Horoskop Tygodniowy dla Znaku Strzelec
Idź do

  Między tobą a innymi musisz znaleźć sprawiedliwą i korzystną równowagę! Teraz twoja kolej, aby dokonać wielkiej różnicy między zwracaniem uwagi na innych, partnerów, kolegów, a twoimi rzeczywistymi, nie do negocjacji potrzebami, ponieważ są one niezbędne! W tym tygodniu Słońce w twoim znaku wzywa cię do rozliczenia się z twoim poczuciem sprawiedliwości!

  Strzelec / Nastrój

  Tydzień zakochanych Strzelec

  Piękne niebo posypuje Twoją drogę gwiazdami marzeń i zmysłowymi rzeczywistościami. Dramatycznie zachęca do komunikacji. Czas wyjść i poznać nowych ludzi. Bez wątpienia uwiedziesz swoich rozmówców zafascynowanych Twoją elokwencją, zmysłowością i miażdżącym urokiem. To niebo będzie czuwać nad Twoimi miłościami i pomnoży okazje do podboju.

  Strzelec / Miłość

  Strzelec, swoje finanse w tym tygodniu

  Pod względem finansowym wszystko jest w porządku. Innymi słowy, należysz do tych, którzy są rozpieszczani. Niebo przypomina menu bankietu z wieloma przysmakami. Innymi słowy, Twoja droga spotka się z perspektywami i możliwościami, których nie należy przegapić. Bądź uważny i jednocześnie zrelaksowany. Stawki są tego warte.

  Strzelec / Pieniądze

  Ten tydzień w formie Strzelec

  Tymczasowo wycofaj się z gry, ale nie rezygnuj ze swoich celów. Wręcz przeciwnie, to czas dojrzewania i zachęca do medytacji zamiast działania. Jednakże, to tylko zabierze cię z pola walki, aby lepiej odnowić twoje obrony. Zaakceptuj ten okres wycofania i zmniejszonej skuteczności, aby odetchnąć i odzyskać entuzjazm.

  Strzelec / Praca

  Strzelec, ten tydzień w pracy

  Na początku tygodnia wszystko stoi w miejscu, więc musisz poczekać, zanim zaczniesz planować, organizować się lub wprowadzać ostatnie chwile zmian. Twoje życie zawodowe już cię nie satysfakcjonuje, potrzebujesz szybkich przemian, ale to od ciebie zależy, czy się nimi zajmiesz, ponieważ nikt nie zrobi tego za ciebie. Jesteś całkiem zdolny do osiągnięcia sukcesu samodzielnie, zaufaj sobie.

  Strzelec / Praca

  Strzelec: cotygodniowe wskazówki

  Oczekuj wątpliwości i pytań w tym tygodniu. Będziesz chciał dobrze zrobić, ale nie zawsze właściwie! Ktoś może zająć więcej miejsca niż się spodziewałeś, więc nie graj z ogniem i akceptuj ustępstwa, jeśli to konieczne w twoich żądaniach. W ten sposób unikniesz zmartwień.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.