Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Skorpion: Horoskop dzienny dla ciebie, 09/08/2020

Isabelle Fortes | 09/08/2020

Klimat astralny Skorpion

Czasami warto wycofać się ze złożonych obietnic i zachować odpowiedni dystans. Twoje obecne wątpliwości są uzasadnione. By poprawić sobie nastrój, poświęć trochę czasu na zainteresowania. Dzięki temu oderwiesz się od problemów, co pozwoli Ci całkowicie zregenerować siły.
★★★★★

Nastrój

Potajemnie odgryWasz rolę sędziego. Uważaj, aby nie zostało źle zinterpretowane, bądź ostrożny.

★★★★★

Miłość

Trudno Ci będzie zaakceptować pewną sprawę, jednak będziesz musiał pójść na pewne ustępstwa. Potrzebujesz czasu na zrozumienie tego, co tak naprawdę Cię gnębi. Dobrze wszystko przeanalizuj, zanim porozmawiasz o tym z partnerem.

★★★★★

Pieniądze

Nie zamartwiaj się żądaniami innych; postaraj się skupić swoją uwagę na swoich celach.

★★★★★

Praca

Zapomniana sprawa przypomni o sobie ze zdwojoną siłą. Sprawdź dokumenty przed ich zakończeniem.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 22 stopnie, 25 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

To będzie dzień dla promotorów i hostess. Pomiędzy domowymi smakami, księżycową atmosferą zachęcającą do spędzania wolnego czasu i dzieleniem się dobrymi i pięknymi rzeczami, twoja zdolność do zabawiania gości wpadnie w aktywny rytm. Twoja intuicja pomoże ci w stworzeniu idealnego wieczoru, beztroskiego i błyszczącego w harmonijnej atmosferze.

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Księżyc zabarwi twoją niekiedy słabnącą pasję wyrafinowaniem, obiektywizmem i większą elastycznością w twoich relacjach. Nie próbuj się izolować. Będziesz w stanie mieć najbardziej użyteczne relacje z ludźmi, którzy w tej chwili będą bardzo otwarci. Pokaż trochę wrażliwości w swoich argumentach, ponieważ ludzie mogą być delikatni...

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Będziesz mógł dowiedzieć się wiele o ludzkiej naturze poprzez obserwowanie innych ludzi. Ci, którzy są szczególnie ekspresyjni, opowiedzą ci o swoich aspiracjach, gustach lub gniewie. To da ci kopalnię informacji, dzięki czemu będziesz mógł być bardziej sprytny w spieraniu się w różnych sprawach!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko