Dzisiaj, Poniedziałek 27 Styczeń 2020


Skorpion: horoskop dla ciebie na pojutrze

29
Środa Styczeń

Klimat astralny Skorpion

Mógłbyś rozerwać się z przyjaciółmi. Odłóż poważne rozmowy na inny dzień. Zaczerpnij świeżego powietrza i trzymaj się ustalonych ćwiczeń.

Gwiazdy dnia Skorpion

Nastrój :
★★★★★
Miłość :
★★★★
Pieniądze :
★★★★★
Praca :
★★★★
★★★★★

Nastrój

Będziesz bardziej uwodzicielski, jak nigdy dotąd...Uważaj, abyś nie pozostawił wianuszka złamanych serc.

★★★★

Miłość

Odnajdziesz to, co tak naprawdę napędza Twoją ambicję do osiągnięcia całkowitej intymności. Inni zadbają o Ciebie. Jeśli jesteś singlem, rozejrzyj się dokładnie wokół Ciebie.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz zmuszony do pracy grupowej. Wyeliminuj napięcia i stres, zanim obniżą Twoją wydajność.

★★★★

Praca

Cisza i odosobnienie będą dla Ciebie jedynym rozwiązaniem, abyś mógł pozostać dzisiaj w jak najlepszej formie psychicznej oraz fizycznej.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Ryby, w pozycji 29 stopnie, 37 minuty: Skomplikowana atmosfera, dezorganizacja, bardzo emocjonalne reakcje, wrażliwość, mało rozsądnego podejścia.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Jeśli chodzi o poziom sprawności fizycznej, nie przejmuj się. Jeśli chodzi o twoje emocje, zwierz się najlepszym przyjaciołom. W pracy badaj najmniejsze szczegóły. Na froncie rodzinnym uporządkuj sytuację i zapanuj nad finansami. Intuicja i jasność będą twoimi najlepszymi atutami. 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Dni przeminą spokojnie między przyjemnymi, przyjaznymi relacjami, produktywną pracą i spokojnym życiem rodzinnym. Będziesz czerpał przyjemność z uporządkowania swoich spraw, bez obawy, że będziesz spędzać dużo czasu na rozmyślaniu nad wspomnieniami lub myśleniu o swoich planach. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

To będzie dobry dzień na przygotowanie się na przyszłość, nie zapominając o żadnych szczegółach. Twój krąg przyjaciół pokaże ci swoją solidarność, będzie uważny, oddany i udzieli dobrych rad. Poczucie przynależności lub bycie pewnym siebie jest jedną z najlepszych rzeczy w przyjaźni. Powinieneś o tym pamiętać, jeśli masz obawy lub spotkasz kogoś z problemami... 

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko