Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Skorpion: horoskop na jutrzejszy dzień

Isabelle Fortes

Klimat astralny Skorpion

Poczujesz się zainspirowany, aby odnaleźć równowagę w Twoim życiu. Patrzysz na pewne sprawy bardziej obiektywnie. Nieoczekiwany przypływ zmęczenia pomoże Ci uświadomić sobie, że potrzebujesz spokojnej nocy w domowym zaciszu. Zrelaksuj się i ciesz się wolnym czasem tylko dla siebie.Aspekt dnia
Ziemia Wenus Jowisz 180°
Wenus w Opozycja do Jowisz

Musisz wycofać się z frustrujących sytuacji poprzez bycie bardziej przejrzystym.

Opozycja, w szczegółach: Aspekt ten rozdziela dwie planety o 180°, a więc są one w dwóch uzupełniających się znakach. Obie planety starają się mieć pierwszeństwo przed drugą, co skutkuje przeciąganiem się wojny. Tradycyjnie jest to negatywny aspekt, ponieważ tworzy napięcie, ale pozwala na rozwój, jeśli starasz się kontrolować te efekty.

Nastrój

★★★★

Nie zwlekaj z wycofaniem się. Pewne sytuacje nie zasługują na to, byś jako jedyny ponosił pełną odpowiedzialność za nie.

Jutro: 4/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 5/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 1/5 Niedziela

Miłość

★★★★★

Powinieneś doświadczyć nowych możliwości widniejących na horyzoncie ! będziesz miał również szansę na rozwianie wszelkich wątpliwości, które wisiały nad Tobą od dłuższego czasu. Nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela

Pieniądze

★★★★★

Sprawy nabierają tempa. Stawiasz czoła trudnościom finansowych spraw, dzięki bardziej wyrozumiałemu spojrzeniu.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 2/5 Sobota Niedziela: 2/5 Niedziela

Praca

★★★★★

Rada zasięgnięta od bardziej doświadczonych osób pokaże Ci nowe, efektywniejsze metody działań.

Jutro: 5/5 Jutro Poniedziałek: 4/5 Ponied. Wtorek: 3/5 Wtorek Środa: 3/5 Środa Czwartek: 4/5 Czwartek Piątek: 4/5 Piątek Sobota: 3/5 Sobota Niedziela: 3/5 Niedziela

A co z twoim Dekanatem dzisiaj?

Księżyc jest w Skorpion, w pozycji 16 stopnie, 47 minuty: Ostre reakcje na wyzwania lub prowokację. Intensywne emocje, siła mentalna, jasność i uwodzicielskie moce.

Pierwszy dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Rozwiazanie konfliktów bedzie musialo zostac odlozone; to nie jest dzien do swietowania ani wychodzenia na miasto; atmosfera jest intymna i stlumiona.

Drugi dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Ukrywanie, manipulacja sa mozliwe, badz czujny i uczciwy. To niebo zaprasza cie do odwrotu, refleksji, przed powrotem do nowych przygód.

Trzeci dekanat

Urodzony między 24 Październik a 3 Listopad

Nieco tajemnicze, ale bardzo namietne niebo zacheca cie do wycofania sie w swoja prywatnosc, w glebi swoich pasji lub w sercu zamieszania, w zaleznosci od twojej sytuacji.

Czy chcesz obliczyć swoje dzisiejsze szczęśliwe liczby za darmo na podstawie swojej daty urodzenia? Metodologia ta opiera się na podstawach numerologii i pozwala uzyskać spersonalizowane szczęśliwe liczby.

Dzięki aplikacji Kolor dnia możesz uzyskać najbardziej dokładne i wartościowe wskazówki na swój dzień. Na co czekasz?

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko