Dzisiaj, Niedziela 09 Sierpień 2020
Horoskop

Skorpion: horoskop na jutrzejszy dzień, 10/08/2020

Isabelle Fortes | 10/08/2020

Klimat astralny Skorpion

Wewnętrzna potrzeba działania popycha Cię w stronę pochopnych decyzji, więc bądź bezstronny w wyborach, które dokonujesz. Twoje niefrasobliwe usposobienie i dobre samopoczucie dodają Ci pozytywnej energii. Zacznij więcej ćwiczyć, dzięki temu Twoje ciało i umysł będą w świetnej formie.
★★★★★

Nastrój

Wahasz się między pracą a pragnieniem życia. Popatrz w przyszłość.

★★★★

Miłość

Stajesz się bardziej zaborczy, uważaj na konsekwencje. Jesteś po prostu nadwrażliwy. Pomyśl realistycznie i sprowadź sprawy do odpowiedniego poziomu.

★★★★★

Pieniądze

Będziesz miał dzisiaj trudności w skoncentrowaniu się na pracy. Skup się przede wszystkim na praktycznych szczegółach.

★★★★★

Praca

Być może zdasz sobie sprawę z pewnych przeoczonych szczegółów w Twojej pracy... Nie czuj się na straconej pozycji, musisz po prostu zacząć szybko działać.

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Byk, w pozycji 04 stopnie, 15 minuty: Bardziej stabilne życie emocjonalne i materialne, lenistwo, pamiętliwość i uraza.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Klimat zapowiada dobre spotkania, relacje z innymi, a w niektórych przypadkach zawarcie umowy. Równie mile widziane są wycieczki. To będzie dobry czas, aby odwiedzić galerię sztuki, muzeum lub spędzić czas we wspaniałych ogrodach. We wszystkich tych miejscach będziesz miał szansę na ciekawe spotkania. 

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Twój temperament będzie dzisiaj dawał o sobie znać. Pomiędzy relaksującą sjestą, wieczorem spdzonym z ukochaną osobą lub namiętnym spotkaniem, będziesz rozpieszczany. Twoje życie miłosne będzie zabarwione naturalną zmysłowością. Będzie dzielić to z tą osobą, którą kochasz. 

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Spróbuj okazać zainteresowanie innymi. Niezależnie od tego, czy dotyczy to twojego życia miłosnego, czy pracy, będziesz miał wszystko na swoją korzyść, jeśli przejrzysz pewne sprawy, wykonasz zobowiązania lub zaakceptujesz potrzebę owocnej współpracy. Podpisane dziś umowy będą miały wszelkie szanse na przetrwanie. 

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko