Dzisiaj, Poniedziałek 18 Styczeń 2021
Horoskop

Skorpion: Horoskop dzienny dla ciebie, 18/01/2021

Isabelle Fortes | 18/01/2021

Klimat astralny Skorpion

Dzięki przechodzeniu od razu do sedna sprawy, zauważysz pewne nietypowe, jednak pozytywne możliwości. Ma to jednak swoje negatywne strony – będziesz uparty i bezkompromisowy wobec innych. Powinieneś odnaleźć złoty środek między pracą a odpoczynkiem oraz przemyśleniami i spokojem umysłu.
★★★★

Nastrój

Jesteś pełen entuzjazmu, co będzie miało korzystne skutki w relacjach z innymi. Taka postawa jest dla Ciebie naprawdę korzystna.

★★★★

Miłość

Korzystna atmosfera pomoże Ci przeżyć najlepszy czas z osobą, którą kochasz. Czas pokazać jak najlepszą swoją stronę. Nowe możliwości stają przed Tobą otworem. Nawiążesz ciekawe znajomości.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz zmuszony do przejrzenia pewnych pomysłów, które są właściwe ; przyznaj w końcu, że miałes wobec nich rację.

★★★★

Praca

Błyskawicznie zadasz sobie niezbędne pytania. Rozejrzyj się za dobrym wsparciem, ale również trzymaj się swoich zasad.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 02 stopnie, 01 minuta: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Nie przejmuj prowadzenia, bo to ty zostaniesz ranny. Cofnij się o krok, a da ci to przewagę nad innymi, którzy będą zbyt impulsywni lub nie będą ostrożni. W ten sposób unikniesz problemów, do których będą zmierzać. Pozbądź się napięcia w swoim życiu miłosnym, a rezultat będzie o wiele bardziej satysfakcjonujący! 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Nie martw się, że ludzie coraz częściej stoją w miejscu. Bądź bardziej doświadczony, jak zawsze, ponieważ jesteś bardziej cierpliwy i strategiczny. Twoja natura często popycha cię do gwałtownej reakcji na prowokację, a w twoim wzburzonym stanie umysłu może to prowadzić do nieoczekiwanych efektów... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Poczujesz się swobodnie w rutynie, która pasuje do twoich aspiracji, ale nie poczujesz się w jedności z tymi problemami, które są wokół ciebie. W dzisiejszych czasach grozi ci ponure domaganie się swoich praw, osiągnięć, pewności lub przywilejów. Uważaj: reakcje innych będą na tym samym poziomie, co twoja agresja. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko