Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024tarota

Jaka jest twoja karta tarota na ten dzień?

Isabelle Fortes

Śmierć / Miłość

Cokolwiek w Twoim życiu dotyczy Twoich związków, interakcji z dziećmi, Twojego spojrzenia na przyjemności lub Twoich talentów artystycznych, ulega wstrząsowi. Musisz zabarykadować się przed stresem związanym z dużymi zmianami, czasami nagłymi i często traumatycznymi. Jest to koniec stanu rzeczy, którego nie możesz już dłużej znieść i przejście do innego rodzaju przyjemności z nowymi ludźmi lub inną jednostką rodzinną. Może to być ważny punkt zwrotny w Twojej pracy, jeśli masz skłonności artystyczne. W każdym razie Twoja wiara w siebie jest ogromna i pozwala Ci poradzić sobie z tymi zmianami. Twoja sytuacja jako rodzica, artysty lub partnera miłosnego może stać się zagmatwana i niekomfortowa, ale znajdziesz w sobie siłę, by zmienić to, co trzeba zmienić, nawet jeśli oznacza to wyrządzenie nieodwracalnych szkód. Nie ma wielu dyskusji, to, co musi się zmienić, rozwija się bez względu na to, co ktoś mówi lub robi. Wzbudzasz w innych pasję, ale uważaj, aby dobrze wykorzystać tę zdolność, w interesie lepszej przyszłości, a nie dla chwilowej zachcianki. Musisz znaleźć swoją drogę, nie gubiąc się po drodze.

Śmierć / Pieniądze

Twoje życie finansowe przechodzi przez okres radykalnych zmian, nieoczekiwanych i stresujących wstrząsów materialnych, działań z Twojej strony lub ze strony osób z Twojego otoczenia. Nie cierpiąc zbytnio z powodu tej atmosfery, wykaż się cierpliwością, miarą, zdrowym rozsądkiem i rozwagą w swoich wydatkach, zarówno finansowych, jak i emocjonalnych, aby ograniczyć szkody lub rozwiązać swoje problemy. Tak umieszczona Bliźnięta wskazują na głębokie i brutalne zmiany, które pozwolą Ci potem odbić się finansowo. Wyjdziesz z niezadowolenia dzięki swojej konstruktywnej zuchwałości. Spoczywa na Tobie ciężkie brzemię dostrzegania wydarzeń, które prowadzą do równowagi i spokoju w sferze materialnej. Musisz użyć tyleż jasności, co intuicji, aby rozplątać te skomplikowane sploty i za każdym razem podjąć właściwą decyzję. Twoja przeszła sytuacja materialna jest dosłownie niszczona, czasami brutalnie, aby stworzyć korzystniejsze warunki dla twojej przyszłości... Ale nie da się zrobić omletu, nie rozbijając jajek...

Śmierć / Życie towarzyskie

Twoje życie w związku przechodzi radykalną transformację. Wsparcie nie jest pomocne i może dojść do zerwania z bliskim przyjacielem. Kończy się pewien okres, projekty są skazane na porażkę lub zostają brutalnie zatrzymane przez wydarzenia zewnętrzne, za które nie jesteś odpowiedzialny. Musisz zmienić swoje nawyki i zaburzyć porządek rzeczy. Postęp może nastąpić tylko po zerwaniu z fundamentami przeszłości. Ta tarcza symbolizuje koniec czegoś. Ale zwiastuje też odnowienie. Przejście to dokonuje się mimo wszystko w bólu, porzucenia przeszłości, więzi emocjonalnych, projektów lub iluzji, ale koniec tego cyklu jest dla Ciebie korzystny i pozytywny. Na poziomie uczuciowym odkryjesz nową miłość. Na polu zawodowym podążasz w innym kierunku, zmieniając pracę. Rodzą się nowe projekty i pragnienia. W poszukiwaniu drogi korzystasz z własnych zasobów, ponieważ nawet najtrudniejsze przeszkody udaje się pokonać i przyczyniają się one do powstania nowego życia!

Śmierć / Praca

W Twoim życiu społecznym i zawodowym zachodzą poważne wstrząsy. To tak, jakby licznik został wyzerowany i musisz zrobić lub przerobić wszystko, aby znaleźć się na wyższej pozycji w hierarchii społecznej. Zaleca się ostrożność, aby nie zaprzepaścić wszystkich swoich osiągnięć, chcąc zacząć od zera. Niektóre rzeczy należy zachować, a inne zniszczyć: należy dokonać właściwych wyborów i dokładnie przeanalizować swoją sytuację. Musisz znaleźć w sobie siłę i odwagę, aby zadać sobie pytanie, zwizualizować swoje oczekiwania w dziedzinie, w której działasz, aby osiągnąć lepszą pozycję, w której Twoje umiejętności zostaną docenione, a Ty otrzymasz odpowiednią cenę za swoją wartość. Wszystko to prowadzi do nowej pracy, przeniesienia, awansu, a w skrajnych przypadkach nawet do przeprowadzki lub ekspatriacji. Aby zmiana kariery zakończyła się sukcesem, musisz dokonać drastycznych cięć w swoich celach lub dostosować je do rzeczywistości i swoich prawdziwych aspiracji. Jest to dość trudny, ale pozytywny proces, który będzie trwał przez resztę życia. Twoje przyszłe życie towarzyskie będzie zależało od trafności Twoich wniosków - znajdziesz miejsce, które Ci odpowiada i rolę, która jest w Twoim zasięgu.

Wybierz nową kartę

Oto inne aplikacje, które mogą Cię zainteresować

Lubisz karty tarota, szczęśliwe liczby lub biorytmy? Co powiesz na bezpłatne czytanie kart i odkrywanie ich znaczenia:

Nowy! Twoje karty tarota zostaną wylosowane bezpłatnie, aby dać ci prognozę dotyczącą twojego życia miłosnego, życia towarzyskiego, finansów i pracy. Więc dzisiaj, co to jest najprawdopodobniej: Cesarz, Sąd czy Księżyc? Narysuj jedną z 22 arkan, aby odkryć swoją kartę dnia i zrozumieć, jak ją interpretować w kontekście swojego życia osobistego. Dobre zbieranie!

Następnie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dobranych kartach, zawsze możesz dobrać kolejną. Losowanie tarota jest bezpłatne.. Nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, a wynik będzie można zobaczyć bezpośrednio.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko