select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '8' and week = '2024-02-26'
♐ Horoskop tygodniowy dla Strzelec od 26 Luty 2024
Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Strzelec: Horoskop tygodniowy na 26 Luty 2024

Isabelle Fortes

Saturn budzi nowe pragnienia, które mogą zakłócić Twoje życie rodzinne. Będziesz musiał włożyć wysiłek, aby znaleźć stabilność, której potrzebujesz w swoich relacjach, pomimo wszystkiego. Ale zmiany będą nieuniknione. Najlepiej negocjować te zmiany, odkładając na bok swoje uprzedzenia.

Tydzień zakochanych Strzelec

Czeka cię przeciętny tydzień! Zapomnij o relaksie i przyjemności. Menu tego tygodnia będzie raczej trudne do strawienia i w każdym razie niezbyt smaczne! Trzeba powiedzieć, że twój sektor miłości pozostawia wiele do życzenia od jakiegoś czasu. Czy zadręczasz się miłością, czy ona zadręcza się tobą? Twoje lekko zrzędliwe, że nie powiedzieć otwarcie podejrzliwe zachowanie stawia twojego partnera lub zalotników w niezręcznej sytuacji. Jaka szkoda!

Poniedziałek: 1/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 3/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Strzelec, swoje finanse w tym tygodniu

Tydzień, który zapowiada połowiczne finanse. Twoje pieniądze są pod kontrolą, przynajmniej do odwołania. Konieczne jest lepsze zarządzanie. Podchodź do swojej sytuacji finansowej w sposób indywidualny, usiądź spokojnie i podejdź do trudności z jasnym umysłem. Nie ma powodu, dla którego nie mógłbyś znaleźć sposobów na poprawę swojego dochodu. Zarządzając swoim biznesem zdecydowaną ręką, przejmujesz inicjatywę.

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Strzelec

Jesteś bardziej delikatny i musisz uważać, aby nie przemęczyć się, bo wtedy będziesz wyczerpany. Zamiast tego, skorzystaj z tych wstrząsów, aby nauczyć się kontrolować swoje zasoby i zarządzać swoją energią. To pomoże Ci nadążać za czasem i uniknąć marnowania Twoich cennych zasobów. Przygotuj się na powrót i zaakceptuj, na jakiś czas, pozostanie w cieniu.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 1/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela Poniedziałek: 2/5 Ponied.

Strzelec, ten tydzień w pracy

Trudny tydzień w pracy! Zrobisz wszystko, będziesz pracować nad swoimi zadaniami z dużą skrupulatnością i profesjonalnym sumieniem, ale nic nie pójdzie tak, jakbyś chciał. Jednak Twoja motywacja jest silna, Twoja miłość do pracy nietknięta, więc? Twoja kolej na uznanie nadejdzie. Ten klimat jest tylko tymczasowy, chociaż niepokojący. Pomyśl o względności tego, co może być względne. Polegaj na swoim doświadczeniu, aby ukończyć swoją pracę.

Poniedziałek: 0/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 4/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 2/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied.

Strzelec: cotygodniowe wskazówki

Saturn w tranzycie tworzy stresujące sytuacje z ludźmi wokół ciebie. Nic nie stoi w miejscu. W powietrzu są zmiany. Łatwiej będzie ci je zaakceptować, jeśli spojrzysz na ukryte powody tych zmian. Twoim wyzwaniem jest znalezienie równowagi między aprobatą a ponurym losem.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko