Dzisiaj, Środa 21 Październik 2020
Horoskop

Skorpion: horoskop na jutrzejszy dzień, 22/10/2020

Isabelle Fortes | 22/10/2020

Klimat astralny Skorpion

Nawiążesz niebawem nowe, interesujące znajomości. Czeka Cię wiele niespodzianek. Skoncentrujesz się przede wszystkim na pracach dotyczących ogniska domowego... Będziesz również w dość dobrej formie fizycznej.
★★★★

Nastrój

Dzisiejszy dzień zdecydowanie sprzyja pracy biurowej - nie zmarnuj tej szansy!

★★★★

Miłość

Problemy w Twoim związku zostają opanowane. Wenus przynosi Ci stabilizację oraz umożliwi Ci na jasną analizę sytuacji z Twojej perspektywy. Upewnij się, że umiesz rozróżnić marzenia i rzeczywistość.

★★★★

Pieniądze

Masz bardzo dużo pracy, jednak dzięki swojej motywacji pomyślne zakończysz najważniejsze sprawy.

★★★★

Praca

Posiadasz kreatywność i inspirację do odnalezienia dróg, które sprawią, że Twoje życie stanie się znacznie prostsze. Postaraj się zamienić słowa w czyn.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Koziorożec, w pozycji 15 stopnie, 34 minuty: Emocje i reakcje są powiązane i pod kontrolą, zdrowy rozsądek, emocjonalna frustracja, poczucie ambicji.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Panujący klimat nauki będzie ci bardzo odpowiadał. Twoje instynkty i zdolność rozumowania będą świetną kombinacją prowadzącą do inteligentnych wniosków, solidnych planów i realistycznych aspiracji. Będzie to bardzo dobra baza na przyszłość. 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Twoje dziedzictwo emocjonalne i duchowe będą chronione przez realistyczny, a nawet materialistyczny księżyc. Dzisiaj będziesz mógł mądrze zainwestować swoje pieniądze, uzyskać kredyt hipoteczny lub założyć firmę. W podobnym duchu możesz zerwać z ukochaną osobą... 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Będziesz płynął w przyjemnej kombinacji okoliczności, które będą służyć twoim interesom. Pojawią się szanse i będziesz na przedzie kolejki, aby wykorzystać swoją charakterystyczną szybkość działania. Będzie to dzień, w którym szczęście będzie za rogiem, a nie na końcu świata. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko