Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Horoskop na Maj 2024 Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2024

Uran i Jowisz w Byku stawiają na twojej drodze przeszkody. Od zeszłego miesiąca, dzięki cennej pomocy planet w Baranie, pokonujesz je z większą łatwością. Aż do 15. Merkury ożywi twój umysł. Znajdziesz rozwiązania problemów związanych z istotnymi wydarzeniami. 1. Mars osiada w Baranie aż do 31. Skończyłeś myśleć bez końca. Ty działasz! Z Plutonem w Wodniku twoje decyzje i inicjatywy mają ogromną moc. Twoje pragnienia są szczere i nie akceptujesz już tego, że nie możesz realizować swoich projektów. W tym miesiącu jesteś niesamowity pod względem wydajności i nic cię nie powstrzyma przed działaniem. Pod koniec miesiąca przybycie Słońca, Wenus i Jowisza do Bliźniąt czyni to zjawisko jeszcze intensywniejszym.

Miłość

Wenus w Byku kieruje twoje uczucia w stronę, która ci nie odpowiada. Kręcisz się w kółko. Nic się nie rozwija. Ludzie cię denerwują. Jesteś przekonany, że utrudniają ci życie. 24-go, po przeniesieniu do Bliźniąt, sytuacja się poprawia. Czujesz się bardziej niezależny.

Nasza rada dla Ciebie

Odrzucenie tego, co jest przestarzałe sprawi, że zrobisz krok do przodu. Z drugiej strony zniszczenie wszystkiego spowoduje odwrotny skutek. Działaj z rozeznaniem, a wszystko będzie idealne.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko