Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Lipiec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2019

Pewne okoliczności komplikują Ci życie, masz tego dość, ale nic nie mówisz. Warto, jeśli możesz, wziąć urlop. Masz wrażenie, że nic nie działa zgodnie z planem. Uwolnij się od tej presji, to Saturn hamuje Twoje działania, możesz go jednak pokonać. Wystarczy otwarcie mówić o tym, co Ci przeszkadza, aby wszystko wróciło do normy. Nie bój się wytłumaczyć, że inaczej wyobrażałeś sobie pewne kwestie. Będzie to niesamowitym krokiem naprzód. 30 i 31 lipca przyniosą Ci momenty pełne spełnionych marzeń.

Miłość

Ciężko Ci trawić silne emocje, gdyż często kończy się to otwarciem starych ran. Ciężko Ci wyrazić siebie, co doprowadzi do pewnych przejściowych komplikacji. Kiedy w końcu zgodzisz się na otwartą komunikację, wróci Ci dobry humor.

Nasza rada dla Ciebie

Nie siedź bez ruchu cały dzień pod plażowym parasolem. Różne ciekawe przyjaźnie czekają na Ciebie, więc po prostu baw się! Zamiast rozmyślać o ziarenku piasku, które dostało się do Twoich wewnętrznych mechanizmów, uśmiechnij się do życia! Ciesz się z tego pięknego czasu, spędzonego wśród najbliższych.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko