Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Lipiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2019

Ważne planety spotykają się w Twoim gwiazdozbiorze w tym miesiącu, co nie jest takie złe. Potrzebowałeś przeanalizować swoje życie, jest na to więc idealny czas. Twoje rozmyślania, które rozpocząłeś kilka miesięcy temu, powoli dojrzewają. Twoją codzienność czeka prawdziwy rozwój. Dlaczego by nie dać sobie trochę czasu, zanim podejmiesz konkretne decyzje? Uranus, przyjazna Tobie planeta stworzy dla Ciebie świetne okazje, abyś mógł wprowadzić w życie konstruktywne plany, będące w zgodzie z Twoimi wartościami.

Miłość

Pod koniec miesiąca oddalisz się od swoich sentymentalnych kwestii. Masz inne rzeczy na głowie, wolisz więc delikatnie się zdystansować. Pozwól jednak dać innym szansę na odkrycie prawdziwego Ciebie. Twoja empatia i wrażliwość doprowadzą Cię do przyjęcia dobrej postawy, z łatwością wyrazisz to, co czujesz, nawet bez użycia słów.

Nasza rada dla Ciebie

Nie ograniczaj się tylko dlatego, że boisz się oceny innych. Twoja osobowość jest zaraźliwa, a planety pomogą Ci w wyrażaniu samego siebie. 25 lipca jesteś w stanie uwieść każdego. Wykorzystaj więc w pełni swój naturalny urok.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko