select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '11' and week = '2024-02-26'
♓ Horoskop tygodniowy dla Ryby od 26 Luty 2024
Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Ryby: Horoskop tygodniowy na 26 Luty 2024

Isabelle Fortes

Merkury wchodzi do twojego znaku. Niebo uśmiecha się do ciebie w ciągu najbliższych kilku tygodni, a ty powinieneś czerpać wielką osobistą satysfakcję z tego bardzo korzystnego przejścia. Każda dekada zostanie oświetlona na przemian przez ogromną kreatywność, szczególnie satysfakcjonujące relacje z innymi oraz dla niektórych realny postęp w twoim życiu zawodowym lub miłosnym, w zależności od obszaru, w którym się znajdujesz.

Tydzień zakochanych Ryby

Piękne niebo posypuje Twoją drogę gwiazdami marzeń i zmysłowymi rzeczywistościami. Dramatycznie zachęca do komunikacji. Czas wyjść i poznać nowych ludzi. Bez wątpienia uwiedziesz swoich rozmówców zafascynowanych Twoją elokwencją, zmysłowością i miażdżącym urokiem. To niebo będzie czuwać nad Twoimi miłościami i pomnoży okazje do podboju.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ryby, swoje finanse w tym tygodniu

Twoj kapital sie powiekszyl i korzystasz z jego korzysci. Bravo, zarzadzanie Twoim majatkiem nie ma nic do zazdroszczenia najbardziej udanym finansistom! Twoj zmysl oszczedzania jest sukcesem, a nawet osiagnieciem. Co wiecej mozesz teraz zyczyc sobie? Moze podzielic sie swoim majatkiem z ludzmi, ktorzy sa dla Ciebie wazni lub zainwestowac w dobrotliwa sprawe, najlepiej zbiorowa?

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Ryby

Brak wahania nastroju, tylko przyjazny i miły tydzień. Udaje Ci się zrelaksować, czy to w towarzystwie dzieci, czy z przyjaciółmi. Nie ma nic lepszego niż zabawa i korzystanie z chwil odpoczynku. Rozumiesz, że jest to niezbędne dla Twojego zdrowia, a czasami nawet skuteczniejsze niż ćwiczenia. Wyglądasz dobrze. Jesteś promienny.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ryby, ten tydzień w pracy

Nawet jeśli nie jesteś o to proszony, jesteś zdeterminowany, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby zaspokoić potrzeby twojej hierarchii. Twoja praca jest nagradzana, otrzymujesz wyróżnienia. Ta tydzień to tydzień szczęścia, zyskujesz rozgłos. Bronisz projektu, twoje pomysły są podążane, masz wolną rękę, dla ciebie to ogromna satysfakcja.

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 5/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ryby: cotygodniowe wskazówki

Ten tranzyt daje ci możliwość zabłyszczenia, zrozumienia siebie i zdobycia akceptacji dla swoich pomysłów lub metod. Dla tych, którzy mają prośbę do złożenia, pracę do znalezienia, partnera do uwiedzenia lub odzyskania, to bardzo dobry czas. Niemniej jednak, aby skorzystać z tych doskonałych ustawień, będziesz musiał porzucić swoją legendarną indolencję, ponieważ nikt nie zrobi rzeczy za ciebie!

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko