Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Skorpion: Horoskop dzienny dla ciebie

27
Poniedziałek Styczeń

Klimat astralny Skorpion

Dochodzisz do porozumienia z otaczającym Cię światem. Bycie serdecznym dla innych pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Uważaj na siebie, zanim zaczniesz jakieś fizyczne ćwiczenia, sprawdź wszystko kilkakrotnie, ostrożności nigdy nie za wiele.

Gwiazdy dnia Skorpion

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★★
★★★★★

Nastrój

Nie bierz żartów za bardzo do siebie. Twoje nastawienie jest dziś zbyt obronne,a to wpływa niekorzystnie na Twoje wnętrze.

★★★★★

Miłość

Otrzymasz odpowiedzi na fundamentalne pytania ; czas zacząć budować od nowa podstawy z Twoim partnerem lub rozważyć nowe możliwości z osobą, na której Ci zależy.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz musiał dostosować się do zmian. Twoje pomysły są ciekawe, mogą z łatwością dostosować się do Twoich planów.

★★★★★

Praca

Będziesz miał szansę na pokazanie swoich towarzyskich możliwości w pełnym świetle. Teraz jest czas, by polepszyć kontakty z innymi.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 05 stopnie, 42 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Księżyc będzie w harmonii z twoim temperamentem. Krytycy, dziennikarze i pisarze poczują się dziś zainspirowani. Ich słowa trafią we właściwą nutę, a ich źródła będą niepodważalne. Będzie to również doskonały dzień na stawianie żądań. 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Jeśli musisz iść na dietę lub walczyć z nałogiem, będzie to doskonały dzień na podjęcie tej decyzji, znając swoje mocne i słabe strony z jasnością ustalisz zdyscyplinowany, ale realistyczny plan działania. Umożliwi to pokonanie wyzwania, które sobie postawiłeś. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Choć raz, będziesz miał pewną przyjemność spędzać czas sam na sam ze swoimi refleksjami i wątpliwościami. Musisz mieć zajęte ręce i oczyścić głowę. Dzięki temu, że jedno prowadzi do drugiego, dojdziesz do wniosków pełnych zdrowego rozsądku, a Twoje projekty D.I.Y. odniosą sukces. 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko