Dzisiaj, Poniedziałek 01 Czerwiec 2020
Horoskop

Skorpion: Horoskop dzienny dla ciebie, 01/06/2020

Isabelle Fortes | 01/06/2020

Klimat astralny Skorpion

Pewne Twoje reakcje pozwolą Ci na odkrycie czegoś nowego o sobie. Mimo wrażenia zmęczenia, jesteś dziś w dobrej formie. Trochę sportu dodatkowo nie zaszkodzi.
★★★★★

Nastrój

Jesteś skłonny do pełnej krytyki, tyle że powinieneś użyć jej w stosunku do siebie, a nie do innych.

★★★★★

Miłość

Dojdzie między Tobą a Twoim partnerem do ostrej wymiany zdań... Uważaj na to, co mówisz! Z trudnością przyjdzie Ci otworzyć się emocjonalnie, jednak nie chowaj się bez potrzeby.

★★★★

Pieniądze

Twój duch współzawodnictwa pozostawi Cię całkowicie chłodnym. Twój spokój zaskakuje innych.

★★★★★

Praca

Poznanie pewnych współpracowników pomoże Ci nauczyć się pewnych pożytecznych nowinek zawodowych. Upewnij się, że jesteś osiągalny.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Waga, w pozycji 11 stopnie, 44 minuty: Łatwa komunikacja z innymi. Wrażliwość na estetyczny wygląd, dążenie do harmonii. Takt i dyplomacja, ale na luzie.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Niekoniecznie będziesz dziś panował nad pewnymi sprawami, ponieważ bardziej pierwotne i agresywne pragnienia nadadzą ton. Nadal będziesz mieć swoją intuicję i być może swoją zdolność do manipulowania, dzięki czemu możesz zmienić wszystko na swoją korzyść. 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Twoje osobiste relacje będą zabarwione pasją, która bardzo cię ucieszy. Relacje z innymi będą żywe, uczucia spontanicznie wyrażone, a otwartość zapanuje w sercach ludzi. Świetne pole dla polowania dla drapieżnika, którym czasami jesteś. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Twoje relacje z innymi będą szybkie, a ludzie zareagują i będą szczerzy, ale będą też zdeterminowani i uparci. Bądź mądry i dopracuj swoje strategie, abyś był tym, który bierze więźniów. Twoje świadome podejście i umiejętność stania z tyłu sprawią, że unikniesz poważnych błędów. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko