Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Żywioł Wody

  Opracowany przez Isabelle Fortes

Woda jest czwartym Żywiołem. Negatywna, kobieca, introwertyczna, reprezentuje znaki zodiaku : Raka, Skorpiona i Ryby.

Żywioł Wody

Woda dodaje do racjonalnego i logicznego żywiołu Powietrza świat zmysłów, emocji, wrażeń i instynktu. Chęć pomocy innym, wrażliwość, konformizm to jedne z głównych cech tego żywiołu. Woda jest sentymentalna, marzycielska, to często prawdziwa idealistka, która potrafi wysłuchać i zrozumieć każdą osobę wokół niej. Zaangażuje się emocjonalnie we wszystko, co dzieje się dookoła.

Żywioł Wody może mieć huśtawki nastrojów, bywa również nadwrażliwy. Potrzebuje wtedy trochę czasu w samotności, aby uchronić się przed surowością świata.

Miłość

Żywioł Wody jest uważnym partnerem, który wciąż zachwyca ukochaną osobę. Odnajduje się świetnie we wszystkim, co zmysłowe. Instynkt obdarza go wieloma emocjami i uczuciami w miłosnych podbojach, choć brakuje mu czasem wojowniczej passy. Bywa również zazdrosny i zaborczy, często ze względu na brak pewności siebie. Ten żywioł spełnia się w długotrwałych związkach, opartych na zaufaniu i pełnych romantycznych chwil – jak w bajkach...

Rak rządzony przez Księżyc

Pod wpływem Księżyca Rak staje się szalonym marzycielem, którego zmiany nastrojów są podporządkowane fazom Księżyca. Ten znak zodiaku jest pomysłowy i nadwrażliwy, przywiązany do przeszłości i swoich korzeni. To kochająca i opiekuńcza osoba, bywa jednak bardzo niespokojna. Na ogół posiada doskonałą pamięć i dobrze odnajduje się w świecie dzieciństwa. Często nadmiernie dramatyzuje pewne sytuacje.

Skorpion rządzony przez planetę Pluton

Osoba z tej planety jest zdeterminowana, odważna, czasem nawet agresywna. Połączenie energii fizycznej i intelektualnej prowadzi ją do bardzo silnych emocji. W życiu kieruje się intuicją i potrafi zaatakować przeciwnika z precyzją. Chętnie używa swoich uwodzicielskich umiejętności. Bywa dla siebie tak samo surowa, jak wobec innych.

Ryby rządzone przez planetę Neptun

Osoba z tej planety to marzyciel o wielkiej wyobraźni, kierujący się intuicją. Jest wrażliwy na otoczenie i podchodzi do innych z empatią. Pragnie uszczęśliwić wszystkich wokół i wyleczyć bolączki tego świata. Jest bardzo taktowny i wydaje się czasem bezradny w obliczu życiowego cierpienia. Ma trudności w określeniu swojej własnej osobowości, jest on jednak bardzo utalentowany !

iPhone / iPad Android