Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Baran Baran, Horoskop na miesiąc Październik 2019
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Drogi Baranie, Mars w gwiazdozbiorze Wagi może hamować Twoją dynamiczną naturę. A mimo to, w okolicach 8 października, Twoje ambicje mogą przerosnąć Twoje marzenia. Otrzymujesz wsparcie w każdej dziedzinie życia, niezależnie od tego, czego się podejmiesz. Twój duch walki wysunie się na pierwszy plan. Tak, jak zwykle, nie pozwolisz niczemu ani nikomu się prześcignąć. To Twój show! To przede wszystkim rodzina będzie stała za Tobą plecami. Dla Ciebie, wartości związane z rodziną są tak ważne, że nie zrobisz nic bez zgody jej członków. Więzi z najbliższymi wzmocnią się, nic Wam w tym nie przeszkodzi. Ogólna atmosfera jest pozytywna, szczęście leży po Twojej stronie. Być może zdecydujesz się na mały wyjazd w gronie przyjaciół, aby nacieszyć się ich obecnością? Nie trać swoich priorytetów z oczu, nawet jeśli czasami myślisz o rezygnacji.

Miłość
Po nieco destabilizującym okresie w miłości, wracasz do większej pewności siebie. Wenus w Wadze wzmocni Twój uwodzicielski charakter. Zdecydujesz się na szczerość i powiesz wybranej osobie o swoich uczuciach. Szukasz przede wszystkim równowagi, działając według swoich najważniejszych wartości. Wokół Ciebie panuje delikatna i harmonijna atmosfera.

Porada Mojego Codziennego Horoskopu
Dla Ciebie uczciwość i szczerość to najważniejsze wartości w miłości. Stawiasz na te cechy, pragnąc pokazać swój prawdziwy charakter. W tym miesiącu szczęście i sukces idą w parze, nie pozwól im uciec!


Słońce, będące w Sekstylu, oferuje nam cały wachlarz możliwości! Dzięki delikatnemu uporządkowaniu przeszłości, możemy na początku miesiąca skupić się na nowych rzeczach. Potrafimy wyrazić to, co czujemy, mówić o swoich ambicjach, planach, pokazać swoją prawdziwą naturę. Idziemy za marzeniami, za szczęściem, nie boimy się zmieniać i wsłuchać się w siebie. Odporność fizyczna pozwala nam na realizację pragnień lub na skonkretyzowanie planów rodzinnych. W okolicach 11 października dojdzie do kilku wstrząsów, ale dzięki nim rozwiniemy się w pozytywnym kierunku. Trudności odstąpią miejsca pięknym chwilom. W życiu uczuciowym, pasja będzie ważniejsza niż rozum. Panuje świetna atmosfera w kręgu przyjaźni. Czeka nas wiele różnych i nietypowych sytuacji. Dla jednych będzie to odnalezienie ulgi wobec danego problemu, dla drugich nowe, oryginalne propozycje. Październik będzie dla nas miesiącem odrodzenia!

iPhone / iPad Android