Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Odkryj Horoskop na dzisiaj Skorpion

Isabelle Fortes

Klimat astralny Skorpion

Twój sposób mówienia sprawia, że inni wokół mają trudności do rozpoczęcia z Tobą rozmowy, wyrażaj się jasno i wyraźnie, a wszystko będzie dobrze. Masz wrażenie, ze to inni wpływają na Twoje zmęczenie, a tak naprawdę powinieneś obwiniać za to swoją impulsywność.Aspekt dnia
Ziemia Mars Jowisz 60°
Mars w Sekstyl do Jowisz

Your will grows, you take risks, and luck smiles on you.

Sekstyl, w szczegółach: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

Nastrój

★★★★

Nie masz już ochoty utrzymywać powierzchownych relacji – dzięki temu możesz spędzać więcej czasu w gronie tych, którzy są dla Ciebie ważni.

Dzisiaj: 1/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek

Miłość

★★★★★

Zbierają się czarne chmury nad Tobą ; czujesz, że brakuje jedności w Waszej relacji. Rozmowy mogą być napięte na początku, ale po pewnym czasie złagodnieją, jeśli zdecydujesz się na odstawienie swoich lęków na bok.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek

Pieniądze

★★★★★

Będziesz miał okazję do zademonstrowania swoich możliwości. Zyskasz uznanie u innych, zasłużyłeś na nie !

Dzisiaj: 3/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Sobota: 5/5 Sobota Niedziela: 5/5 Niedziela Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 4/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek

Praca

★★★★★

Zmierzysz się dziś z prawnymi ograniczeniami. Cokolwiek robisz - nie staraj się ich ominąć. Są inne sposoby na załatwienie spraw.

Dzisiaj: 2/5 Dzisiaj Jutro: 3/5 Jutro Sobota: 4/5 Sobota Niedziela: 4/5 Niedziela Poniedziałek: 3/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 5/5 Środa Czwartek: 5/5 Czwartek

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Lew , w pozycji 27 stopnie, 56 minuty: Wrażliwość na pozory, spektakularne reakcje. Atmosfera hojności, umiejętności organizacyjne.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Pojawią się nowe i motywujące cele… O co więcej można prosić? O pewną elastyczność w dzieleniu się nimi? O trochę niefrasobliwości, aby było to bardziej przyjemne lub więcej pasji, aby było bardziej intensywne? To będzie twój czas, aby zdecydować, co unosi twoją łódź! 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Dziś znajdziesz najlepsze szanse na postęp w kierunku bardziej motywującego i dochodowego życia zawodowego, z elastycznością, dyplomacją i uznaniem talentów innych osób. Wystarczy, że uda ci się poczynić kilka ustępstw i nieco uspokoić sprawy. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Atmosfera będzie raczej wrażliwa, ale nie daj się złapać w niezdrową grę. Upadek może mocno zranić ciebie lub bliskich. W rzeczywistości zrobisz wszystko z całych swoich sił, a to może doprowadzić cię do jeszcze bardziej zdecydowanej determinacji. Walki o władzę i potężny wpływ będą na porządku dziennym. 

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko