Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na pojutrze dla znaku Baran Horoskop na pojutrze dla znaku Byk Horoskop na pojutrze dla znaku Bliźnięta Horoskop na pojutrze dla znaku Rak Horoskop na pojutrze dla znaku Lew Horoskop na pojutrze dla znaku Panna Horoskop na pojutrze dla znaku Waga Horoskop na pojutrze dla znaku Skorpion Horoskop na pojutrze dla znaku Strzelec Horoskop na pojutrze dla znaku Koziorożec Horoskop na pojutrze dla znaku Wodnik Horoskop na pojutrze dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »

Skorpion Skorpion: Horoskop na dzień 16 Listopad 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Przepowiednie astralne

Poczujesz potrzebę odnalezienia równowagi w Twoim życiu. Patrzysz na pewne sprawy bardziej obiektywnie. Nieoczekiwany przypływ zmęczenia pomoże Ci uświadomić sobie, że potrzebujesz spokojnej nocy w domowym zaciszu. Zrelaksuj się i ciesz się wolnym czasem tylko dla siebie.

Twoja codzienna gwiazda
Nastrój
Pieniądze
Miłość
Praca
Nastrój

Znajdziesz się w całkowitej harmonii z osobami z Twojego otoczenia. Otrzymasz dobre wieści związane z rodziną.

Pieniądze

Dzisiejszy dzień sprzyja rozpoczęciu nowych przedsięwzięć bądź kontynuowaniu obecnych, wymagających zakończenia.

Praca

Nie masz ochoty na myślenie o pracy i o jej postępie. Zachowaj dystans do spraw.

Miłość

Twoja kreatywna strona jest na najwyższym poziomie, jednak napotkasz kilka przeszkód w pełnym wyrażaniu siebie. W rezultacie osiągniesz emocjonalny zapał do działania. Czas wyrazić swoje uczucia i przejąć inicjatywę!

W astrologii można rozróżnić 12 znaków zodiaku, do których przypisany jest 1 z 4 Żywiołów (Ziemia, Ogień, Powietrze lub Woda) i biegunowość.
Zrozumieć swój znak zodiaku to również zrozumieć swój Żywioł : Ziemię, Powietrze, Wodę lub Ogień.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Rak, w pozycji 10 stopnie, 26 minuty: Potężne, zmieniające się i niepokojące nastroje, wyobraźnia i delikatność, wspomnienia, wrażliwość.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Pozwól, aby twoja wrodzona łagodność przemówiła sama za siebie, ponieważ po prostu zwiększy to twój urok. Różni partnerzy w twoim życiu (miłosnym, rodzinnym, towarzyskim), młodzi i starzy będą mogli docenić twoje uwagi. To prawda, że starasz się pomagać ludziom tak, żeby nie cierpieli... 

Drugi dekanat

Urodzony między 4 Listopad a 13 Listopad

Księżyc uczyni cię sentymentalnym, napełniając cię czułością, obietnicami i poczuciem przywiązania. To po prostu zwiększy twoją atrakcyjność, a twoje relacje będą pełne prawdziwej delikatności i wspaniałej bliskości opartej na uczuciach... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 14 Listopad a 22 Listopad

Twoje aspiracje zostaną podkreślone. Poprowadzi cię instynkt i odkryjesz nowe sposoby działania lub wyrażania emocji, co zwiększy szansę na realizację każdego z twoich planów. Będziesz na topie i będziesz gotowy śmiało kierować się na sam szczyt! 

Udostępnij na Facebook
SkorpioniPhone / iPad Android