Dzisiaj, Środa 08 Kwiecień 2020


Skorpion: Horoskop dzienny dla ciebie

8
Środa Kwiecień

Klimat astralny Skorpion

Nie zaniedbuj swojej papierkowej pracy, a uda ci się uniknąć pewnych komplikacji. Stajesz się coraz bardziej roztargniony. Gwałtowny spadek energii będzie wynikiem Twojej bierności; zacznij uprawiać sport!
★★★★★

Nastrój

Stare spory rodzinne powrócą na pierwszy plan. Czas jasno określić swoje warunki.

★★★★★

Miłość

Mówisz dużo negatywnych rzeczy o Twoim partnerze, gdyż odmawiasz spojrzenia na siebie bardziej z bliska i przeanalizowania swojego własnego zachowania. Jeśli jednak się na tym skoncentrujesz, wpłynie to na Ciebie bardzo korzystnie.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz szczególnie wrażliwy na niesprawiedliwość. Bądź opanowany i stanowczy.

★★★★★

Praca

Pewna zapomniana znajomość wróci na pierwszy plan, przynosząc Ci wiele pomyślnych możliwości.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 23 stopnie, 29 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

To będzie dzień dla promotorów i hostess. Pomiędzy domowymi smakami, księżycową atmosferą zachęcającą do spędzania wolnego czasu i dzieleniem się dobrymi i pięknymi rzeczami, twoja zdolność do zabawiania gości wpadnie w aktywny rytm. Twoja intuicja pomoże ci w stworzeniu idealnego wieczoru, beztroskiego i błyszczącego w harmonijnej atmosferze.

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Księżyc zabarwi twoją niekiedy słabnącą pasję wyrafinowaniem, obiektywizmem i większą elastycznością w twoich relacjach. Nie próbuj się izolować. Będziesz w stanie mieć najbardziej użyteczne relacje z ludźmi, którzy w tej chwili będą bardzo otwarci. Pokaż trochę wrażliwości w swoich argumentach, ponieważ ludzie mogą być delikatni...

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Będziesz mógł dowiedzieć się wiele o ludzkiej naturze poprzez obserwowanie innych ludzi. Ci, którzy są szczególnie ekspresyjni, opowiedzą ci o swoich aspiracjach, gustach lub gniewie. To da ci kopalnię informacji, dzięki czemu będziesz mógł być bardziej sprytny w spieraniu się w różnych sprawach!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko