Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 16 Czerwiec 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Wiesz, że idziesz we właściwym kierunku, nie bój się tego okazać, ale też nie działaj agresywnie. Jesteś w dobrej formie, Twoja wewnętrzna energia jest wyrównana. Wykorzystaj tę okazję, by ocenić swoje zdrowie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Możesz wiele zyskać, jeśli wsłuchasz się w swój wewnętrzny głos, który popycha Cię w kierunku doskonalenia zdolności słuchania innych.

Pieniądze

Sprawy finansowe będą w centrum Twojej uwagi, dzięki czemu zaczynasz więcej działać w tym kierunku. Potrzebujesz zrównoważonego podejścia.

Praca

Będziesz w stanie współpracować z kimś, kto wydawał Ci się bardzo różny od Ciebie, jest to jednak jedynie powierzchowne odczucie.

Miłość

Bliskie osoby są pod wrażeniem Twoich silnych przekonań, uważaj jednak, abyś nie stał się zbyt władczy! Wysłuchaj poglądów partnera, zacznij również więcej rozmawiać z innymi w każdej sytuacji.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android