Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023tarota

Jaka jest twoja karta tarota na ten dzień?

Isabelle Fortes

Bachus / Miłość

Twoje życie miłosne, relacje z dziećmi i działalność artystyczna są zabarwione ludzkim ciepłem i współudziałem i prowadzą Cię do solidnych i owocnych projektów. Twój partner, dzieci, otoczenie emocjonalne rozumieją Cię, bronią Cię, wspierają i pomagają Ci. Twoje sprawy miłosne i relacje z dziećmi są stabilne, chronione i pełne wielkich oczekiwań. Okazujesz swoją miłość tym, którzy są Ci drodzy, co sprawia, że wchodzisz w pozytywny krąg wzmacniania swoich przyjemności. Wszystko, co wiąże się z małżeństwem, nowym dzieckiem, stabilizacją Twoich przyjemności, przynosi szczęście i możliwości w kierunku większej stabilności i trwałości w Twoich różnych podejściach. Wielka miłość, wzajemna pomoc, nowe wspólne projekty są na porządku dziennym, a sukces jest konkluzją tego wspaniałego Arcanum. Harmonia i bezpieczeństwo w życiu codziennym oraz okoliczności zewnętrzne ułatwiają Ci osiągnięcie tego celu - to przesłanie, które przynosi ta tarcza. Przeżywasz konstruktywny i satysfakcjonujący okres w swoim życiu miłosnym, a spotkania i początek wspólnego życia są prawdopodobne.

Bachus / Pieniądze

Twoje życie finansowe przechodzi okres słonecznych przemian, a szczęście towarzyszy Ci w zabezpieczeniu majątku i ustabilizowaniu zysków materialnych. Natrafisz na wielu ludzi i możliwości powiększenia swojego majątku, pod warunkiem, że będziesz podążał zgodną i legalną drogą, na której marginalność nie jest możliwa. Ta tarcza sugeruje harmonię, prawość i bezpieczeństwo, ale wymaga też wysokich standardów moralnych. Wpływ tej niezwykle pozytywnej tarczy sprzyja uczciwym związkom biznesowym, dobrym początkom działalności gospodarczej, uzasadnionym awansom. Nie jesteś już ofiarą, podejmujesz własne działania, aby podążać we właściwym kierunku. Jesteś chroniony w swoich inicjatywach, a sukces jest pewny dla wszystkich Twoich ambicji. Bliźnięta mogą również działać na Twoje aktywa emocjonalne, zapewniając Ci stabilny, trwały i uprzywilejowany związek z Twoim partnerem. Chroni Cię przed błędami, manipulacją i kłamstwami, pod warunkiem, że sam pozostaniesz całkowicie lojalny. Z całym przekonaniem możesz więc teraz pracować nad swoim dobrobytem finansowym i uczuciowym, po prostu śledząc wydarzenia, których znaczenie i stawkę łatwo pojmujesz, inteligentnie wykorzystując każdą pojawiającą się okazję.

Bachus / Życie towarzyskie

Wszystkie uzgodnienia są na miejscu, abyś mógł zrealizować swoje projekty. Obiektywizm, doświadczenie i mądrość pomogą Ci usunąć przeszkody i rozwiązać wszelkie problemy, które stoją na drodze do sprawnego funkcjonowania Twojej firmy. Możesz liczyć na przyjaciół, którzy udzielą Ci dobrych rad. W Twojej rodzinie panuje ciepła atmosfera. To samo dotyczy Twoich przyjaciół, którzy okażą Ci swoje wsparcie i sympatię. Twoje relacje towarzyskie i przyjaźnie przyniosą Ci wiele satysfakcji i pozwolą z większą łatwością realizować Twoje wyzwania. Dzięki wsparciu swoich opiekunów doświadczysz pozytywnych zmian i nowej stabilizacji. Klimat sprzyja wszystkim tym, którzy chcą zacząć od nowa. Nie zabraknie motywacji i dążenia do realizacji celów. W planach są wspólne projekty, a ich realizacja jest uwieńczona sukcesem. Poszerzasz krąg swoich znajomych i podejmujesz konkretne projekty, które ułatwiają życie. Harmonia i bezpieczeństwo rozjaśniają Twoje codzienne życie, a dobre okazje pojawią się we wszystkim, co jest bliskie światu pisma, mediów i edukacji.

Bachus / Praca

Twoja sytuacja społeczna i zawodowa oferuje Ci świetlistą przemianę. Stabilizuje się ona gładko, w bardzo uspokajającej atmosferze. Podwyżka, awans lub znalezienie nowej pracy - to prawdopodobne efekty tej korzystnej Bliźniąt. Osiągasz kamień milowy, pniesz się po szczeblach kariery, Twoje życie zawodowe zmierza ku stabilnej i satysfakcjonującej sytuacji. Jest to doskonały czas, aby docenić swoje talenty, upomnieć się o to, co Ci się należy i pomyśleć konkretnie o swoich celach. Jeśli tylko Twoje pragnienia są realistyczne, a działania trafne, szczęście będzie towarzyszyć Twoim inicjatywom. Przekonasz się, że Twoi przełożeni są uważni i życzliwi, a awans jest zasłużony. Sukces odniosą tylko uczciwe i szczere podejścia, nie ma tu miejsca na oszustwa, kłamstwa czy manipulacje. Dlatego właśnie na podstawie Twojej prawości Twój status będzie się harmonijnie rozwijał. Wykorzystaj ten okres, kiedy lojalność się opłaca, a osoby odpowiedzialne są dobrze nastawione do Ciebie. Twój postęp zależy tylko od Ciebie, weź życie w swoje ręce i rozwijaj się.

Wybierz nową kartę

Oto inne aplikacje, które mogą Cię zainteresować

Lubisz karty tarota, szczęśliwe liczby lub biorytmy? Co powiesz na bezpłatne czytanie kart i odkrywanie ich znaczenia:

Nowy! Twoje karty tarota zostaną wylosowane bezpłatnie, aby dać ci prognozę dotyczącą twojego życia miłosnego, życia towarzyskiego, finansów i pracy. Więc dzisiaj, co to jest najprawdopodobniej: Cesarz, Sąd czy Księżyc? Narysuj jedną z 22 arkan, aby odkryć swoją kartę dnia i zrozumieć, jak ją interpretować w kontekście swojego życia osobistego. Dobre zbieranie!

Następnie, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o dobranych kartach, zawsze możesz dobrać kolejną. Losowanie tarota jest bezpłatne.. Nie ma nieprzyjemnych niespodzianek, a wynik będzie można zobaczyć bezpośrednio.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko