Twoje prognozy astralne na Lipiec 2024

Z Merkurym, Wenus i Słońce w Lewie, zajmujesz pierwsze miejsce na scenie. Z Jowiszem jako wsparciem reflektory skierowane są na ciebie. W tej błyszczącej atmosferze rozkwitasz! Masz poczucie, że przekroczyłeś pewną granicę i jesteś tam, gdzie powinieneś być. Twój świat relacji zaczyna spełniać twoje życzenia. Jednakże ten gwałtowny i niespodziewany wzrost wywołuje zewnętrzne kontrowersje. Twoje otoczenie może uważać to wszystko za nieistotne. Mogą się zastanawiać, gdzie jest ich miejsce w tej nowej rzeczywistości, którą tworzysz. Na początku, te sprzeciwy skłaniają cię do zrobienia przerwy. To jednak będzie krótkotrwałe, ponieważ od 21, z przesunięciem Marsa do Bliźniąt, lekceważysz te krytyki.

Horoskop Lipiec 2024 Baran
Idź do

  Miłość

  Z rozbieżnościami Wenus w Raku, będziesz musiał się postarać albo zrobić pewne poświęcenia, aby utrzymać swoje miłości. Niestety, przyjmowanie postawy, która nie pasuje do twojej natury, sprawia, że stajesz się niezręczny. Już od 12., po przeniesieniu pięknej do Lwa, odzyskasz równowagę.

  W związku

  Chociaż stara się sprawić przyjemność swojej drugiej połówce, atmosfera jest napięta. Już od 12 działasz na swój sposób. Owszem, jest to bardziej efektowne, ale warto zauważyć, że działa to skutecznie i napięcie się uspokaja.

  Singiel

  Jeśli masz wrażenie, że twoje podboje ci się opierają, nie denerwuj się! Od 12 wrócisz do tych sprawdzonych metod uwodzenia z Venusem w Lwie, które za każdym razem ci się udawały.

  Kariera / Finanse

  Sfera zawodowa może cię nieco nudzić w tym miesiącu! Twoje myśli skupiają się na czymś innym, marzysz o wakacjach lub spędzaniu dobrego czasu gdzie indziej niż w pracy. Mimo to, chcesz zwiększyć swoje zasoby i walczysz do 20 z całkowitą energią, a potem, dzięki energii od Marsa w Bliznach, odzyskujesz chęć motywacji do pracy z większym zaangażowaniem. Jupiter w dobrych aspektach pod koniec miesiąca również może wzmocnić twoją przyjemność zawodową i pragnienie awansu oraz większych zarobków.

  Porady na miesiąc

  Energia Raka sprawia, że popełniasz niezręczności. Na szczęście, dzięki energii emitowanej przez Lwa, możesz odkupić swoje błędy tym swoim charakterystycznym wdziękiem.

  Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2024 r

  Bezpośrednie linki według znaku na Lipiec 2024 r

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.