Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 15 Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Niesamowicie ważne dzisiaj będą pytania na temat ogniska domowego bądź miejsca zamieszkania. Uważaj na zdrowie, abyś się nie przeforsował. Musisz się zrelaksować i ponownie skupić na podstawowych celach.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Zasięgnij prawnej porady, zanim zaczniesz dzisiaj działać w pewnej kwestii. Nie podejmuj żadnego ryzyka.

Pieniądze

Świadomość siły Twoich umiejętności doprowadzi Cię do uporządkowania na nowo planów na przyszłość.

Praca

Nie zniechęcaj się silną osobowością pewnych osób. Ty również posiadasz mocne strony.

Miłość

Poglądy pewnej osoby stają się, w Twoich oczach, bardzo ważne. Pamiętaj jednak, żebyś nie przechodził ze skrajności w skrajność. Pojednanie wcale nie oznacza podporządkowania się komuś. Działaj rozsądnie oraz patrz na świat bardziej realistycznie, jeśli chcesz składać jakiekolwiek obietnice.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 09 stopnie, 07 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Będzie to potężny księżyc, który wzbudzi wszelkiego rodzaju emocje. Intensywny klimat będzie ci odpowiadał. Atrakcje będą ciekawe, a twój lśniący wygląd może zarówno zasłużyć na szacunek, jak i zapewnić satysfakcję w pracy, domu i życiu miłosnym...

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Będziesz w dobrej formie i w dobrym miejscu. Będzie to dobry dzień na opiekę nad sobą, cieszenie się życiem, a zwłaszcza na zdobywanie tego, kogo chcesz, czy to na uzyskanie przychylności, czy nawiązanie głębokiej i namiętnej znajomości. Będzie to wspaniały dzień na rozwijanie wszystkich aspiracji.

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Twoje plany zostaną docenione, twoja intuicja będzie szczególnie silna i zrobisz, co chcesz, zmierzysz się z niejedną osobą. Z twoimi atutami i elokwencją będziesz błyszczeć i będziesz zdeterminowany, co może otworzyć drzwi, w których bije serce i jest poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android