Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Horoskop na Kwiecień 2024 Baran

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2024

Merkury jest obecny w twoim znaku od zeszłego miesiąca i pozostaje tam do 30. Wenus dołącza do niego 6. Z Plutonem jako wsparciem jesteś pewny siebie i wiesz czego chcesz. Buntujesz się przeciwko przeszłości. Twierdzisz, że masz prawo do życia inaczej. Aby to zrobić, nie chcesz się cofać do tego, co było! Działasz z niepokojącą szczerością, wstrząsasz nawet konserwatywnymi umysłami. Między 2. a 26. dniem, gdy Merkury jest w pobliżu, będziesz miał wrażenie, że nikt cię nie rozumie. Będziesz miał ochotę sprzeciwić się otoczeniu, co ci nie pomoże. Zamiast tego daj ludziom wokół siebie czas na dostosowanie się do swojego nowego stylu życia.

Miłość

Od tego miesiąca wyjątkowa osoba będzie cię śledzić w twoich projektach i będzie z tobą mentalnie połączona. Ta sytuacja może wydawać się nierealna dla większości ludzi, ale tobie się przydarzy, ponieważ zawsze dostajesz to, czego chcesz

Nasza rada dla Ciebie

Dzięki wpływom Plutona to, co mówisz, wywiera znacznie większe wrażenie niż zwykle. Twoje słowa mają moc. Zanim przejdziesz do wielkich deklaracji, dobrze się zastanów.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko