select * from horoscope_hebdo_v2 where sign = '8' and week = '2023-09-18'
♐ Horoskop tygodniowy dla Strzelec od 18 Wrzesień 2023 r.
Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023Horoskop

Strzelec: Horoskop tygodniowy na 18 Wrzesień 2023 r.

Isabelle Fortes

Powinieneś spodziewać się pewnych wewnętrznych konfliktów, ponieważ Neptun dostarczy Ci dobrej dawki idealizmu, którego może nie zastosujesz od razu. Zbierz więc swoje pomysły, nadzieje i pragnienia i stwórz solidną mapę drogową, aby przygotować się na przyszłe zmiany. To tydzień, aby poczuć swoje przekonania, ale nie wcielać ich w życie. Cierpliwość.

Tydzień zakochanych Strzelec

Musisz cofnąć się o krok od swoich emocji, zanim zostaniesz porwany w kierunku, który ostatecznie prowadzi cię donikąd. Pamiętaj, że walka przynosi tylko żal i smutek, więc przewiduj. Twoja dyplomacja pozostaje twoim najlepszym atutem. Ta opinia pomoże ci zamknąć stronę starych urazów, a następnie zbudujesz swoje życie miłosne z większą autentycznością.

Poniedziałek: 2/5 Ponied. Wtorek: 1/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 2/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 1/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Strzelec, swoje finanse w tym tygodniu

Pewna impulsywność prowadzi cię dalej niż powinna i masz prawdziwy problem z oporem przed wszystkimi swoimi pragnieniami, bądź ostrożny! Zadowalanie siebie jest istotne, wręcz niezbędne w życiu, ale umiejętność szanowania budżetu w celu ochrony przed przypomnieniami twojego bankiera jest równie ważna! W tym tygodniu spróbuj docenić to, co już masz, co jest skutecznym sposobem na zmniejszenie niezrealizowanych pragnień!

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied.

Ten tydzień w formie Strzelec

Znaczący stres, którego nie możesz uniknąć, uniemożliwia Ci dobrze spać i odpocząć tak, jak powinieneś w ciągu reszty dnia. Ten tydzień skupi się na Twoim sposobie codziennego życia i związanych z nim wydarzeniach. Nie bierz wszystkiego jak gąbka, ryzykując zablokowanie krążenia energii i przemianę w baterię elektryczną! Zrelaksuj się!

Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Strzelec, ten tydzień w pracy

Aby osiągnąć wyniki w pracy w tym tygodniu, polegaj na duchu zespołu! Polegaj na doświadczeniach innych lub zadawaj mądre pytania ludziom, którzy przeszli przez to, przez co przechodzisz. Świat pracy często wywołuje natychmiastowe przyjaźnie budowane stopniowo. Mogą pomóc lub doradzić Ci w zupełnie bezinteresowny sposób. Szukaj swoich!

Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 2/5 Wtorek Środa: 2/5 Środa Czwartek: 3/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 5/5 Ponied.

Strzelec: cotygodniowe wskazówki

W tym tygodniu zapomnij o swoich iluzjach i skoncentruj się na tym, czego naprawdę chcesz osiągnąć w swoim życiu, nie tracąc z oczu pragmatyzmu niezbędnego do tego typu przedsięwzięć. Oczywiście, ludzie wokół ciebie będą mieć coś do powiedzenia, więc słuchaj uważnie i wyznaczaj sobie realistyczne cele. Ujarzmij swoje myśli, a wszystko będzie lepiej.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko