Dzisiaj, Poniedziałek 02 Październik 2023tarota

Jaka jest twoja karta tarota na ten dzień?

Isabelle Fortes

Głupiec / Miłość

Jesteś w trakcie odnawiania swoich przyjemności, miłości, dzieci i kreatywności. Twoje sprawy miłosne są zdestabilizowane przez przedwczesną miłość od pierwszego wejrzenia, rozczarowania spowodowane zbytnią naiwnością i rozstania, oczekiwane lub nie. W ten sam sposób wasze relacje z dziećmi są trochę na wolnym kole, czas na ponowne dostosowanie komunikacji i wymiany. Nie jest to okres ewolucji, ale raczej przystosowania się do nowych okoliczności, które prowadzą do lepszego zarządzania swoimi pragnieniami i większej zmysłowości. Jest to trudny okres przejściowy, który generuje wiele niepewności co do partnera, jego lub jej intencji, Twoich pragnień i aspiracji. Wszystko, co jest mylące lub niejasne, musi zostać wyjaśnione i w razie potrzeby przekształcone. Klimat ten może również zagrozić Twoim zdolnościom wynalazczym i sprawić, że utkniesz w swojej hierarchii. Partner, który jest zbyt narzucający się, rozczarowująca sytuacja emocjonalna, trudne relacje z dziećmi mogą być tego skutkiem.

Głupiec / Pieniądze

Twoje życie materialne ulega zmianie, a to przejście przynosi nowe przygody finansowe. Nowy początek nadejdzie, gdy podsumujesz swoją sytuację i przyswoisz sobie wszystko, co musisz wziąć pod uwagę. Chętnie uporządkujesz swoje długi, zlikwidujesz zobowiązania, które ciągnęły się zbyt długo, zakończysz bezowocną współpracę i odłożysz fundusze. W tych okolicznościach możesz działać zbyt szybko. Twoja niecierpliwość w dążeniu do osiągnięcia wymiernych rezultatów nie powinna prowadzić Cię do lekkomyślności, ponieważ każdy błąd będzie dotkliwie odczuwany. Twoja impulsywność może doprowadzić Cię do dokonania wątpliwych inwestycji, związania się z nieuczciwymi ludźmi lub rozpoczęcia ryzykownych przedsięwzięć. Pozostawanie w zgodzie z prawem zaoszczędzi Ci wielu kłopotów i rozczarowań w przyszłości. Nie ma sensu się spieszyć, tylko powoli będziesz czynić postępy. Nic negatywnego Ci się nie stanie, jeśli tylko będziesz trzymać się granic legalności i zdrowego rozsądku.

Głupiec / Życie towarzyskie

Doświadczasz subtelnych zmian w swoim życiu związkowym. Wyzwania są liczne, a czasem nawet daleko idące. Twoje pomysły mogą wydawać się świetne, ale nie są wystarczająco skoordynowane, aby je zrealizować. Twoi przyjaciele nie okazują się zbyt wiarygodni, a wsparcie nie istnieje. Dystansujesz się od projektów grupowych. Twoja oryginalność i osobowość przyciągają nowych ludzi do Twojego otoczenia, ale uważaj, zanim nawiążesz więzi, które mogą okazać się szkodliwe i destabilizujące. Przede wszystkim nie angażuj się bez przeanalizowania swojej roli i zrozumienia społecznych i finansowych implikacji. Bądź uważny na to, co dzieje się wokół Ciebie, aby wykryć wszelkie nieuczciwe zamiary, które mogą Ci zaszkodzić. To oszczędza czas! Nie zapominaj, że w tej niepewnej atmosferze Twoim najlepszym sprzymierzeńcem jest intuicja. Wraz z tą niepewną atmosferą możesz planować wycieczki i ucieczki. Szczęście będzie Ci towarzyszyć w podróżach, dając Ci wielkie poczucie wolności. Idź więc i odkrywaj nowe lądy, uciekaj w lekturę lub przeglądaj wystawy. Wyniesiesz z tego same dobre rzeczy!

Głupiec / Praca

Twoje życie towarzyskie i zawodowe jest narażone na wstrząsy. Odnowa jest w toku, ale prawdopodobne są szkody uboczne. Jesteś pełen wątpliwości i niepewności co do swojej pracy i swojego miejsca w społeczeństwie. W rezultacie Twoje oczekiwania są rozmyte, a Twoje metody nieco anarchistyczne. Nie podejmuj żadnych radykalnych decyzji, ponieważ ryzykujesz popełnienie błędu, ale przyjrzyj się swojej karierze, aby określić, jakie są Twoje talenty, pragnienia i możliwości. Tylko dzięki temu, że usiądziesz, będziesz w stanie zrozumieć, o co chodzi w Twojej sytuacji, działać w swoim najlepszym interesie i wspinać się po szczeblach hierarchii, gdy Twoje cele będą jasne i istotne. To nie jest łatwa Blada, ale jest pełna lekcji o tobie i twoim środowisku. Jesteś przemieniony, gotowy do obrania nowej drogi, zgodnej z Twoją prawdziwą osobowością i aspiracjami. Warto o tym pomyśleć, ponieważ Twoje życie zawodowe może zostać przekształcone w bardziej satysfakcjonującą i dochodową przyszłość.

Wybierz nową kartę

Oto inne aplikacje, które mogą Cię zainteresować

Lubisz karty tarota, szczęśliwe liczby lub biorytmy? Co powiesz na bezpłatne czytanie kart i odkrywanie ich znaczenia:

Nowy! Twoje karty tarota zostaną wylosowane bezpłatnie, aby dać ci prognozę dotyczącą twojego życia miłosnego, życia towarzyskiego, finansów i pracy. Więc dzisiaj, co to jest najprawdopodobniej: Cesarz, Sąd czy Księżyc? Narysuj jedną z 22 arkan, aby odkryć swoją kartę dnia i zrozumieć, jak ją interpretować w kontekście swojego życia osobistego. Dobre zbieranie!

Następnie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dobranych kartach, zawsze możesz dobrać kolejną. Losowanie tarota jest bezpłatne.. Nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, a wynik będzie można zobaczyć bezpośrednio.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko