Dzisiaj, Poniedziałek 18 Styczeń 2021
Horoskop

Skorpion: horoskop dla ciebie na pojutrze, 20/01/2021

Isabelle Fortes | 20/01/2021

Klimat astralny Skorpion

Odnajdziesz równowagę i harmonię ze swoim wewnętrznym « ja ». Pewne dyskusje zostaną przeprowadzone od punktu, w którym je zostawiłeś. Uważaj na nadużycia, szczególnie w sferze żywieniowej i seksualnej. Twoje zasoby sił witalnych wzrastają korzystnie, zachowaj je, gdyż będą Ci później potrzebne.
★★★★★

Nastrój

Za dużo dzieje się wokół Ciebie. Bądź ostrożny, nie bierz na siebie zbyt wielu obowiązków. Musisz bardziej się skoncentrować,by zacząć działać.

★★★★★

Miłość

Twoje sprzeczne pragnienia wzrastają w Tobie, jednak nie martw się nadmiernie na zapas. Z czasem uda Ci się je pogodzić, bądź cierpliwy. Przedyskutuj je w sposób dyplomatyczny.

★★★★

Pieniądze

Czas na odświeżenie Twoich kontaktów lub na rozwinięcie działań. Poznaj nowych ludzi !

★★★★★

Praca

Będziesz musiał dołożyć określonych starań, aby zachować potrzebne opanowanie do opracowania swoich planów działania.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Baran, w pozycji 26 stopnie, 08 minuty: Nagła fantazja, napady impulsu, napady mroku, wszystko jest spontaniczne i nie ma półśrodków.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Pragnienia, reakcje i inicjatywy, wszystko będzie miało znaczenie. Nie daj się złapać w pułapkę! Ogólnie rzecz biorąc, pozostaniesz niewzruszony pośród burzy, umiejętnie wykorzystując niesamowitą energię innych do własnych celów i będziesz miał rację czyniąc to. 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Twoja rutyna zostanie ożywiona pozytywną energią. Podejmiesz dobre decyzje i odważne inicjatywy, bez trudu włączając dobrą wolę w różne codzienne czynności. Będzie to bardzo motywująca i konstruktywna atmosfera. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Wykorzystaj swoją cudowną intuicję, aby wyjść bez szwanku z dość długo organizowanych działań. W rzeczywistości klimat będzie bardziej niż dynamiczny. Wszyscy będą się spieszyć, w szczególności wszyscy będą myśleć o sobie. Bądź ostrożny i skupiony, aby doprowadzić sprawy do końca zgodnie z własnymi życzeniami. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko