Dzisiaj, Niedziela 23 Luty 2020


Skorpion: horoskop dla ciebie na pojutrze

25
Wtorek Luty

Klimat astralny Skorpion

Z łatwością przyjdzie Ci nawiązanie znajomości z bardzo interesującymi ludźmi. Poczujesz powiew nowości. Jesteś kłębkiem nerwów, potrzebujesz ruchu, tylko to umożliwi Ci pozbycie się stresu. Napięcie oraz zmęczenie dopadają Cię. Zwolnij więc tempo życia i odpocznij.
★★★★★

Nastrój

Czas, byś wreszcie skupił się na swoim szczęściu i odrzucił propozycje innych, które są trudne do zniesienia.

★★★★★

Miłość

Twoje opanowane podejście oraz wewnętrzna pewność podkreślają Twój urok. Siła opanowania przyniesie Ci ogromne powodzenie.

★★★★★

Pieniądze

Twój doskonały nastrój będzie dzisiaj wpływać pozytywnie na innych. Będziesz wspierany przez bliskie Ci osoby, jak również nawiążesz dobre kontakty zawodowe.

★★★★★

Praca

Otrzymasz potwierdzenie o rezygnacji bądź o tym, że będzie to długo trwało.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 26 stopnie, 11 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Jeśli chodzi o poziom sprawności fizycznej, nie przejmuj się. Jeśli chodzi o twoje emocje, zwierz się najlepszym przyjaciołom. W pracy badaj najmniejsze szczegóły. Na froncie rodzinnym uporządkuj sytuację i zapanuj nad finansami. Intuicja i jasność będą twoimi najlepszymi atutami. 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Dni przeminą spokojnie między przyjemnymi, przyjaznymi relacjami, produktywną pracą i spokojnym życiem rodzinnym. Będziesz czerpał przyjemność z uporządkowania swoich spraw, bez obawy, że będziesz spędzać dużo czasu na rozmyślaniu nad wspomnieniami lub myśleniu o swoich planach. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

To będzie dobry dzień na przygotowanie się na przyszłość, nie zapominając o żadnych szczegółach. Twój krąg przyjaciół pokaże ci swoją solidarność, będzie uważny, oddany i udzieli dobrych rad. Poczucie przynależności lub bycie pewnym siebie jest jedną z najlepszych rzeczy w przyjaźni. Powinieneś o tym pamiętać, jeśli masz obawy lub spotkasz kogoś z problemami... 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko