Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Horoskop na Maj 2024 Skorpion

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Energia łącząca Urana i Jowisza z twoim Słońcem powoduje wzloty i upadki. Czasami sprawia, że przechodzisz pozytywny okres, a innym razem daje ci poczucie, że los daje ci popalić. W tym miesiącu Słońce, Wenus i Merkury również pozostają w Byku. Te różnorodne i nieprzewidywalne doznania zostaną wzmocnione. Możesz jednak zmniejszyć ich wpływ, trzymając się Saturna w Rybach. Jego energia zachęca cię do wycofania się zamiast do impulsywnego działania. Pomaga ci odpuścić, szczególnie gdy napotykasz wiele pojawiających się komplikacji. W ten sposób wszystko, co jest korzystne i konstruktywne, zostanie zrealizowane w sposób naturalny. Jeśli chodzi o bardziej skomplikowane sytuacje, to powinny zostać rozwiązane w odpowiednim czasie.

Miłość

Twoje życie uczuciowe musi się zmienić, abyś nauczył się negocjować to, co jest dla ciebie ważne. W tym miesiącu Wenus obudzi w tobie zaangażowanie, uczucia i pragnienia. Przed podjęciem radykalnej decyzji poświęć swój czas na podsumowanie. W ten sposób wybierzesz najlepszą opcję.

Nasza rada dla Ciebie

Twój sukces polega na umiejętności oderwania się od wszystkiego, co może powodować komplikacje. Jednak nie bądź zbyt obojętny wobec tych, którzy cię kochają.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko