Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Lipiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2019

Masz całe lato na podjęcie decyzji, ale wydaje Ci się to jednak za krótko. Mimo że zdajesz sobie sprawę, że nadszedł czas na dokonanie wyboru, jest to dla Ciebie prawie niemożliwe. Jednak w okolicach 7 i 8 lipca prawdopodobnie podejmiesz decyzję, dzięki czemu unikniesz bólu głowy i ciągłego rozproszenia. Niestety wyniki nie sprostają Twoim oczekiwaniom, więc zdecydujesz się na przejście na wyższy poziom. Ktoś powierzy Ci ważną informację, którą zachowasz w tajemnicy. Pozwoli Ci to na obranie roli podczas pewnych rozmów.

Miłość

Pewne niespójności mogą doprowadzić Cię do gorszego humoru. Nie rozumiesz pewnych reakcji na Twoje zachowanie, potrzebujesz uporządkować niektóre kwestie. Na sszczęście Saturn i Pluton w Koziorożcu przyniosą Ci finezję i jasność umysłu. Uda Ci się pójść do przodu.

Nasza rada dla Ciebie

Nie rozglądaj się na wszystkie możliwe kierunki w tym samym czasie, skończy się to zezem! Jeśli masz trudności w znalezieniu poprawnej odpowiedzi, czasami lepiej milczeć. Nie rób wielkiego zamieszania, jeśli ktoś Ci tylko delikatnie dokucza. To nie wojna!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko