Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 20 Luty 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Będziesz się czuł o wiele lepiej w towarzystwie innych, więc czas zadbać o kontakty ze znajomymi. Pomyśl jak nadrobić stracony czas i uporządkować stare sprawy. Zwróć uwagę na to, co jesz, by sobie nie zaszkodzić.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Twoja zdolność przystosowania się do zmian przyniesie Ci szczęście. Pozostań otwarty na różne wybory, które same Ci się przedstawiają.

Pieniądze

Teraz jest idealny czas, by naprawić błędy, które zostały popełnione dawno temu. Twoje życie dzięki temu stanie się o wiele łatwiejsze.

Praca

Nareszcie będziesz w stanie wyplątać się z bolesnego obowiązku. Zyskasz uznanie.

Miłość

Posiadasz potencjał do polepszenia znajomości, które przetrwają próbę czasu. Przyjacielska rada będzie dla Ciebie bardzo korzystna. Nie wahaj się zmienić taktyki w celu osiągnięcia swoich zamierzeń.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android