Horoskop Tygodniowy dla Znaku Ryby
Idź do

  Przejście Marsa w sekstylu jest bardzo korzystne. Sprzyja szczęściu przez kilka tygodni. Twoje działania są zachęcane przez okoliczności. Szczęśliwe szanse uwolnią Cię od ekscytujących dziedzin działania. Twoje wymiany będą oznaczone przyjaźnią i szczerością, co pozwoli Ci na robienie świetnych interesów.

  Ryby / Nastrój

  Tydzień zakochanych Ryby

  Niebo w tym tygodniu sprawia, że twoje zadanie staje się bardziej dostępne, nie ratuje cię przed koniecznością zajmowania się nim, ale łagodzi twoje słowa i koloruje twoje działania swoją kochającą aurą. Nie musisz więc obawiać się najgorszego pod tymi uroczymi auspicjami, nawet jeśli musisz się zgodzić na kompromis. Odczuwasz intensywne doznania i możesz być zaskoczony przebiegiem wydarzeń.

  Ryby / Miłość

  Ryby, swoje finanse w tym tygodniu

  Zwijaj rękawy. Twój sektor finansowy wymaga większej inwestycji twojego czasu i myśli! Dlaczego nie porozmawiać otwarcie z szefem o podwyżce, na którą zasługujesz? Dlaczego nie zaproponować swojemu partnerowi bardziej równego zarządzania zasobami i stałymi opłatami twojego typowego środowiska? Pieniądze to również temat, który powinien być omawiany w twoim codziennym życiu, nie bądź nieśmiały!

  Ryby / Pieniądze

  Ten tydzień w formie Ryby

  Nie wahaj się szanować swojego ciała, jeśli chcesz, aby nosiło twoje marzenia i służyło twoim apetytom. Staraj się cieszyć przyjemnościami, nie wpadając w pułapkę zazdrości czy chciwości. Nie marnuj swoich zasobów na daremne walki, a zamiast tego pomyśl o odpoczynku i oszczędzaniu sił w oczekiwaniu na przyszłość, gdy będziesz w pełni dysponować swoimi środkami!

  Ryby / Praca

  Ryby, ten tydzień w pracy

  Atmosfera w pracy jest nerwowa, powinieneś się uspokoić zamiast podsycać konflikty. Jeśli chcesz przekonać swoich rozmówców, musisz przywrócić spokój na ziemi. W przeciwnym razie czeka cię droga wojny! Masz doskonałe atuty, aby wygrać zakład i zdobyć głosy decydentów.

  Ryby / Praca

  Ryby: cotygodniowe wskazówki

  Jeśli chodzi o sprawy sercowe, atmosfera rodzinna ustępuje miejsca znacznie bardziej zmysłowym i namiętnym związkom. Pomimo wszystko, Mars w sekstylu wskazuje również na nadmierne tendencje w twoim zachowaniu. Twoja powierzchowna lub niestabilna strona może zaszkodzić twojej reputacji, jeśli nie będziesz się lepiej dyscyplinować.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.