Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Codzienny horoskop dla znaku Baran Codzienny horoskop dla znaku Byk Codzienny horoskop dla znaku Bliźnięta Codzienny horoskop dla znaku Rak Codzienny horoskop dla znaku Lew Codzienny horoskop dla znaku Panna Codzienny horoskop dla znaku Waga Codzienny horoskop dla znaku Skorpion Codzienny horoskop dla znaku Strzelec Codzienny horoskop dla znaku Koziorożec Codzienny horoskop dla znaku Wodnik Codzienny horoskop dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 21 Sierpień 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Z łatwością rozwiążesz pewne codzienne problemy, co sprawi, że życie stanie się o wiele prostsze. Powinieneś wykorzystać chwilę na ćwiczenia poprawiające kondycję, które pomogą Ci w lepszym zarządzaniu Twoich sił witalnych. Wykonaj wszystko po kolei.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Będziesz czuł się mniej wrażliwy niż zwykle. To pozostawi Ci wolną rękę do jasnej oceny sytuacji.

Pieniądze

W relacjach osobistych znajdziesz wiele pomysłów dla Twojej sfery finansowej. Zanotuj wszystko to, co może być pożyteczne w przyszłości !

Praca

Wykaż się dyspozycyjnością i jakością, aby wyciągnąć jak najwięcej z okazji, które są Tobie przedstawione.

Miłość

Twój partner staje się bardziej wymagający i zaczynasz bardziej odczuwać jego oczekiwania. Bądź otwarty na nowe doznania, nie denerwuj się i nie upieraj się tylko przy swoich opiniach. Dzięki nowym doświadczeniom możesz łatwiej zaplanować przyszłość.

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android