Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Skorpion: Horoskop dzienny dla ciebie, 28/10/2020

Isabelle Fortes | 28/10/2020

Klimat astralny Skorpion

Czujesz się gotów na zmiany, wyciągnij pewne wnioski oraz zacznij na nowo od solidnych podstaw. Twoje zdrowie ucierpi przez problemy nerkowe, powinieneś pić więcej płynów, aby wyeliminować toksyny.
★★★★

Nastrój

Twój zasób wiedzy będzie potężnym czynnikiem w osiągnięciu sukcesu. Zastanów się nad proponowanymi Ci ofertami.

★★★★

Miłość

Będziesz chciał urzeczywistnić pewne niecodzienne pomysły. Nie wahaj się, by zboczyć z drogi. Posiadasz wystarczająco energii w sobie, aby umocnić swój związek... lub zacząć nowy, który zbliży Cię do Twoich marzeń.

★★★★

Pieniądze

Będziesz musiał podjąć się pewnych zobowiązań, co w rezultacie przyniesie Ci finansową satysfakcję.

★★★★

Praca

Będziesz miał okazję na udowodnienie swojej towarzyskości. Czas, by dojść do porozumienia z innymi.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 01 stopień, 11 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Nie przejmuj prowadzenia, bo to ty zostaniesz ranny. Cofnij się o krok, a da ci to przewagę nad innymi, którzy będą zbyt impulsywni lub nie będą ostrożni. W ten sposób unikniesz problemów, do których będą zmierzać. Pozbądź się napięcia w swoim życiu miłosnym, a rezultat będzie o wiele bardziej satysfakcjonujący! 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Nie martw się, że ludzie coraz częściej stoją w miejscu. Bądź bardziej doświadczony, jak zawsze, ponieważ jesteś bardziej cierpliwy i strategiczny. Twoja natura często popycha cię do gwałtownej reakcji na prowokację, a w twoim wzburzonym stanie umysłu może to prowadzić do nieoczekiwanych efektów... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Poczujesz się swobodnie w rutynie, która pasuje do twoich aspiracji, ale nie poczujesz się w jedności z tymi problemami, które są wokół ciebie. W dzisiejszych czasach grozi ci ponure domaganie się swoich praw, osiągnięć, pewności lub przywilejów. Uważaj: reakcje innych będą na tym samym poziomie, co twoja agresja. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko