Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 10 Grudzień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Stąpasz dziś mocno po ziemi, dzięki czemu uda Ci się uniknąć popełnienia pewnego błędu, którego konsekwencje byłyby bardzo negatywne. Czujesz się leniwie, nie nadążasz za narzuconym tempem. Powinieneś znaleźć trochę czasu na przyjemności życia.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Powinieneś oderwać się od rutyny dnia codziennego, w przeciwnym razie pogłębisz swój zły nastrój.

Pieniądze

Będziesz czuł się zmotywowany na nowo, co umożliwi Ci kierowanie się we właściwym kierunku. Podążaj za swoimi zmysłami.

Praca

Dzisiaj będziesz opanowany i gotów do pracy. Ten odpoczynek będzie bardzo potrzebny, by wykonać większość rzeczy i odpocząć.

Miłość

Dzisiejszą uwagę poświęcisz paru przedsięwzięciom odnoszącym się do Twojego ogniska domowego. Czas przedyskutować szczegóły z partnerem. Przejdź od razu do rzeczy.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 27 stopnie, 02 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Nacisk zostanie położony na twoje relacje z innymi. Wykorzystaj to najlepiej, aby wszystko było jasne tymbardziej, że inni partnerzy są otwarci. Gdy problemy zostaną rozwiązane, poczynione zostaną niezaprzeczalne kompromisy i zastosowana zostanie dobra wola, nic nie będzie w stanie zniszczyć twoich sojuszy. 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Klimat będzie gotowy do prawdziwych i często zmysłowych, pogłębionych dyskusji. Wykorzystaj możliwości dialogu z bliskimi. Spowoduje to nawiązanie nowych, trwałych relacji z osobami wokół ciebie i będziesz w stanie uwolnić się od własnych obaw, o ile o nich porozmawiasz. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Twoja energia będzie bardzo śmiała, nie bój się uwierzyć we własne zdolności. Ten stan umysłu da ci uwodzicielski urok i całkowicie otworzy serce ukochanej osoby. W interesie tych, którzy są samotni, będzie otwartość, jeśli nie chcą pozostać sami. Miłość może być za rogiem! 

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android