Odkryj Horoskop na dzisiaj Skorpion
Idź do

  Nawiążesz inspirujące kontakty, które otworzą przed Tobą wiele nowych możliwości. Nowe przyjaźnie są na wyciągnięcie ręki. Dużo pracujesz ostatnimi czasy, Twój umysł domaga się odpoczynku. Poświęć na to trochę czasu, a wszystko się ułoży!

  Mars w Sekstyl do Neptun

  The skills of each person can be evaluated in order to divide the tasks.

  Nastrój
  ★★★★★
  Miłość
  ★★★★
  Pieniądze
  ★★★★★
  Praca
  ★★★★★
  Skorpion / Nastrój

  Nastrój

  ★★★★★

  Otrzymasz dobre wieści, które staną się oficjalne. Całe szczęście, że byłeś cierpliwy i spokojny.

  Skorpion / Miłość

  Miłość

  ★★★★

  Dzięki byciu opanowanym zyskasz szacunek w oczach partnera, a to zwiększy Twój urok osobisty i pewność siebie. Bycie spokojnym przyniesie Ci sukces.

  Skorpion / Pieniądze

  Pieniądze

  ★★★★★

  Łatwiej przyjdzie Ci dziś skoncentrowanie swojej uwagi na swoim budżecie niż na innych priorytetach.

  Skorpion / Praca

  Praca

  ★★★★★

  Czeka na Ciebie okazja do udoskonalenia swoich umiejętności. Nie pozwól, aby ta szansa przeszła Ci koło nosa.

  A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

  Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 14 stopnie, 53 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

  Skorpion / Pierwszy dekanat

  Pierwszy dekanat

  Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

  Twoje magnetyczne dzialanie jest prawdziwym hitem i posiadasz znaczace atuty, które przyciagaja uwage tych, którzy chcieliby Cie uwiesc. Skorzystaj z tego pieknego dnia, aby zawrzec pokój ze soba i dac sobie zasluzony odpoczynek.

  Skorpion / Drugi dekanat

  Drugi dekanat

  Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

  Bedziesz musial wybrac, czy wycofac sie, czy tez poszukac wiecej duchowych zasobów. Czy czujesz, ze twoje istnienie wykracza daleko poza potrzeby twojego ego? Skorzystaj z tej refleksyjnej pauzy, aby wysluchac innych glosów i powrócic madrzej.

  Skorpion / Trzeci dekanat

  Trzeci dekanat

  Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

  Jestes w koncu sam. Czas uruchomic swoje projekty po swojemu... I postawic swoje pieniadze tam, gdzie jest twoje miejsce, bez zbednych pytan. To wspanialy dzien, aby szperac w nieruchomosciach i spotkac sie z architektem, bankierem lub wykonawca.

  Szczegóły tego tranzytu astrologicznego Sekstyl: Sekstyl występuje, gdy dwie planety znajdują się w odległości 60° od siebie. Jest czynnikiem harmonii, jej skutki są bardziej konkretne niż trygonu, objawiają się poprzez szanse, szczęśliwe zbiegi okoliczności, zewnętrzne przypadki.

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.