Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024tarota

Jaka jest twoja karta tarota na ten dzień?

Isabelle Fortes

Boży / Miłość

Nie rób zbyt wielu planów w sferze życia miłosnego, rodzicielstwa lub sztuki. Doświadczasz opóźnień, przeszkód i utrudnień w rozwoju swoich ulubionych przyjemności oraz w kontaktach z dziećmi. Ta tarcza sugeruje, że jesteś w trakcie poważnego wstrząsu w tych dziedzinach i że nowe standardy nie są jeszcze ustalone. Możesz mieć wrażenie, że Twój świat się rozpada i potrzeba czasu, aby znaleźć nową równowagę. W życiu miłosnym konieczne są ważne wybory, co wiąże się z rozstaniami, nowymi spotkaniami lub trudnymi wyborami, których trzeba dokonać. Po stronie dzieci związki ewoluują i zmieniają się, ponieważ ktoś się wyprowadza lub dzieci zmieniają wiek i nastawienie. Po stronie artystycznej dokonujesz przeglądu wszystkich swoich pewników i osiągnięć oraz odnawiasz inspirację, aby zacząć od nowa na dobrych podstawach, w przeciwnym razie ryzykujesz, że będziesz kręcić się w kółko, bez osobowości. Ten okres może być również okazją do diety lub nowych nawyków żywieniowych, bardziej zgodnych z Twoimi prawdziwymi potrzebami lub najgłębszymi pragnieniami.

Boży / Pieniądze

Ta tarcza wskazuje na trudny okres w Twoim życiu materialnym. Nie jest to czas na inwestowanie, a raczej czas potencjalnego zagrożenia i wymaga ostrożności w wydawaniu pieniędzy. Twoje przekonania, opinie, pewniki zostają nagle zakwestionowane i zdajesz sobie sprawę, że nie możesz dalej postępować w ten sam sposób. Musisz zrezygnować z niektórych rzeczy, które już osiągnąłeś, i być może zmienić relacje, bankierów, doradców, a nawet projekty, zanim będziesz mógł twierdzić, że sytuacja jest lepsza. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz, że zostaniesz oszukany, zdradzony lub źle zarządzany, co zagrozi realizacji Twoich celów. Blade nie powinien cię zniechęcać, ale otworzyć ci oczy na to, co fałszywe lub niestabilne w twoim środowisku materialnym. Dopiero po dokładnym zbadaniu swojej sytuacji będziesz w stanie położyć fundamenty pod bardziej komfortową przyszłość materialną i powrócić do zarysów swoich różnych projektów.

Boży / Życie towarzyskie

Doświadczasz znaczących i nieprzyjemnych zmian w swoim życiu związkowym. Możesz zauważyć, że przyjaciel lub nowy związek prosi Cię o wsparcie. Nie oczekuj jednak niczego w zamian, ponieważ ta osoba raczej nie da Ci niczego pozytywnego. Świat biznesu jest pełen rozczarowań i zdrad, a duże projekty, nawet z wieloletnimi przyjaciółmi, nie są korzystne. Poświęć czas na dopracowanie swoich planów, zanim zaczniesz je realizować w bardziej obiecującym cyklu. W sferze finansowej nie podejmuj nowych transakcji, bo kryją one nieprzyjemne niespodzianki. Ta ponura tarcza jest ostrzeżeniem, że Twoje ostatnie działania były nierozważne lub pełne pychy. Nagromadzenie błędów zawsze prowadzi do upadku, który musisz zaakceptować i zrozumieć. Ta faza oświeci Cię, wskazując drogę w brutalny, ale realistyczny sposób. Zacznij od nowa, dając sobie czas na refleksję!

Boży / Praca

Twoje życie zawodowe i towarzyskie jest w rozsypce. Zachodzą radykalne zmiany, które powodują stres w Twojej pracy. Nie skupiaj się na problemach, ale spróbuj spojrzeć szerzej, na to, co przeżyłeś, czego doświadczasz obecnie i na pragnienia, które rzutują na Twoją przyszłość zawodową. Tylko przedstawiając swoją sytuację, bez pobłażania i złudzeń, z maksymalną jasnością i zmysłem praktycznym, zdołasz rozplątać wątki swojego społeczno-zawodowego przeznaczenia. To, co "pęka" wokół Ciebie, jest tym, co musisz odnowić lub zniszczyć, nic nie dzieje się przypadkowo. Zadawaj sobie właściwe pytania i opracuj odpowiedni plan swoich kolejnych działań, nawet jeśli nie mają one nic wspólnego z tym, co robisz teraz. Stawką jest Twoja zdolność do adaptacji. W dłuższej perspektywie możesz odnieść duże korzyści, jeśli zaakceptujesz zmianę tego, co wymaga zmiany, towarzysząc zmianom, aby uniknąć poddania się im...

Wybierz nową kartę

Oto inne aplikacje, które mogą Cię zainteresować

Lubisz karty tarota, szczęśliwe liczby lub biorytmy? Co powiesz na bezpłatne czytanie kart i odkrywanie ich znaczenia:

Nowy! Twoje karty tarota zostaną wylosowane bezpłatnie, aby dać ci prognozę dotyczącą twojego życia miłosnego, życia towarzyskiego, finansów i pracy. Więc dzisiaj, co to jest najprawdopodobniej: Cesarz, Sąd czy Księżyc? Narysuj jedną z 22 arkan, aby odkryć swoją kartę dnia i zrozumieć, jak ją interpretować w kontekście swojego życia osobistego. Dobre zbieranie!

Następnie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dobranych kartach, zawsze możesz dobrać kolejną. Losowanie tarota jest bezpłatne.. Nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, a wynik będzie można zobaczyć bezpośrednio.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko