać nogi na ziemi! Czujesz się ożywiony i tworzysz tysiące planów na jasną przyszłość, napędzany potężną wolą, ale egoizm może powrócić...

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Lew , swoje finanse w tym tygodniu

Nie wahaj się dzielić dobrymi planami z rodziną i przyjaciółmi, celem jest oszczędzanie jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. To dość zachęcający tydzień pod względem finansowym. Bierzesz inicjatywę, atmosfera się uspokaja, a stres stopniowo znika, ustępując miejsca pewności siebie. Przyszłość wygląda pozytywnie pod warunkiem twojej pilności i odwagi. Pod koniec tygodnia szczęście powraca.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Lew

Zaczynasz tydzień raczej zmęczony, a twoje morale odczuwa duży spadek. Twój dynamizm waha się, zwłaszcza że z wszystkimi zaplanowanymi zadaniami, jakie wymaga twoje codzienne życie, możesz przesadzać z wykorzystaniem swojej siły. Zatrzymaj się, nie jesteś supermanem, i masz prawo pozwolić sobie na zwolnienie tempa. W tym tygodniu będzie istotne, aby pomyśleć o sobie i zapomnieć o swoich obowiązkach. Jesteś wyczerpany. Odpocznij!

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 1/5 Piątek Sobota: 1/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Lew , ten tydzień w pracy

Niebo pełne jest możliwości zróżnicowania swojego biznesu i przyspieszenia tempa swoich inicjatyw. Zachęca do skorzystania z okazji, więc zamiast bawić się z ogniem (ryzykując poparzenie), uważnie wysłuchaj zarzutów skierowanych do Ciebie. Przestań myśleć, że wszyscy są na Ciebie źli i podejdź do drugiej osoby bez wahania...

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Lew : cotygodniowe wskazówki

Czujesz ogromny potencjał zmian wokół siebie i korzystasz z okazji, aby poważnie zadać sobie pytania i wprowadzić odnowę, której potrzebujesz w swoim życiu. Twoje kontakty z ludźmi są bardziej intensywne, bardziej spontaniczne, możesz dokonać interesujących spotkań.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko