select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '11' and week = '2023-09-18'
♓ Horoskop tygodniowy dla Ryby od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Ryby: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Jowisz w sekstylu do twojego Słońca urodzeniowego wskazuje na doskonały czas możliwości. Teraz jest czas, aby ruszyć do przodu i wejść, gdy tylko drzwi do twojej przyszłości się otworzą. Nie pozwól, aby wątpliwości lub wahanie wzięły górę, ponieważ to byłoby najlepszym sposobem, aby przegapić swoje szanse.

Tydzień zakochanych Ryby

Piękne niebo posypuje Twoją drogę gwiazdami marzeń i zmysłowymi rzeczywistościami. Dramatycznie zachęca do komunikacji. Czas wyjść i poznać nowych ludzi. Bez wątpienia uwiedziesz swoich rozmówców zafascynowanych Twoją elokwencją, zmysłowością i miażdżącym urokiem. To niebo będzie czuwać nad Twoimi miłościami i pomnoży okazje do podboju.

Poniedziałek: 5/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ryby, swoje finanse w tym tygodniu

Planety zasypują cię kwiatami: trudno sobie wyobrazić jaśniejsze perspektywy niż twoje. Skupiają się na twoim portfelu, wypełnionym jak skórzany worek na wino. W końcu! Z wszystkimi dobrymi wiadomościami, które nadchodzą, możesz nawet pomyśleć o zrobieniu wielkiego wrażenia w tym roku. Wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się tym okresem obfitości, który jest stosunkowo rzadki w dzisiejszych czasach.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Ryby

To jest idealny czas, aby wejść w formę i zdobyć energię do sfinalizowania swoich projektów, utrzymując krok z intensywnym tempem swoich działań zawodowych i romantycznych. Niebo uwalnia twoje możliwości i trudno jest sobie wyobrazić, co mogłoby cię zatrzymać. Nikt nawet o tym nie pomyśli, ponieważ towarzyszące planetarne ustawienie przyciąga sympatię i wsparcie dla ciebie.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Ryby, ten tydzień w pracy

Jeśli forsujesz swoje szczęście, staraj się oszczędzać swoje kontakty, którzy mogą krytykować cię za oportunizm bez złożoności. Żelazna ręka w aksamitnej rękawiczce da ci pewność siebie wśród rówieśników na dłuższy czas i nie pozbawi cię sukcesu. Wykorzystaj więc swoje talenty do pokonywania problemów, a nie bezwzględnie przezwyciężania przeciwności losu.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 1/5 Piątek Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ryby: cotygodniowe wskazówki

Zaufaj sobie i będziesz mógł podejmować właściwe decyzje we właściwym czasie. Każdego dnia odkrywasz swoje możliwości, znajdujesz nowe sposoby na robienie rzeczy i znajdujesz pomoc i wsparcie, których potrzebujesz. Wszystko razem składa się na to, aby popchnąć Cię w kierunku sukcesu.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko